Şimdi Ara

iPhone tamamen beyaz mı oluyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gün geçmiyor ki 4.Nesil iPhone'la ilgili yeni bir gelişme yaşanmasın. Son ortaya atılan iddianın kökeni yine Apple'ın üretim adresi Uzakdoğu. Ancak bu seferki iddia, teknik özellikleri yerine tasarımıyla ilgili.

En büyük tasarım revizyonunu 2.Nesilde geçiren iPhone, bu sene önemli teknik değişikliklerin yanı sıra 3.nesildir görmeye alıştığımız ön tasarımında farklılık geçirebilir. Tayvan merkezli Apple.pro sitesinde yayınlanan fotoğraflara göre Apple, siyah ön yüz ısrarından bu nesilde vazgeçerek, 2 nesildir olduğu gibi beyaz iPhone tamamen beyaza bürünecek.

Görsellerdeki diğer bir ayrıntıda ahize bölümün hemen üstünde yer alan reflektif yüzey. Şubat ayında internete sızan ön yüzey fotoğraflarında belli olan bu fiziksel öğenin hangi fonksiyona sahip olduğu şimdilik bilinmiyor. Ayrıca görsellerdeki ön yüzeyde internet kamerası için yer ayrılması, Apple'ın geri istediği iPhone HD prototipiyle benzer olduğunu gözler önüne koyuyor.

• E o zaman siyah mı beyaz mı?
  • o zaman beyaz düşünebilirim
  • Oooo bak bu güzel işte.
    Bem beyaz olursa iyi olur.
    Beyaz renk ve Apple gerçekten mükemmel uyum bence.
  • tamamen beyaz olursa harika olur ağustosta amerikadan gelenler var anlaştım getirticem 1 tane umarım unlock olayıda hallolmuş olur ozamana kadar
  • bir türlü alışamadım şu beyaz iphone olayına...
  • Ön yüz 3 nesildir aynıydı. Sonunda sadece renkte de olsa değişikliğe gidilmesi iyi olur.
  • gün geçmiyor ki kælifovnia merkezli firma hakkında dedikodu dönmeyecek bir işe daha girişmesin. ne apple mış arkadaş..
  • beyaz renk olayi myphone,ayphone vs cakma iphonelardan alinma olmasin? gerci sensorler de var taklitcilerin kafasi basmaz o kadar
  • hah işte çok şükür beklediğim olay gerçekleşti..ne öyle arkası beyaz önü siyah berbattı bence..ama böyle olursa alırım beyazı..fakat belkide taywanlılar aldı prototipi boyadılar yada aynısının beyazını yaptılar? görecez bakalım.. 7 hazirana ne kaldı şurada
  • tamam kızlarıda düşünmüş oldular böylece.. kızlara beyaz iphone daha iyi yakışır... apple'ın bayanlara jesti... blackberry, samsung gibi bayanlara hitap eden telefonu üreticilerine apple da katılmış oldu..
  • yinede siyah bana göre
  • Oh oh bakalım bir çıksın alacağım büyük ihtimal:)
  • İnşallah aynen haberin olduğu gibi çıkar bir İphone White hayranı olarak dileğim bu...
  • Beyaz tatlı olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Beyaz tatlı olur bence

Evet tatlı olur... İşte o yüzden benden uzak olsun... , "tatlı" iPhone...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.