Şimdi Ara

Twitter artık AppStore'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son yıllarda dünyanın en popüler sosyal ağları arasındaki yerini alan Twitter, resmi olarak AppStore'da. Geçtiğimiz ay Tweetie'i satın alarak resmi uygulamalarını hazırlayacağının sinyalini veren Twitter Inc, kendi ismini taşıyan uygulamasıyla iPhone OS kullanıcılarının da karşısına çıkıyor. Dün AppStore'dan kaybolan Tweetie 2 uygulaması, bu günden itibaren ücretsiz ve Twitter ismiyle satılmaya başlandı. Şimdilik sadece iPod Touch ve iPhone kullanıcılarına hitap eden uygulamanın, önümüzdeki dönemde iPad versiyonun da satışa sunulması bekleniyor.

İsim değişikliğinin yanı sıra bir önceki versiyona göre çeşitli yeniliklere sahip olan Twitter yada eski adıyla Tweetie 2, birkaç saat önce de AppStore Türkiye aracılığıyla Türk kullanıcılarına merhaba dedi. Uygulamayı daha yakından incelemek ve yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz (iTunes gerektirir)..

• daha demin app store'da gezinirken farkettim ve direkt indirdim. push özelliğide gelirse eğer echofon'un tahtını sallar fikrimce. gerçekten güzel olmuş.
  • hiç bir artı özellik sunmuyorsa gereksiz biraz bence
  • bende bunu bekliyordum hemen indirdim
  • twittelator un ustune tanimam. push nofication 2.0 uygulamasi da twitterda on numara push destegi veriyor.
  • icebird benim icin en iyisi.
    Twittelator diyordum ama bu program gorsel olarak daha iyi bence.
  • bende twiterrific kullanıyorum. orjinal uygulamayı deneyeceğim ama çok eksiği var gibi....
  • TwitBird en iyisi idi fakat bunu da bi deneyelim bakalım
  • Ben tam 1 hafta önce bunu 2.99 a almıştım.
  • twitterrific premium en iyisi.
  • oOS4 guncellemesi cikti darisi digerlerinin basina :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyMPaTHyc

oOS4 guncellemesi cikti darisi digerlerinin basina :)

Aynı zamanda İşCep uygulamasıda çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander -- 23 Haziran 2010; 3:33:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.