Şimdi Ara

Samsung S5620 Monte; 240x400 Tam Ekran Kaliteli Oyunlar Bakmadan Geçme !! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
196.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar oyun indirdim attım telfonuma jar dosyayı icinde bürsürü dosya var hepsini tek tek denedim dosya desteklenmiyor yazıyo jad attım kur diyorum gecersiz dosya diyo yardım ettin lütfen
  • deneyip görcz güzl oldgnu :)
  • jar dosyalar aciliyor , jad bende sorun yasiyorum. Montenin dokunmatigi cok guzel ve kullanisli , tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİRUKO -- 24 Kasım 2011; 19:55:34 >
  • teşekkürler dostum sağol
  • cok tesekkurler
  • Bilmiyorum , yükleyip kullananlar vardır , ben yine de hatırlatayım istedim . Oper mini 6.1 yükleyin , buradan youtube girin ve film veya movie olarak aratın bir çok film çıkıyor , yan ekran olarak izleme imkanınız var .
  • kardes birde tema linki atsana
  • ya arakadşlar açılmıyor o linkler
  • teşekkürler
  • oyunların çoğunu bitirdim
    bi kaç tanesi açılmadı ama
    bunun gibi başka oyunlar var mı acaba?
  • Güzel paylaşım olmuş teşekkürler.
    Edge süpermiş.Ayrıca Teeter'ı çok merak etmiştim ama çalışmadı.
    Başka oyunlar varmı bu ikisi gibi?
    Ben bilgi yarışması oyununu arıyodum burayı buldum.
  • ben bırturlu ındıremıyorum :(
  • teşekkürler
  • tskler
  • linkler çalışıyormuş pardon
    hafıza kartına atmamız yetiyor mu ? bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 8 Eylül 2012; 19:48:41 >
  • Teşeküürler
  • tesekkurler hocam :))
  • oyunu karta atıyorum kuruyorum falan ama açılmıyor. beklenmedik hata diyor ne yapayım ?

• BEYLER NASIL İNDİRDİNİZ ******** VAR [hr">[simage][/simage][simage][/simage]
  • Beyler ben bunları indirdim kuracam ama DOSYA TÜRÜ DESTEKLENMİYOR yazıyor bilen varsan ne yapacagımı söyleyebilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.