- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Windows 7'de Ekran Kartı Driver'ı Yükleme
12 Cevap6462 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

482 Mesaj
19 Mayıs 2010; 20:56:53 

Herkese hayırlı akşamlar! Ekran kartım Sapphire 4830 ve Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum, Win 7 kurarken hiçbir driver yüklemesi yapmamıştım ama hali hazırda Win7'nin kurdugu driver 8.56.1.15 SÜRÜMLÜ ve TARİHİ DE 24.04.2009 olarak gözüküyor! Driver'ı aygıt yöneticisinden kaldırıp, ATI'nin sayfasından indirdiğim 10.4 Driver ve Catalyst Control Center'ı yüklediğimde sadece ATI YÜKLEME ASİSTANI' NI KURUYOR ve bilgisayr yine kendisi driver'ı bulup bahsettiğim sürümü kuruyor! Acaba 10.4 Driver ve Catalyst Control Center'ı nasıl yükleyebilirim ?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

3184 Mesaj
19 Mayıs 2010; 21:24:16 

benimde bir çok kez başıma geldi hocam. atinin 10.2 sürümüyle yüklemeyi başarabildim win7 ye. bu driver ve bi kaç driver dışındaki driverlerde hep zaten güncel bir yazılım var uyarısı aldım

AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Cache - ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz - Gskill 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 - Sapphire R9 270X DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit - Samsung 250GB 840 EVO - Samsung 1.5 TB SATAII - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - Cooler Master SEIDON 120V PLUS SIVI SOĞUTMA - FSP Saga II 500W - Logitech G300 Gaming Mouse

749 Mesaj
19 Mayıs 2010; 21:36:00 

Driver Sweeper ile eski sürücüleri kaldırdıktan sonra yenisini kurun.

74 Mesaj
19 Mayıs 2010; 23:20:18 

bende de ati radeon x1650-pro ekran kartı var ve windows 7 kullanıyorum.Fakat driver kuramıyorum catalys ın son sürümünü ( eski sürümleri de kuramıyorum) vga ile çalışıyor bilgisayarım çok araştırdım ama bulamadım burada yardım edebilecek birisi varmı?

204 Mesaj
19 Mayıs 2010; 23:40:08 

önce program kaldır'dan driverları kaldırım. sonra reboot yapın ve bırakın win7 kendi tanımlasın kartı. (yeni donanım bulundu yüklendi vs der)
tekrar reboot yapın ve yüklemek istediğiniz sürümü kurun

bu kadar

aulkem

74 Mesaj
19 Mayıs 2010; 23:47:00 

eyv saol bu kadar diyosunda o kadar deil işte :9 olmuyor her yolu denedim,driver .inf dosyasını editledim( yabancı bi sitede yazıyordu) fakat olmadı o editleme işleminden sonra kurdum driver ı ekran kartını tanıyor fakat vga driverla çalışıyor 512 mb ekran kartı 16mb olarak görünüyor.

204 Mesaj
22 Mayıs 2010; 14:57:07 

başlat=>bilgisayarım=sağ tık>özellikler=>aygıt yöneticisi=>görüntü bağdaştırıcaları=>(ekran kartına sağ tık)=>özellikler=>sürücü=>sürücü güncelleştir=>sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara=>bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver

burada yüklediğin ama kullanılmayan driveri zaten görürüsün. onu seç, OK de

aulkem

722 Mesaj
23 Mayıs 2010; 10:33:51 

Aynı sorun bende de var. WDDM 1.1 yüklü olduğu için yeni indirmiş olduğumuz driver kurulum yapmıyor. Sürekli güncel sürüm uyarısı veriyor. Sadece Ati install manageri kuruyor :S Aygın yöneticisinden görüntü bağlaştırıcıyı kaldır dediğimizde ise Ati driver yüklerken bu seferde artı görmüyor.

749 Mesaj
23 Mayıs 2010; 11:12:32 

quote:

Orijinalden alıntı: sine_man

Herkese hayırlı akşamlar! Ekran kartım Sapphire 4830 ve Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum, Win 7 kurarken hiçbir driver yüklemesi yapmamıştım ama hali hazırda Win7'nin kurdugu driver 8.56.1.15 SÜRÜMLÜ ve TARİHİ DE 24.04.2009 olarak gözüküyor! Driver'ı aygıt yöneticisinden kaldırıp, ATI'nin sayfasından indirdiğim 10.4 Driver ve Catalyst Control Center'ı yüklediğimde sadece ATI YÜKLEME ASİSTANI' NI KURUYOR ve bilgisayr yine kendisi driver'ı bulup bahsettiğim sürümü kuruyor! Acaba 10.4 Driver ve Catalyst Control Center'ı nasıl yükleyebilirim ?

Kurmak istediğiniz ss deki 10.4 sürücüsü değilmi? Güncellemelerden ati ile ilgili olanları iptal edin.Driver sweeper ile eski sürücüyü kaldırın.Resetleyin pcyi,çözünürlük çok kötü gelecek.10.4 ü kurun

0

Ekteki dosya (1)

722 Mesaj
23 Mayıs 2010; 11:20:26 

Bu ayar nasıl yapılıyor peki ? Anlatırsan memnun olurum :)

749 Mesaj
23 Mayıs 2010; 19:08:16 

quote:

Orijinalden alıntı: wizi_emre

Bu ayar nasıl yapılıyor peki ? Anlatırsan memnun olurum :)

Pm nizi cevapladım.Sonuç?

859 Mesaj
19 Ekim 2010; 1:57:24 

Arkadaşlar aynı sorun bendede var sorunu çözdüyseniz banada yardımcı olurmusunuz?

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

M.Kemal ATATÜRK

1 Mesaj
28 Haziran 2014; 12:18:49 

ben nasıl ekran kartı geri yükleme yapabilirm sistemi geri yukleme yapmaya çalısıyorum 2 yıl oncasıne donmuyor yardımcı olabişlirmisiniz.nasıl 2 yıl oncesine dondurebilirim

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Dahili Bileşenler » Ekran kartı » Windows 7'de Ekran Kartı Driver'ı Yükleme
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438