Şimdi Ara

Sevdiğin kızı unutmanın yolları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
9.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kız beni apaçiye tercih etti ya yok böyle bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mineral -- 19 Mayıs 2010; 21:11:08 >

• Ben içimdeki herşeyi kendisine anlatıp rahatlamıştım. Üzülmüştü oda..
  • 3,5 ay ruh gibi gezdim , herşey sende bitiyor derttaş .Umutlarını öldür ve özgür ol , daha iyi bir etki istiyorsan Fight Club'ı izle , değişimi farkedersin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Ben içimdeki herşeyi kendisine anlatıp rahatlamıştım. Üzülmüştü oda..

O kısmı geçtim ama hala aklımda ve kalbimde

@Sayoras2744 ; İzleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mineral -- 19 Mayıs 2010; 20:56:07 >
  • Montla s.çarken düşün
  • Unutmanın kolay yollarından birisi gece romantik ,arabesk , slow , aşk müzikleri dinleme onun yerine daha hareketli parçalar edin , varsa facebooku sil , ,sosyâl ol arkadaşlarınla vakit geçir ( en önemli etken belkide ) kendini unutmak istediğine inandır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FromHeLLHiLL

Montla s.çarken düşün

Şu an kızı ''değme be mont değme '' diyorken düşündüm de o kadar da etkili olmadı

@€rché.19o3; Evet böyle yapmaya çalışıyorum o sıra rahatlıyorum ama eve gelince tekrar düşüncelerim falan... Klasik müzik dinliyorum zaten Pek dertlenmiyorum o sayede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mineral -- 19 Mayıs 2010; 21:01:44 >

• bende unutamıyorum beyler daha dün ayrıldık gerçi
    şakalışıyorduk vuruyodu fln bu bana bende vurdum ama biraz sert kaçmış kız ağladı fln affettirdim kendimi bişey anlatırken ulan dedim ona yanlışlıkla kahretsin ki sonra sen beni sevmiyorsun kullanıyorsun dedi ayrıldı ama bilmiyo ki onu DELİ GİBİ SEVİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZwoLL3 -- 19 Mayıs 2010; 21:03:08 >
  • Denilen herşeyi yaptım ama olmadı

Tam 3 yıl oldu of off
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Wish

Denilen herşeyi yaptım ama olmadı

Tam 3 yıl oldu of off

unutmak zor dostum hele deli gibi seviyorken aklımdan bi sn bile çıkmıyor her anım onu düşünmekle geçiyor ama beni sevmiyosun diyebiliyo

• Kız beni apaiye tercih etti ya yok böyle bir şey
  • Unutmak çok zor
  • Hayat boktan ama grafikleri güzel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZwoLL3

bende unutamıyorum beyler daha dün ayrıldık gerçi
    şakalışıyorduk vuruyodu fln bu bana bende vurdum ama biraz sert kaçmış kız ağladı fln affettirdim kendimi bişey anlatırken ulan dedim ona yanlışlıkla kahretsin ki sonra sen beni sevmiyorsun kullanıyorsun dedi ayrıldı ama bilmiyo ki onu DELİ GİBİ SEVİYORUM

yaş kaç
  • Türk Kızlarının %90'ının kalbinde bir apaçi genci vardır. Beni de çok apaçilere terk eden oldu... Anlayabiliyorum... Tüm apaçileri paketleyip uzaya göndersek belki..
  • başka bir kız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant007

quote:

Orijinalden alıntı: ZwoLL3

bende unutamıyorum beyler daha dün ayrıldık gerçi

yaş kaç

17
  • Al benden de o kadar.Benide apaçi yüzünden bırakmak gibi niyeti var ama ellerinden alacam o apa(i)çilerin.
  • Bu apaçiler yüzünden 3 uyarı puanı aldığım yetmedi bir de sevdiğim kızı kaybettim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.