Şimdi Ara

Alan Wake Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
25.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alan Wake, çıktı çıkacak iptal oldu derken, sonunda uzun uykusundan uyandı. Şirin bir kasabanın karanlıkla beraber değişen korkunç yüzüne bizi sürükleyen yapımda, el fenerini kapıp, cevap bekleyen soruları çözmeye gidiyoruz

• Sagol by_e
  • izliyorum hemen...o kadar da bekledik pc için 40-50 sflar konu açıldı ama sonra microzoft pc ye çıkmayacağını açıkladı

edit:

Grafikler muhteşem göründü gözüme motion blur çok iyi işlenmiş..açıkçası 4-5 senen önce açıklandığında doğa üstü yaratıklar olduğu aklıma gelmemişti bu oyun için..

İnceleme için teşekkürler...Pc yi yine umursayan firma yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Echoes -- 19 Mayıs 2010; 20:32:49 >
  • Bu 4-5 sene önce çıkmıcakmıydı?

Hala hatırlıyorum. İnternette geziyoruz 3 arkadaş bilgisayarın başında. Bunun resimlerini görmüştük ağzımız açık kalmıştı. Aaaa ne kadar gerçekçi falan diye.

Edit: Ya da XBox'u mu yeni çıkıyor? Herhangi bir platformda var mıydı bundan önce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKoenig -- 19 Mayıs 2010; 20:17:49 >
  • 0.11de başlayıp 34.snde biten parçayı bilen var mı? "Do you remember" sözü ile başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenger11 -- 19 Mayıs 2010; 20:20:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

0.11de başlayıp 34.snde biten parçayı bilen var mı? "Do you remember" sözü ile başlıyor

http://www.youtube.com/watch?v=7tA2d4DWdGw
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunship

quote:

0.11de başlayıp 34.snde biten parçayı bilen var mı? "Do you remember" sözü ile başlıyor

çok iyi şarkıymış gerçekten

• Sen 5 sene boyunca PC oyuncularını beklet, sonunda "PC'ye çıkmayacak" diye açıklama yap. Remedy'nin bu yanlıştan dönüp bir port yapması lazım. Olmazsa da Xbox 360 alır oynarız, ne yapalım?
  • Beklenildiğine değmiş.
  • Erdinç İyikul abim çok sağolasın. Günlerdir bu incelemeyi bekliyordum.
  • güzel oyun ya pc ye neden cıkmıyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunship

quote:

Çok teşekkür ederim arkadaşım.
  • ben karanlıktan korkuyorum ama
  • vallasonunda zora bi xbox aldıkta bu oyunda 40 sterlin napalım bizde dah işte 5-10 sterlinlik oyunlarla geçiniyoruz tüplü tv de :D
  • bu oyun pc'de de olmalıydı
  • Daha yeni yazdım dvd ye.Hemen dalıyorum oyuna
  • Güzel inceleme..

Oyun çok sağlam, üçüncü bölümdeyim film gibi adeta.
  • keşke pcde de olsaydı:(
    Video inceleme için teşekkürler
  • Şu an ne kdr çok mutlu ve mesudum anlatamam tam 1 haftadır bunun ve red dead redemption incelemelerini bekliyodum inceleme içn çok teşşekür ederim BSC...
  • oynadıgım en güzel oyunlardan biriydi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.