- x
düğün için slayt gösterisi
37 Cevap20326 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1807 Mesaj
19 Mayıs 2010; 14:23:23 

Arkadaşlar yaklaşan düğünüm için slayt gösterisi hazırlıyorum sizlerin yardımına ihtiyacım var.Araştırma yaparken aşağıdaki videoya rastladım ve çok hoşuma gitti. Bunu yapan arkadaşı buldum ve 250 tl fiyat istedi hazırlamak için. Benim iki isteğim var aşağıdaki videoyu izlerseniz ilk saniyelerdeki gerçek bir aşk hikayesi yazan animasyonu ( ya da buna benzer animasyonları) bulup benimle çok acil irtibata geçecek arkadaşa emeğinin karşılığında ödeme yapıcam. Yardım ediceklere şimdiden teşekkür ederim.

http://www.dailymotion....ne_shortfilms?start=117

it's the hottest fires that make the hardest steel

316 Mesaj
4 Haziran 2010; 23:07:32 

Özel mesaj attım.

Düzenleme: Forumdan üç beş arkadaş video gösterisi için özel mesaj attı. Kimisi kendisi yapmak için yardım istedi, yardım ettim; kimisi yaptırtmak için ücret sordu, anlaşıp çalışmayı yaptım. Forumdan irtibata geçtiğimiz bir kişiye uygun bir fiyata video gösterisini yaptım, memnun kaldı. Siz de yukarıdaki linkteki çalışmalara benzer veya daha farklı video gösterilerinizi hazırlatmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.

Video gösterisi yaptırmak isteyenler aşağıdaki konumu inceleyebilir.

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#66383299

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrerok_rc -- 29 Eylül 2012; 23:48:15 >

118 Mesaj
1 Temmuz 2010; 22:54:19 

quote:

Orijinalden alıntı: borntobewild

Arkadaşlar yaklaşan düğünüm için slayt gösterisi hazırlıyorum sizlerin yardımına ihtiyacım var.Araştırma yaparken aşağıdaki videoya rastladım ve çok hoşuma gitti. Bunu yapan arkadaşı buldum ve 250 tl fiyat istedi hazırlamak için. Benim iki isteğim var aşağıdaki videoyu izlerseniz ilk saniyelerdeki gerçek bir aşk hikayesi yazan animasyonu ( ya da buna benzer animasyonları) bulup benimle çok acil irtibata geçecek arkadaşa emeğinin karşılığında ödeme yapıcam. Yardım ediceklere şimdiden teşekkür ederim.

Hocam aynı tatlı bela benimde başımda nasıl çözdünüz olayı yardım lütfen :=

CORSAIR 500R™ *** AMD FX X8 8350 *** GİGABYTE 990FXA-UD5 t*** WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache*** CORSAIR HX SERİSİ 80PLUS GOLD 850W ***SANDISK 120GB Extreme Sata 3.0 SSD.***ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.1 *** PIONEER DVR-S20LBK 24X ± DOUBLE LAYER ***GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit***COOLER MASTER HYPER 612S LGA 775/1155/1156/1366 & AMD AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU***COOLER MASTER BLADE MASTER 120MM FAN (Soğutucuya ek fan)***XIGMATEK CLF SERİSİ 120MM MAVİ LED FAN (Kasa üst ek fan)
Papağanım paşha 100+ kelime ile rakipsiz :) http://www.youtube.com/watch?v=owt5s4P3WJ8

459 Mesaj
2 Temmuz 2010; 10:35:46 

bana da lazıııım bilen varsa ve paylasabilirse seviniriz

...BE CAREFUL WHAT YOU WISH FOR...

316 Mesaj
2 Temmuz 2010; 19:43:22 

Özel mesaj attım size de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrerok_rc -- 2 Temmuz 2010; 19:44:08 >

1 Mesaj
3 Temmuz 2010; 0:55:45 

Acil olarak bana da lazım lütfen bilen varsa paylaşabilir mi?

726 Mesaj
3 Temmuz 2010; 15:42:47 

emrerok_rc'nin yetişemediği işler olursa sıramı beklemek şartı ile bende yardımcı olabilirim, özel bir tv kanalında grafiker olarak çalışıyorum.

There are only two things are infinite. The universe and human stupidity. Actually I'm not sure about the former.

-Albert Einstein

685 Mesaj
16 Eylül 2010; 12:07:13 

bu 3d klipler hangi programla hazırlanıyor arkadaşlar bize zahmet banada yardım edermisiniz

726 Mesaj
16 Eylül 2010; 12:18:34 

her animasyoncu / grafiker rahat kullandığı programda aynı işi yapabilir. ben şahsen after effects kullanıyorum, photoshop ile uyum içinde çalışması ve her değişkene müdahale edebilme şansı vermesi (plug-in çeşitliliğini de unutmamal) büyük avantaj...

There are only two things are infinite. The universe and human stupidity. Actually I'm not sure about the former.

-Albert Einstein

685 Mesaj
16 Eylül 2010; 12:26:42 

bu resimlerin masaüstünde durduğu ve kameranın resimler üzerinde gezindiği ve daha bisürü effecktin olduğu bir düğün slaytı hazırlamak istiyorum. bunu çok yoğun program bilgisine sahip olmadan nasıl yapabilirim.

726 Mesaj
16 Eylül 2010; 12:37:44 

http://videohive.net/item/wedding-slideshow/95485

örnekteki
gibi bir çalışma istiyorsun sanırım. orta derece after effects bilgisi ile buna yakın şeyler yapabilirsin...

bunları yapacak kadar after effects bilgisini www.videocopilot.net adresindeki tutorials bölümünden öğrenebilirsiniz...

-Albert Einstein

685 Mesaj
16 Eylül 2010; 12:50:23 

http://www.fotoklip.com/index.asp?PageID=20

diğer arkadaşlarında bahsettiği gibi tam olarak bu yukardaki gibi bişey istiyorum. emrerok_rc arkadaşın diğer arkadaşlara gönderdiği özel mesajın içeriği her neyse halletmişler galiba

2911 Mesaj
20 Eylül 2010; 10:17:15 

Cyberlink Powerdirector ile bu kadar profesyönel olmasa da iş görebilecek bişi yaparsınız
hiç olmadı movie maker 2 var.

DH'ye beleş ALTIN danışmanlığı.
DH-ALTINCILAR (facebook). Özel Mesajdan gelen sorulara cevap vermiyorum lütfen ilgili başlığa sorunuz..
Renault Smybol 2009 1.4-Atiker LPG. 0.20 krş/km-Iphone-3GS-16gb- Canon_EOS550D

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Eylül 2010; 15:19:25 

bizim hobi olarak yaptığımız işlerden millet para kazanır olmuş arkadaşlar isteyen olursa ben bedavaya yapıyorum pm atarsanız birkaç referans da gösterebilirim buraya koymak istemiyorum resimler görünmesin diye

99 Mesaj
29 Eylül 2010; 11:09:46 

quote:

Orijinalden alıntı: martinist

bizim hobi olarak yaptığımız işlerden millet para kazanır olmuş arkadaşlar isteyen olursa ben bedavaya yapıyorum pm atarsanız birkaç referans da gösterebilirim buraya koymak istemiyorum resimler görünmesin diye

iyilik ölmemiş

371 Mesaj
30 Eylül 2010; 1:20:38 

arkadaslar doğum günü için banada lazım bu tarz bişeyler hoş olurdu, hangi programla yapabiliriz.?

by_sanalexpress

YAMAHA HTR6130 Avr-Sony Pascal 5+1
Samsung 32C530
MS Windows 8
Fiat Doblo 1,3 mylife Çöl Grisi 2012
Fiat Doblo 1,3 maxi Beyaz 2008

12 Mesaj
13 Haziran 2011; 10:38:57 

quote:

Orijinalden alıntı: borntobewild

Bende bu videoyu görünce çok hoşuma gitmişti ve iki üç gündür araştırıyordum nasıl yapıldığını. izlemem gereken yollar konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim.

DELL INSPIRON 1520 KULLANANLAR KULUBU
DELL INSPIRON 1520 T7500 2GB DDR-2 200GB (7200) HDD NVIDIA 256MB 8600GT

316 Mesaj
30 Haziran 2011; 5:15:17 

quote:

Orijinalden alıntı: martinist

Emin ol ben de zamanında çok bedava çalışma yaptım. Yerel kanallara jeneriklerden tut da rica üzerine yaptığım tanıtım ve tasarımlardan zerre kuruş almadım şu ana kadar. Hepsi helal hoş olsun. Ama bir yerden sonra tasarım işleriyle uğraşmaktan gerçek işine vakit bulamıyorsan tasarım işi hobi olmaktan çıkıyor, ikinci bir işinmiş gibi oluyor. Sağda solda da kıçı kırık işlerin para ettiğini görünce sen de bu işten para kazanmayı istiyorsun. Bu işleri öğrenmek isteyenler için de bir internet sitesi kurduk. Orada elimizden geldiğince bildiklerimizi bu işi öğrenmeye çalışanlara aktarmaya çalışıyoruz. Herkes bir paylaşımda bulunuyor. Bundan da hiçbir şekilde maddi kazancımız yok. Maddi kazanç gibi bir düşüncemiz de yok. Her şey senin baktığın yerden gözükmez.

Düzenleme: İmlâ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrerok_rc -- 30 Haziran 2011; 5:16:40 >

2 Mesaj
1 Temmuz 2011; 2:51:52 

Bana da yardım edebilir misiniz?

316 Mesaj
1 Temmuz 2011; 4:20:47 

Ne tür bir yardım? Çok genel konuştunuz da...

2 Mesaj
1 Temmuz 2011; 14:01:46 

Elinde düğün ile ilgili after effect şablon bulunan varsa paylaşabilirse sevinirim darlığında :D

28 Mesaj
9 Temmuz 2011; 17:42:27 

Merhaba arkadaşlar

Bence güzel bir program uğraşıldığında efektler yardımıyla cok güzel slayt videolar hazırlanabılir.
http://hotfile.com/dl/1...SLAYT_PROGRAMI.rar.html

AgrasivE

1 Mesaj
9 Ağustos 2011; 19:26:27 

5 eylülde düğünüm var, slayt çok hoşuma gitti... yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yalvarırım olaya bi el atsın... şimdiden teşekkürler !

17 Mesaj
10 Ağustos 2011; 15:13:31 

servetadil@gmail.com iletişime geçerseniz uçuk fiyat teklif etmeden işinizi halledebilirim.

2 Mesaj
31 Ağustos 2011; 0:22:30 

selam herkese
arkadaşlar bu slayt gösterilerinde kullandığınız müziklerden tavsiye eder misiniz???....
nişanlım ve benim çocukluktan bu güne fotoğraflarımızdan oluşan slayt hazırlayacağız.(çok acil)

2 Mesaj
31 Ağustos 2011; 0:30:15 

merhaba
hazırladığınız slayt gösterilerinde kullandığınız müziklerden tavsiye eder misiniz?haftasonu düğünüm var müzik bulamadım.
yardımcı olursanız çok sevinirim:)

218 Mesaj
28 Ocak 2012; 12:58:37 

SLAYT SHOW İÇİN BAYANIN ÇOCUKLUK VE GENÇLİK FOTOLARININ GEÇTİĞİ YERDE GÜLÜ SUSUZ SENİ AŞKSIZ BIRAKMAM ERKEKTE İSE PERVANE ŞARKISINI TAVSİYE EDERİM BEN BÖYLE YAPACAGIM SLAYT İÇİN İSE ADOBE AFTER EFFECT İLE YUKARDA ARKADAŞIMIZIN YAZDIĞI VİDEOHİVE SİTESİNDEN BİR WEDDİNG ALBÜM ALMANIZI ÖNERİRİM.

Alışılmışın dışında size özgü fazla kullanılmamış bir dans şarkısı seçerseniz çok farklı bir düğün tadı kalır ziyaretçilerde saygılarımla..

yattıgın zaman ölümü yastıgın altında ,kalkıncada karsında bil .ölüm işte bu kadar yakın

720 Mesaj
28 Mayıs 2012; 18:00:33 

aradan baya geçmiş ama yinede hortlatmadan duramadım..
arkadşlar tamda bu linkte http://vimeo.com/14920424 olduğu gibi 3 boyutlu hazırslayt bulamaz mıyım yani şablon hazır olacak ben sadece fotoları yükleyeceğim ve ya bu kaliteyi uygun fiyata yhapan yer biliyor musunuz?

iphone5 + toshiba a320 + olympus sp610uz + vestel 42"smart tv +tivibu ev + Acer Aspire 9504....

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Eylül 2012; 22:48:25 

after effect zordur arkadaşlar template ile yapsanız bile render yapmak saatlerinizi alabilir ve resimlerin netlikleri vs de bozuluyor onların da iyi ayarlanması lazım...makul ücretler karşılığında videolar hazırlamaya devam ediyorum

720 Mesaj
22 Eylül 2012; 23:09:46 

quote:

Orijinalden alıntı: KaraKule06

bu 3d klipler hangi programla hazırlanıyor arkadaşlar bize zahmet banada yardım edermisiniz

Corel`in yaptığı Ulead Video Studio 11 var tavsiye ederim başarılıdır. Ayrıca film çekimlerinizde de yeşil arka plana efekt vs de verebiliyorsunuz.

1428 Mesaj
23 Eylül 2012; 11:12:53 

Bu işi ücretsiz yaparım diyenede birşey söyleyim;
Elbette yaparsın ama el emeğinin hakkı olmalıdır diye düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: emrerok_rc

Anladığım kadarı ile yardımcı olmaya çalışıyorsunuz :) Bende 3d ile ilgileniyorum (imzada ki linkte çalışmalarım var)

Artık AE öğrenmek gerekiyor, yanlış görmediysem web site kurduk demişsiniz, sitenizi alabilir miyim?
Temel seviyede AE öğrenmem gerekiyor, TR kaynak var mı? (Arayüzüne alıştıktan sonra ingilizce kaynaklardan çok rahat ilerletirim) Bir başlayabilsem arkası gelecek

Temel olarak ilgilendiğim şeyler video ve fotoğraf üzerine efektler (lens efekti,dof,renk ton konstrat ayarı, alpha kanalı ile ayrılmış görsellere efektler vemek vs)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkn3d -- 23 Eylül 2012; 11:15:15 >

316 Mesaj
24 Eylül 2012; 15:59:29 

quote:

Orijinalden alıntı: frkn3d

Bu işi ücretsiz yaparım diyenede birşey söyleyim;
Elbette yaparsın ama el emeğinin hakkı olmalıdır diye düşünüyorum.

Anladığım kadarı ile yardımcı olmaya çalışıyorsunuz :) Bende 3d ile ilgileniyorum (imzada ki linkte çalışmalarım var)

Artık AE öğrenmek gerekiyor, yanlış görmediysem web site kurduk demişsiniz, sitenizi alabilir miyim?
Temel seviyede AE öğrenmem gerekiyor, TR kaynak var mı? (Arayüzüne alıştıktan sonra ingilizce kaynaklardan çok rahat ilerletirim) Bir başlayabilsem arkası gelecek

Temel olarak ilgilendiğim şeyler video ve fotoğraf üzerine efektler (lens efekti,dof,renk ton konstrat ayarı, alpha kanalı ile ayrılmış görsellere efektler vemek vs)

Evet, başta AE olmak üzere dijital sanatlar hakkında Türk kullanıcılarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Son zamanlarda aktif olamasak da forumumuzdaki ücretsiz AE seti sizi başlangıç seviyesinden orta seviyeye getirir. Yani mantığını kavratır, gerisi sizin geliştirmeniz ve hayal gücünüz... Sitemiz imzamda yazıyor.

1428 Mesaj
24 Eylül 2012; 17:05:35 

quote:

Orijinalden alıntı: emrerok_rc

Teşekkür ederim, sitenizi inceliyorum.

15 Mesaj
13 Ocak 2014; 19:24:12 

Aşağıdaki sayfada slayt programları derlenmiş ve güzel bir arşiv olmuş aşağıdaki siteye girerek inceleyebilirsin.
http://www.ozengen.com/...film-yapma-programlari/

7 Mesaj
10 Nisan 2014; 13:16:30 

Düğün, özel gün, nişan, sünnet düğünü, kına, doğum günü, nikah töreni, çocuk, bebek, yıl dönümü, sevgililer günü gibi kişisel profesyonel slayt, animasyon, sunum videoları'nı http://www.ozelslayt.com/ 'da bulabilirsiniz.

Örnek Slaytlar:

https://vimeo.com/91569892
https://vimeo.com/91547005
https://vimeo.com/91404062

DH-331.DÖNEM VATAN FEDAİLERİ

500 Mesaj
27 Mayıs 2014; 21:50:56 

arkadaşlar benim de düğün için slayta ihtiyacım var.kendimde uğraşıyorum ama daha hızlı yapabilecek arkadaşlara dua ederim.çok astronomik rakamlar olmayacak ise ücret de öderim.fotoğraflar hazır.Tek istediğim aşırı derecede basit olmasın ve bir kaç tane en azından güzel efek olsun.

gittikçe azalıyor hayat...

4 Mesaj
12 Eylül 2014; 14:36:43 

Arkadaşlar,
Düğün, nişan, sünnet, mezuniyet, özür dileme, doğum günü, sevgililer günü, evlilik teklifi, 1. yaş günü gibi tüm özel günleriniz için slayt gösterileri, fotoklipleri konularında sitemizdeki seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

http://www.fotoklip.com

www.fotoklip.com

düğün slaytı, düğün slaytları, doğum günü slaytları, 1.yaş yaş günü slaytı, sevgililer günü slaytı, nişan slaytı, sünnet slaytı, düğün barkovizyonu,düğün slayt örnekleri

4 Mesaj
12 Eylül 2014; 14:40:57 

Arkadaşlar,
Düğün, nişan, sünnet, mezuniyet, özür dileme, doğum günü, sevgililer günü, evlilik teklifi, 1. yaş günü gibi tüm özel günleriniz için sıradışı slayt gösterileri için sitemizdeki seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Saygılarımızla.

http://www.fotoklip.com

düğün slaytı, düğün slaytları, doğum günü slaytları, 1.yaş yaş günü slaytı, sevgililer günü slaytı, nişan slaytı, sünnet slaytı, düğün barkovizyonu,düğün slayt örnekleri

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Web Tasarım - Programlama] » Tasarım ve grafik » 3D Tasarım » düğün için slayt gösterisi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281