Şimdi Ara

Apple, iPhone OS 4 Beta 4'ü yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone OS 4.0 Beta 4'den ekran görüntüsü

Yeni nesil iPhone'u yaklaşık 2,5 hafta sonra tanıtması beklenen Apple, Nisan ayında gün yüzüne çıkardığı iPhone OS 4.0 ve yazılım geliştirme kitinin 4.beta sürümünü yayınladı. Firma bir önceki versiyon güncellemesini iki hafta önce yapmıştı.

Apple'a kayıtlı olan geliştiricilerin iPhone Dev Center üzerinden yükleyebilecekleri 4.beta sürümünün içeriğindeki yenilikler şimdilik bilinmiyor ancak geliştiricilerin üzerinde çalışmasıyla birlikte hangi yeniliklere sahip olduğu ortaya çıkacaktır.

4.Nesil iPhone'la birlikte son kullanıcıya yayınlanması beklenen iPhone OS 4.0, son baharda iPad'e geleceği açıklanmıştı.

• Dock kısmı 5 lense keşke bence zarar vereceğini düşünmüyorum. İnşallah buda olur jailbreak yapmak zorunda kalmayız (:
  • yeni walpaperlar eklenmis onu biliyorum sadece :)
  • yukleme esnasında 13 hatası veriyor
    2 farklı makinada denedim , sonuc aynı, restore edemiyorum yeni versiyonda.
    aynı sorunla karsılasan var mı?
  • ingiliz anahtarı forumdan değerli bir kardeşimiz, 3g ve 3gs lerin çipinde fm alıcı olduğunu söylemişti sizce iphone 4.0 os te gelir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carnadormania -- 19 Mayıs 2010; 11:47:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torq

yukleme esnasında 13 hatası veriyor
    2 farklı makinada denedim , sonuc aynı, restore edemiyorum yeni versiyonda.
    aynı sorunla karsılasan var mı?

Mac OS X'de mi deniyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carnadormania
    ingiliz anahtarı forumdan değerli bir kardeşimiz, 3g ve 3gs lerin çipinde fm alıcı olduğunu söylemişti sizce iphone 4.0 os te gelir mi ?

o arkadas sallamis :)
  • Ekran mı değişmiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkker

quote:

Orijinalden alıntı: Carnadormania
    ingiliz anahtarı forumdan değerli bir kardeşimiz, 3g ve 3gs lerin çipinde fm alıcı olduğunu söylemişti sizce iphone 4.0 os te gelir mi ?

o arkadas sallamis :)

iyi sallamış hemde
  • peki beta 4 ile gelen yenilikler neler?
  • @Carnadormania

Bu yönde bazı iddialar ortaya atılmış, Apple'ın radyo uygulamasıyla birlikte iPhone'lara bu yeteneği kazandıracağı iddia edilmişti;

http://www.donanimhaber.com/Apple_iPhone_OSe_radyo_yazilimi_mi_hazirliyor_-16099.htm
  • 4.0 güncellenmesi sadece iphone 3gs de oluyar
  • Az önce kurdum gözüme çarpan birşey olursa yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drony

Az önce kurdum gözüme çarpan birşey olursa yazarım.

Bikaç yeni özellik daha varmış. Şu özelleştirilebilen sözlüğü bulamadım ama Klavyeleri kurcaladım baya..

http://www.redmondpie.com/new-features-in-iphone-os-4.0-beta-4-9140778/

• quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***

quote:

Orijinalden alıntı: drony

Az önce kurdum gözüme çarpan birşey olursa yazarım.

Bikaç yeni özellik daha varmış. Şu özelleştirilebilen sözlüğü bulamadım ama Klavyeleri kurcaladım baya..

http://www.redmondpie.com/new-features-in-iphone-os-4.0-beta-4-9140778/

o sözlük olayını ben japonca klavye seçildiğinde beta 3 sürümünde farketmiştim. backup geri yükleniyor şuan bitince bakarım.

• user dictionary General->Keyboard altında

Edit: Tabiki japonca klavye seçilince çincede falanda olabilir. kontrol etmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drony -- 20 Mayıs 2010; 16:19:15 >
  • Ya bende çıkmıyor meret gıcık oldum. Neden kaynaklanıyor olabilir ki?

Standart şeyler var auto correction, auto capitalization, caps lock, "." shortcut.. Sonra da international keyboards var orda da software ve hardware keyboard dışında bi ayar göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***

Ya bende çıkmıyor meret gıcık oldum. Neden kaynaklanıyor olabilir ki?

Standart şeyler var auto correction, auto capitalization, caps lock, "." shortcut.. Sonra da international keyboards var orda da software ve hardware keyboard dışında bi ayar göremedim

japonca klavye ekle klavye listesine. geri döndüğünde göreceksin.
  • Güzel görünüyor , ancak tabii ki kullanınca göreceğiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dministrator -- 26 Mayıs 2010; 21:59:43 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.