Şimdi Ara

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.151
Cevap
54
Favori
162.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hknbjk

Arkadaşlar Visco ile ilgili birşey öğrenmek isterim,,

Visco nun içeriğinin ana maddesi nedir ? tam olarak nelerden üretilir, içinde neler vardır ?

Tam çözeltisini söylemek zor. Sünger ailesinden gelir fakat çok daha farklıdır. Daha yoğundur. Hücreleri daha sıktır. Katkıları daha farklıdır. Elyaf vb. maddeler ilave edilir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba Emre Bey, ben 165cm 55 kiloyum, eşim 175 cm 110 kilo. Hangi yatağı tavsiye edersiniz?
  • Emre bey, kayımvaldemlere 140x190mm ölçülerinde bir visco yatak almak istiyorum. Kapıda nakit ödemeli önereceğiniz en hesaplı ürününüz hangisidir. Burdan adres bilgilerini versem gönderirmisiniz. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar1968

Emre bey, kayımvaldemlere 140x190mm ölçülerinde bir visco yatak almak istiyorum. Kapıda nakit ödemeli önereceğiniz en hesaplı ürününüz hangisidir. Burdan adres bilgilerini versem gönderirmisiniz. Teşekkürler.

Merhabalar Serdar Bey;

Stone modelini önerebilirim. Gerekli standartları karşılar. Şuanda 140X190 ebatının 2 yastık ve yorgan hediyeli olarak peşinde 539 TL fiyatı vardır. Adres blgilerinizi verirseniz yarın ürünü gönderebilirim.

Farklı bir srounuz olursa cevaplamaktn memnuniyet duyarım.

• Eğer sert yataktan hoşlanıyorsanız Size High modelini önerebilirim. Eşiniz yumuşak yataktan hoşlanıyorsa da size orta sert gelecek olan Bamboo veya NaturSoya modellerini önerebilirim. Bu iki üründen istediğiniz tarzda olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Farklı bir sorunuz olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Emre bey, kayımvaldemlere 140x190mm ölçülerinde bir visco yatak almak istiyorum. Kapıda nakit ödemeli önereceğiniz en hesaplı ürününüz hangisidir. Burdan adres bilgilerini versem gönderirmisiniz. Teşekkürler.

Merhabalar Serdar Bey;

Stone modelini önerebilirim. Gerekli standartları karşılar. Şuanda 140X190 ebatının 2 yastık ve yorgan hediyeli olarak peşinde 539 TL fiyatı vardır. Adres blgilerinizi verirseniz yarın ürünü gönderebilirim.

Emre bey, annemler yatağı çok beğenmişler. Hızlı ve sorunsuz alışveriş için teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar Serdar Bey;

Emre bey, annemler yatağı çok beğenmişler. Hızlı ve sorunsuz alışveriş için teşekkür ederim.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederim Serdar Bey. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. :)

• merhabalar emre bey ben bel fıtığı ameliyatı oldum şuanda ağrım yok fakat yinede yatağımı visco yatak ile değiştirmek istiyorum boyum 1,78 kilom 78 bana hangi yatağı önerirsiniz (natural ve standart modellerini inceledim) .. birde bu axess karta peşin fiyatına 36 ay vade kapıda ödemelerde oluyormu bilgi verebilirseniz memnun olurum teşekkür ederim
  • merhabalar emre bey
    2 kisilik yatak bakiyordum visko love yataklari tavsiye ettiler benimde hosuma gitti pofuduk pofuduk :)
    bir hafta olmadi 10 gun icinde visko yatak almak istiyorum 2 kisilik 150x200 ebatlarinda.
    tavsiyelerinizi ve kampanya fiyatlarinizi yazarsaniz sevinirim.
    sizle tanismak ve urunleri yakindan gormek icin yenibosnadaki koctasa mi gelmek lazim

iyi calismalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: leer26

merhabalar emre bey ben bel fıtığı ameliyatı oldum şuanda ağrım yok fakat yinede yatağımı visco yatak ile değiştirmek istiyorum boyum 1,78 kilom 78 bana hangi yatağı önerirsiniz (natural ve standart modellerini inceledim) .. birde bu axess karta peşin fiyatına 36 ay vade kapıda ödemelerde oluyormu bilgi verebilirseniz memnun olurum teşekkür ederim

Merhabalar;

Sizin için 70 dansite ürünleri önerebilirim. Natural 60 dansitedir. Onun yerine NaturSoya düşünebilirsiniz. Standart modeli de ince yapıdadır ve yetişkin beden için altındaki destek süngeri kısmı ince kalabilmektedir.

Kapıda ödeyebiliyorsunuz. Ödeme hangi ilde gerçekleşecekti?

• quote:

Orijinalden alıntı: zayfin

merhabalar emre bey
    2 kisilik yatak bakiyordum visko love yataklari tavsiye ettiler benimde hosuma gitti pofuduk pofuduk :)
    bir hafta olmadi 10 gun icinde visko yatak almak istiyorum 2 kisilik 150x200 ebatlarinda.
    tavsiyelerinizi ve kampanya fiyatlarinizi yazarsaniz sevinirim.
    sizle tanismak ve urunleri yakindan gormek icin yenibosnadaki koctasa mi gelmek lazim

iyi calismalar

Merhabalar;

Silver modelinden bahsediyorsunuz sanırım pofuduk olanı odur. :) 1308 TL fiyatı vardır. Mağazamıza gelebilirsiniz. Sizi misafir etmekten memnuniyet duyarız. :) 150X200 Silver için 1308 TL fiyatımız vardır. Ödeme şartlarına göre fiyatlarda elimizden geldiğince de forum üyelerine özel yardımcı olmaktayız.

Farklı sorularınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• ortopedik yastık varmı sitenizde yoksa varda benmi göremedim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

ortopedik yastık varmı sitenizde yoksa varda benmi göremedim?

Yastıklar içinhttp://www.viscoyatakmerkezi.com/boyun-destek-yastiklari adresini ziyaret edebilirsiniz. Ürünler Menüsünden yastık çeşitlerimizi de inceleyebilirsiniz ayrıca.

• quote:

quote:

merhabalar emre bey ben bel fıtığı ameliyatı oldum şuanda ağrım yok fakat yinede yatağımı visco yatak ile değiştirmek istiyorum boyum 1,78 kilom 78 bana hangi yatağı önerirsiniz (natural ve standart modellerini inceledim) .. birde bu axess karta peşin fiyatına 36 ay vade kapıda ödemelerde oluyormu bilgi verebilirseniz memnun olurum teşekkür ederim

Merhabalar;

Sizin için 70 dansite ürünleri önerebilirim. Natural 60 dansitedir. Onun yerine NaturSoya düşünebilirsiniz. Standart modeli de ince yapıdadır ve yetişkin beden için altındaki destek süngeri kısmı ince kalabilmektedir.

teşekkür ederim emre bey ödeme bursa ilinde gerçekleşek

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

teşekkür ederim emre bey ödeme bursa ilinde gerçekleşek

Merhabalar;

Mailorder ile taksitlendirme yapabiliriz ya da ay başında pazarlama sorumlumuz Bursa iline uğrayacaktır. Nisan'ın ilk haftası size uygunsa kapıda ödeme şeklinde alabilirsiniz.

Farklıs sorularınız varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• Emre Bey iyi akşamlar,

Yakında evleniyorum. 160x200 standart bir yatak düşünüyorum. Ben 100kg 182 cm, eşim 52kg 167cm.

Hangi yatağı önerirsiniz? Ben de bir yatak alma düşüncesindeyim. Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: himpton

Emre Bey iyi akşamlar,

Yakında evleniyorum. 160x200 standart bir yatak düşünüyorum. Ben 100kg 182 cm, eşim 52kg 167cm.

Hangi yatağı önerirsiniz? Ben de bir yatak alma düşüncesindeyim. Teşekkürler şimdiden.

Merhabalar;

Sizin için 80 dnasite olan High modelimizi öneririm fakat eşiniz için sert mizaçlı kalacaktır. Eğer eşiniz sert yatak seviyorsa uygundur. Siz yumuşak eşiniz de orta sert yataklardan hoşlanıyorsa 70 dansite modelerimizden Bamboo, Natursoya modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Teşekkür eder sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• visko yatakların, terlemeden kaynaklı ıslantıklarında bakteri ve mantar oluşturduğu, yüz üstü yatan insanlar için omurgalarında ciddi sıkıntılar yarattığı sadece sırt üstü kullanılması gerektiğini duyan varmı ?
  • Merhaba,
    En kisa surede karar verip temin etmemiz gerekiyor. Yardimci olursaniz seviniriz.
    Ben 1.80 boy, 83 kilo
    Esim 1.67boy, 58 kilo
    Air yada silver olabilir mi, orta sertden yumusak yatak istiyoruz, terleme yapmassada iyi olur.
    Hatta belekteki adam&eve otelin yataklarini hic unutamadik diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLLyCeM

visko yatakların, terlemeden kaynaklı ıslantıklarında bakteri ve mantar oluşturduğu, yüz üstü yatan insanlar için omurgalarında ciddi sıkıntılar yarattığı sadece sırt üstü kullanılması gerektiğini duyan varmı ?

Merhabalar;

TEr ve nem bakterinin oluşması için gerekli ortamı sağlamaktadır fakat bu visco değil tüm yataklarda geçerlidir. Hatta kanepe tarzı ürünlerde bile. Visco yataklarımız anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Kılıfları sizi parazitlere karşı korumaktadırlar. Yatak içerisindeki anti bakteriyellik ise havalandırmayla sağlanabilir. Yatakları belirli araıklarla havalandırdığınızda ise bu sorunu çözersiniz. Visco maddemiz açık hücreli olmasından dolayı içerisinde hava sirkülasyonu yaratır ve nemin daha çabuk kurumasını ve havanın yatak içlerine daha rahat teneffüsünü sağlar.

Yatakta en iyi yatış şekli yan yatımdır. Sağ tarafınıza yan olarak yatmanız gece boyunca daha iyi verim almanızı sağlar. Gece boyunca yavaşlayan kalbin daha rahat çalışmasını, baskıya maruz kalmamasını sağlarsınız. Yüz üstü yatımlarda performans azalmaktadır fakat sadece visco yataklarda bu böyle değildir. Her yatakta nasılsa en fazla o kadardır.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.