Şimdi Ara

Prostatit belası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
836
Cevap
26
Favori
302.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi niyet olsa devredilir ve devamı sağlanır yalvarmanın bir faydası yok istenilen verim alınamadı yurt dışındada böyledir sitenin arkasında hep sponsor vardır alpaslanı şahsen gören bir kişi bile yok kim olduğu bilinmiyor bir kişi doğrulasın özür dileyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese tekrardan merhaba

öncelikle hem hastalık hem forum için geçmiş olsun. olanlar oldu artık ne yapılabilire bakmak gerek. ama sanırım sitenin son zamanlardaki reklem hali ve bu reklam durumuna karşıt tecrübeler ve fiyat bilgileri sonunu getirdi.
     Prostatit belası
  • Evt olan olmus artik ne yazikki bnm tahminim gercek oldu hararet artinca bi korku kaplamisti site aniden kapanirsa diye neyse

Su an bu isten anliyan birinin agrilarinin artmasini mi beklicez ne yapcaz biri. Yardim etsin site kurulsun gerisini biz kalkindiririz

Keske eski gorumun bi arsivi alinabilse

• googlede biraz araştıma yapmak lazım cahil.forum kurmak o kadar da zor olmamalı
  • alparslan siteyi başka birine devretmen lazım.orada herkesi emeği var.kul hakkı yeme.bari siteyi devret.Allah kul hakkı yiyenleri affetmez.
  • Siteyi devtetmesede dr yorumlari hariv arsivi bi yere koysaydi yine iyi butun yazdiklarim bosa gitti onlar bana ait ve foruma emanet ettigim bilgilerdi cunku yazmak icn emek verdim bu emegide forum sahibi icn deil siz uyeler ivin yapmistim hak bir kisiye ait deil bnm yazdigimda sizn de hakkiniz var o yuzden bugun forumu devretmeyip kapatmasina bi sey diyemem ama arsivin hakki bizimdir

• Belkide forumsuz kalmak iyidir ne bileyim her iste vardir bi hayir

belkide tedavi yontemi degil muhabbettir sadece ihtiyac oda burda yapilir ne bileyim

dr gibi herkese ilac oneriyoduk o forumda

• Prostatit hastalarına bir darbe de Alparslan'dan geldi malesef. İnsanın sen de mi Brütüs ? diye sorası geliyor.
    Ve işin tuhaf tarafı hiç bir sebep ve bahane göstermeden bunu yapıyor oluşu.
  • arkadaşlar merhaba eski forumdan kimse varmı

• prostatitcahili P kullanıcısına yanıt
    arkadaş ne oldu forum neden kapandı. bu hakarettir
  • Karar benim kararimdir. Serdax in hiçbir etkisi olmamıştır bu konuda. Onu dışlamayin. Sakın. Siteyi kimseye devretmeyi düşünmüyorum.

Madem sitenin içindeki bilgiler sizin hakkınız, ki buna ben de katılıyorum. Hafta sonu forumu iki günlüğüne açacağım. İki günde alın hakkınızı, yapın arsivinizi.

Daha da bana vebal demeyin lütfen.

Enerjinizi bana harcamayın artık. Allah'a emanet olun.

• Tesekkur ederim mumkumse yarin gunduzden 3 gun boyunca acsan hafta sonu firrsati olmayanlarda yarin alir alacagini gecmis olsun

• Arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce bi anda kasık ağrıları ve çeşitli yerlerde ağrılar,ağrılı boşalma,sık idrar yapma ve boşaltamama ve en büyük sorun olan ereksiyon bozukluğu olarak vücudumda katlanması zor tepkiler meydana geldi ve 20 gün çektim sonra doktora gittim antibiyotik cipro verdi 2 kutu kullan dedi ilk 1 hafta hiç etki etmedi 2.haftada yavaş yavaş kendime geldim ve 2.kutunun sonuna geldiğimde kendimi çok iyi hisseder oldum ve bütün şikayetlerim bianda gidiverdi hatta eskisinden de iyiydim ve o 1 aylık süre sonunda çok şükür ettim bundan kurtulduğuma. ama ne var ki 2 ay sonra nüksetti yalnız önceki gibi değil sadece ereksiyonda sorun yaşıyorum ve makatta huzursuzluk kaşıntı var.Arkadaşlar ne yapmalıyım sizce internetten okuduğum kadarıyla 8-12 hafta kullanılması gerekmiş antibiyotiklerin.ben şimdi ciproyu 8 hafta kullanayım mı yine yarar sağlar mı acaba? Lütfen cvp verin benim durumumda olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: akıncıxx

Arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce bi anda kasık ağrıları ve çeşitli yerlerde ağrılar,ağrılı boşalma,sık idrar yapma ve boşaltamama ve en büyük sorun olan ereksiyon bozukluğu olarak vücudumda katlanması zor tepkiler meydana geldi ve 20 gün çektim sonra doktora gittim antibiyotik cipro verdi 2 kutu kullan dedi ilk 1 hafta hiç etki etmedi 2.haftada yavaş yavaş kendime geldim ve 2.kutunun sonuna geldiğimde kendimi çok iyi hisseder oldum ve bütün şikayetlerim bianda gidiverdi hatta eskisinden de iyiydim ve o 1 aylık süre sonunda çok şükür ettim bundan kurtulduğuma. ama ne var ki 2 ay sonra nüksetti yalnız önceki gibi değil sadece ereksiyonda sorun yaşıyorum ve makatta huzursuzluk kaşıntı var.Arkadaşlar ne yapmalıyım sizce internetten okuduğum kadarıyla 8-12 hafta kullanılması gerekmiş antibiyotiklerin.ben şimdi ciproyu 8 hafta kullanayım mı yine yarar sağlar mı acaba? Lütfen cvp verin benim durumumda olan var mı?

bir kez daha doktora gitmeden yarar var.cipro uzun süreli kullanılmaya müsait bir ilaç deği.benim tavsiyem iyi bir doktora gitmelisin

• cahil forum senin sayende kapandı diyebiliriz.yanlış yorumların vardı.artık yapman gerekn senin bir forum açman.googlede araştır.forumunu aç.bizde gelelim.alparslanda forumu kurarken bir şey bilmiyordu.ama öğrendi.sende öğrenebilirsin.
  • cells C kullanıcısına yanıt
    ama hocam çeşitli sitelerde Siprofloksasin maddeli ilaçlar en az 6-8 hafta kullanılmalı diyor yanlış mı biliyorum.İnsan bazen öyle bunalıyor ki geçsin de 5 ay antibiyotik kullanayım durumuna geliyor.Evet yaşım 27 bu zamana kadar antibiyotik kullanmamaya özen gösterdim ama insan muhtaç olunca yapacak bişey kalmıyor.
  • sen internetteki ilaç kullanım sürelerine bakma.bulunduğun ildeki iyi bir ürolog tercih et ve ona git.zaten iyi bir ürolog cipro vermez.
  • cahil bütün buunlar senin suçun fazla sert eleştri yaptın fakat haklı yönlerinde vardı..yalnız anlamadıgım konu alparslan kardeşimiz neden bu konuda hiç bir eleştriye ve karşılıklı konuşmaya fırsat vermeden siteyi kapatmış olmasıdır.bu korkunun sebebini anlayamıyorum..keşke başka bir arkadaşa devretseydi..belki de siteyi sattı?ama biz ve bizim gibi hastalara ne kadar yarar sagladııysa şimdi bir o kadar zarar verdi..bu site bizim amacımıza uygun bir platform degil..karmaşık
  • yeni bir forum kurmamız gerekiyor
  • Artık olan oldu bundan sonrasına bakalım Burası uygun değil ama başka bir alternatif te yok yeni bir yer buluncaya kadar burdan idare edeceğiz hastalarıda para ağacı gibi gören doktorlarıda Allah ıslah etsin olan var olmayan var ve garantiside yok böyle birşey olurmu iyileşirsen yüzde yetmiştesin iyileşemezsen yüzde otuzdasın ama para ödemen garanti yüzde yüz 300 liralık test labaratuardan doktora gelince 1200 tl oluyor insaf bunların hepside gerçek ben idrar tahlili yaptırıyorum laboratuarda 10 tl hastanede 70 tl devlet hastaneleri zaten batık randevu almak imkansız sistem tıkanmış durumda ve binlerce prostatit hastası iyi bir haber bekliyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.