Şimdi Ara

Prostatit belası (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
26
Favori
302.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Prostatit için size hangi tedaviyi uyguladı? Şikayetlerini de azalma ya da iyileşme oldu mu? Enjeksiyon konusundaki bakış açısı ne? Tedaviniz hakkında Ayrıntı biLerin de işine yarar inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birtanbirtan

quote:

Orijinalden alıntı: beycihan

quote:

Orijinalden alıntı: birtanbirtan

Birşey daha söylemem gerekiyor, ben böyle bişey yaptıracak olsam..

8 yıldır bu hastalığı çeken ve doktor doktor dolaşmış biri olarak söylüyorum

Kesinlikle Doç. Dr. Bülent Önal'a yaptrırım.

Gel yapayım demez tabi, uygun görmezse yapmaz.

Zamanında bana bir tavsiyede bulunmuştu dinlememiştim, pişman oldum.

kendisine prostatiti tedavisi için başvurdunuz mu? hangi hastanede çalışıyor? tavsiye eder misinişz

Evet prostatit için gittim, tavsiye etmesem neden yazayım..

Bir cerrah aynı zamanda ressam bileklerine sahip olmalı, yani biraz sanat çıkarmalı ortaya kesip biçerken.

Söz konusu en önemli organın takımlarından :) Bu anlamda oldukça iyi ve önerilen bir doktor.

Kişilik olarakta son derece iyi , bir çok şeyi araştırmasıda beni sevindirmişti.

Örneğin; prostat tüberkülozu olmadığımı Bülent beyin tetkikleri sonucu öğrenmiştim.

Sistoskopi yapıp mesaneye bakmıştı vs.vs..

Prostatit için size hangi tedaviyi uyguladı? Şikayetlerini de azalma ya da iyileşme oldu mu? Enjeksiyon konusundaki bakış açısı ne? Tedaviniz hakkında Ayrıntı biLerin de işine yarar inş.

• DİKKAT: Kronikprostatit.net üyesi arkadaşlar !!!

Problemlerimizi paylaşabileceğimiz yeni ve müstakil Kronik Prostatit Forumu,yarın akşam veya en geç pazartesi günü
    açılacak.
    Üye olmak isteyen arkadaşlar Pazartesi günü buyursun gelsin.

Forum web adresi:www.kronikprostatit.org olacak

Selamlar

Selchuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pro_selchuk -- 19 Nisan 2015; 3:24:23 >
  • Arkadaslar prost p10x kullanan varmi. Yorumlar nasil? Turkiyeye getirebiliyormuyuz?

• Arkadaslar prost p10x kullanan varmi. Yorumlar nasil? Turkiyeye getirebiliyormuyuz?

• pro_selchuk P kullanıcısına yanıt
    bu güzel bir haber işte..sagolun varolun
  • Siz de sağolun.
    Eski forumdan sonra epeyce arkadaşlar kayboldu. İnşallah tekar toparlayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pro_selchuk -- 19 Nisan 2015; 16:44:58 >
  • Eski kronikprostatit.net üyesi arkadaşlar.Yeni ve müstakil kronik prostatit forumumuz açılmıştır.
    Hepimize hayırlı olsun
  • pro_selchuk P kullanıcısına yanıt
    selçuk abi b12 eksigim varmış ; kullandıgımız aşırı ilaç tüketimi yapar mı? başım sönüyor agrıyor halsizim berbat ruh halindeyim.. dodex igne verdi 10 tane ama geçmedi .. nöroloji lustral verdi içmedim aslında içmek gerekirmiş . ne yapacagım şaşırdım , tavsiyen var mı

• boyturk,soruları kendi Forumumuzda cevaplıyorum artık :)

Dr ların genel hatası,verdikleri kuvvetli antibiyotikler yanında B Vitamini vermiyorlar.
    Hatta B Vitaminiyle beraber,vucuttaki iyi bakterilerin yok olmasını önlemek için Probiyotik önermeleri lazım...
    Antibiyotikler,iyi kötü ayırmadan tüm organizmaları tahrip ediyor.Sonucunda da mantar(candida) üremesine
    neden oluyor.

Benim sana önerim B12 de ihtiva eden B Kompleks vitamini kullanman.
  • Ben yeni foruma üye oldum ama henüz onaylama maili mailime gelmedi.
    Bu arada.

Solgar Quarcetin
    Dr.quick propolis
    Gnc balık yağı

kullanmaya başladım.İyi geldiğini söyleyebilirim. Duruma göre yanına Colostrum da ekleyeceğim.
  • www.kronikprostatit.org adresindeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverGiveUpOzan -- 20 Nisan 2015; 18:52:18 >
  • boyturk B kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, eğer florokinolon grubundan antibiyotik kullandıysanız, zehirlenmiş olma ihtimaliniz çok yüksek. Daha önce bu başlıkta yazmıştım, lütfen onu okuyun.

Saydığınız belirtiler benziyor çünkü. Dikkatli olmakta fayda var.

• S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 19 Mayıs 2015; 23:55:56 >
  • bu kimyagere inanmayın.kürleri insanı iyileştirmiyor.ne sattığıda belli değil.karaciğerinizden olmayın
  • S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 17 Ekim 2017; 0:58:10 >
  • Arkadaşlar merhaba 36 yaşındayım, Ocak 2015 de hiç adını bilmediğim, varlığından haberdar olmadığım 25.05.2015 tarihine kadar acı cektigim bu bela ile ilgili
    kendi tedavimi paylaşmak istiyorum, bir anda ortaya çıktı
    1- acile gittim idrar testi yaptırılıp sonda jeli verdiler sık bunu taş varsa geri gitsin dediler,
    2-Ertesi gün Ürologa gittim film çekti üşütmüşsün git dedi,
    3-3 gün sonra daha da kötü oldum aynı ürologa gittim antibiyotik verdi git dedi,
    4-Antibiyotik fayda etmedi Özel ürologa gittim idrar, kan, ultrason, film çekildi mesanenin idrar tutmadığını söyledi antibiyotikleri bıraktırdı mıctonorm, xtral ve paxera verdi gittim,
    5-Baktım olmuyor (1 ay geçti) alternatif tıp araştırmaya başladım brokoli kürü uyguladım, maydonoz uyguladım olmuyor,
    6-Havalar ısınmaya başladı çıktım güneşe iyi geldi güneşte hiç bir şey yok neyse ilaçları içiyorum 3 gün iyi 4.cü gün yine azıyor
    Bu sefer yiyeceklerlemi alakalı diye yemek yememeye başladım açıkcası yemek yemekten korkuyordum bu arada paxera yı bıraktım xanax kullandım o da uyutuyor o yüzden,
    Derken bir büyügüm ile sohbet esnasında yemek yiyemediğimi korkudan ama kilo da veremediğimi söyledim bana, d vitaminini ölçtürdünmü dedi halbuki aklıma bile gelmedi
    geçtim sanal doktorumun başına araştırdım araştırdım güzel şeyler okudum d vitamini meğer ne kadar önemliymiş, ertesi gün doktora gittim ama d vitamininin ölçülmesi gerekmediği söyledi
    bende kendi imkanlarımla testi yaptırdım 14 çıktı (tabi bu değer bol bol güneşe cıktığım sürede ölçüldü) bana göre değer düşük doktora götürdüm normal dedi fakat normal değildi
    d vitamini kullnmaya başladım dün gece 25.05.2015 çok rahat uyudum acım azaldı devam edeceğim bu arada hergün mutlaka 50 gr kabak çekirdeği mutlaka yiyiyorum onun da iyi geldiğini düşünüyorum
    Arkadaşlar benim hikayem şimdilik bu kadar Umarım sebep budur umarım size de ufak ta olsa yarar sağlayabilirim Herkese geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
    Saygılar....

• kimyager1960 K kullanıcısına yanıt
    abiciğim ne yaptığına dair bir şeyler yazsana nasıl bir kür uyguladın hangi bitkiden içtin ne yaptın da iyileştin bu işten maddi kazanç sağlamak niyetindemisiniz lütfen böyle şeyler yapmayın hiç mi hiç hoş değil lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitaminde

abiciğim ne yaptığına dair bir şeyler yazsana nasıl bir kür uyguladın hangi bitkiden içtin ne yaptın da iyileştin bu işten maddi kazanç sağlamak niyetindemisiniz lütfen böyle şeyler yapmayın hiç mi hiç hoş değil lütfen

Arkadaşım

kimyager1960 arkadaş ile yaklaşık 6-7 ay önce görüştüm kendisinin de muzdarip olduğu bu hastalığı yıllarca çekmiş vede kendi bulduğu bileşimlerle hastalıktan kurtulmuş bununla beraber çevresindekileri de bu yöntemle yardımcı olmuş, kullanıp iyleşen hastalardan birisi ilede konya da görüştüm kendisi şimdi normal hayatına dönmüş vede tavsiye etmekte, bende bu arkadaşın kürü diyelim ondan aldım yarın elimde olacak tedaviye başlayacağım en az 3 ay süren bir süreç bu bakalım nasıl olacak kendisi ilede görüşün size yardımcı olacaktır illa almanız şart değil bu sadece güven meselesi bakalım sonuç ne olacak.kolay gelsin..

sizin süreçleri ben çok çektim sizi umutsuzlandırmak istemem ama bu hastalık yanıltıcı, iyileştim dersin üç gün sonra tekrar başa döner ben yıllardır çekmekteyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi computeron -- 26 Mayıs 2015; 22:25:20 >

• computeron kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, dediğiniz güzel fakat bu işi parayla satmak doğru değil belki ilgili kişinin buluşu işe yarar amma burası ticaret yapma yeri mi ?
    Bu hastalıktan çektiğini söylüyorsun sonra insanlara yardım yapacağına telefonunu verip muhtaç insanların parasını alıyorsun benim katılmadığım taraf burası
    Yaptığın kür doğru ise işe yarıyor ise gideceksin Sağlık Bakanlığına buluşunu anlatacaksın gerekli evraklarını alıp para kazanacaksın
    Forum yöneticilerinin burada bu konuya prim vermesini de kınıyorum,

Ben yazdım d vitamini eksikliğim çok fazla diye şu an ilaçları bıraktım d vitamini takviyesi alıyorum belki geçer belki geçmez o yüce Rabbin bileceği iş
    umudumu hiç bir zaman yitirmem

Ben bu lanet hastalığın nasıl kötü bir şey olduğunu biliyorum ilk başlarda 5 dk da bir idrar gelirken kim ne dese inanacak durumdaydım,

Ben onu kınıyorum inşallah kendimi ve anlatmak istediklerimi size ifade edebilmişimdir

Herkese Çok Geçmiş Olsun Herkese Allahtan Acil Şifalar Diliyorum

Umarım İlaç İşe Yarar Sizde de

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.