Şimdi Ara

Prostatit belası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
26
Favori
302.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende prostatit var ne olduğunu açıklamıycam zira bu sorunu yaşamış olanlar bilir ,varmı bu illetten tamamen kurtulan ben her şeyi denedim antibiyotik ,brokoli kürüde denedim ,ilaçla tedavide ilaç kullandığım sürece iyiyim bırakınca akabinde nüks ediyor ,brokolide etkisi daha uzun bıraktıktan 4 ay sonra nüks ediyor ama sonuçta hep nüks ediyor ,ne yapmak lazım kurtulmak için tamamen bu arada mikrop olarak bende staph aureus çıktı.

• Tüm hastalara acil şifalar diliyorum. 2015 yılında prostatit teşhisi kondu ve antibiyotik tedavisi başladı. Birkaç aylık tedavi süreci çok rahatsız ediciydi. Ne yazık ki antibiyotik kürü benim derdime derman olamadı. Ne zaman ki Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun YouTube kanalı üzerinden de rahatlıkla bulabileceğiniz " Karabaş otu + Melisa" çayını kullanmaya başladım, yaklaşık 2, 3 ay içinde beni bu illetten tamamen kurtardı. Sayın Saraçoğlu'nun ne zaman adını duysam ya da hatırıma gelse, kendisini minnet ve şükranla anıyorum. Saraçoğlu'nun önermiş olduğu dozu bire bir uyguladım ama süreyi önerdiğinden daha fazla devam ettim. Kürü uyguladığınız sürece; acı, ekşi, baharat, alkol kullanımınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Benim gördüğüm tek kötü tarafı, idrar kokunuzun iğrenç olması ki çektiğim acıyı düşününce şuan pastadaki krema gibi diyebilirim. Bu yazdıklarımı ancak damdan düşenler anlayacaktır. Tekraren tüm hastalara tez zamanda şifa bulmalarını dilerim.
  • S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 17 Ekim 2017; 0:18:26 >
  • Arkadaşlar internet sitemizde tedavi deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Baya bir döküman var. Sizler de göz atabilirsiniz. Sitede yukarı sağda "Ziyaretçi Defteri" bölümüne yorumlarınız üye olmadan yazabilirsiniz. Allah hepimize şifa versin inşallah.

Sitemiz :http://www.prostatiltihabi.com
  • Uygur Şifa nın Bitkisel Prostat Seti ni kesinlikle tavsiye ederim, 10 güne gerçekten rahatladığınızı hissedersiniz 3 ayada hiçbirşeyiniz kalmaz tamamen kurtulabilirsiniz, bu seti kullanıp kurtulan çok tanıdığım var mutlaka denemelisiniz.

http://www.uygursifa.com/bitkisel-prostat-tedavisi-tr.html

• quote:

Orijinalden alıntı: avangard

arkadaşlar bu kr prostatit testosteron seviyesini düşürüyormu? benim bu hastalıkla beraber testosteron seviyemde düştü.. normal limitlerin altında.. doktorlar testosteron ilaçları yazıyorlar onlarıda maalesef piyasada bulamıyorum.. anlayın artık :) ekşi sözlükte yazarın biri şöyle yazmış bu hastalık için. ER kişinin başına gelebilecek en büyük dert diye... harbidende öyle...

bende düşmedi ama prostatitmiyim hala bilmiyorum :) 3 doktor prostatitsin dedi 1 i tam bir şey söylemedi , 1 i değislsin dedi 1 prof a yeni muayene olmaya başladım.

Bende testesteron normal , psa normal , prostat elle muayene normal , idrar temiz , meni kültüründe e.coli üremişti oda antibiyotik kullandım sonra üremedi. İdrarda sorun yok , ağrı yoktu , cipro kullanırken 3 hafta kalça ağrısı başladı. 4 hafta cipro yu bıraktıntan sonraki gün kalça , apış arası ve testisler 2 gün ağrıdı şimdi ağrı geçti apış arasında dolgunluk hissi var.

yukarıdaki paylaşımların birindewww.prostatiltibacı.com diye bir site var oranın ziyaretçi defterinde bu hastalıkla ilgili baya görüş paylaşmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: saydin777

quote:

arkadaşlar bu kr prostatit testosteron seviyesini düşürüyormu? benim bu hastalıkla beraber testosteron seviyemde düştü.. normal limitlerin altında.. doktorlar testosteron ilaçları yazıyorlar onlarıda maalesef piyasada bulamıyorum.. anlayın artık :) ekşi sözlükte yazarın biri şöyle yazmış bu hastalık için. ER kişinin başına gelebilecek en büyük dert diye... harbidende öyle...

bende düşmedi ama prostatitmiyim hala bilmiyorum :) 3 doktor prostatitsin dedi 1 i tam bir şey söylemedi , 1 i değislsin dedi 1 prof a yeni muayene olmaya başladım.

Bende testesteron normal , psa normal , prostat elle muayene normal , idrar temiz , meni kültüründe e.coli üremişti oda antibiyotik kullandım sonra üremedi. İdrarda sorun yok , ağrı yoktu , cipro kullanırken 3 hafta kalça ağrısı başladı. 4 hafta cipro yu bıraktıntan sonraki gün kalça , apış arası ve testisler 2 gün ağrıdı şimdi ağrı geçti apış arasında dolgunluk hissi var.

yukarıdaki paylaşımların birindewww.prostatiltibacı.com diye bir site var oranın ziyaretçi defterinde bu hastalıkla ilgili baya görüş paylaşmışlar.

kr prostatit teşhiisini kolay koyamıyorlar.. ben 2 sene ne çektim.. doktorun biri aşırı aktif mesane dedi. bir diğeri kr prostatit. diğeri senin hiçbir şeyin yok psikolojin bozulmuş git psikiyatriste tedavi ol diye fırçaladı..

eğer idrar akışında zorluk ve tazyikte azalmalar başadıysa. idrar yaparken idrarın çatallanıyorsa, boşalma anında meni eskisi gibi tazyikli çıkmıyorsa, boşalırken pelvik bölgede ağrı oluyorsa, idara ani olarak sıkışıyorsan. gece sık sık idarara çıkıyorsan. hep idrara sıkışıkmışsın gibi yanma oluyorsa büyük ihtimalle kr. prostatit olabilirsin ama yinede tecrübeli bir doktorun bu teşhisi koyması lazım... ha birde limon ve ekşi yiyeceklerden ,içeceklerden mutlaka uzak dur şikayetleri acayip azdırıyor..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saydin777

quote:

kr prostatit teşhiisini kolay koyamıyorlar.. ben 2 sene ne çektim.. doktorun biri aşırı aktif mesane dedi. bir diğeri kr prostatit. diğeri senin hiçbir şeyin yok psikolojin bozulmuş git psikiyatriste tedavi ol diye fırçaladı..

eğer idrar akışında zorluk ve tazyikte azalmalar başadıysa. idrar yaparken idrarın çatallanıyorsa, boşalma anında meni eskisi gibi tazyikli çıkmıyorsa, boşalırken pelvik bölgede ağrı oluyorsa, idara ani olarak sıkışıyorsan. gece sık sık idarara çıkıyorsan. hep idrara sıkışıkmışsın gibi yanma oluyorsa büyük ihtimalle kr. prostatit olabilirsin ama yinede tecrübeli bir doktorun bu teşhisi koyması lazım... ha birde limon ve ekşi yiyeceklerden ,içeceklerden mutlaka uzak dur şikayetleri acayip azdırıyor..

Bu saydığınız şikayetleri ben 14 yasimdan beri çekiyorum. Belki 13 de olabilir. Su anda 19 yaşındayım. Tipta çözümü yok dedi haseki'deki ürolog bana. Benim canıma tak etti artık. Ne yapacam bilmiyorum. Aklima geldikce sinirlerim ve moralim bozuluyor. Siz bir tedavi şekli biliyor musunuz? ( antibiyotik tedavisi beş para etmiyor denedik)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1umr1 1 kullanıcısına yanıt
    Türkiye de henüz uygulanıyor mu bilmiyorum ama İtalya da bir doktor prostat içine ilaç enjekte ediyormuş. Tabi ilaç antibiyotik ağırlıklı herhalde . Testlerde çıkan bakteri sonucuna göre ilaç şeklini ayarlamıyormuş. Sanırım bakteri çıkmasa da bir çeşit enjeksiyon yapıyormuş. Türkiye de yapan doktor var mı henüz bilmiyorum amawww.prostatiltihabı.com ziyaretçi defterinden takip ettiğim kadarıyla yanın zamanda burada da uygulayan bir kaç doktor çıkabilir. İstanbulda ürolog Levent Türk var , baya övüyorlar.

Bence ilk aşamada önemli olan teşhis. Bakteri varsa onların temizlenmesi ve diğer rahatsızlıklardan kesin olarak ayrılması .

Bugün bulunduğum ildeki bir profesör sende prostat iltihabından şüphelenmiyorum .Prostat sıvısından örnek almama gerek yok dedi . Normal sperm örneği vermiştim hiç lökosit ve eritrosit çıkmadı. Meninin de büyük kısmını prostat sıvısı oluşturur dedi. Antidepresan verdi.Bakalım ne olacak.

• Arkadaşlar sonunda forumumuz açıldı.

http://www.kronikprostatit.net/
  • S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 17 Ekim 2017; 0:39:39 >
  • S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 17 Ekim 2017; 0:42:6 >
  • musteser M kullanıcısına yanıt
    http://www.tkrcd.org.tr/icerik.php?id=124
  • selam arkdaşlar prostatit için enjeksiyon tedavisi var.ben nette araştırdım.aynı konuhttp://www.kronikprostatit.net/index.php özel olarak kurulmuş sitede mevcut.önerilerinizde nelerdir.ben bu foruma üyeyim.bilgi aktarımımı yapıyoruz sürekli.sizide bekleriz.hiçbir çıkar amacımız yoktur.bu iillet hastalığı dayanışma içinde olarak yenebiliriz ancak.
  • Prostat iltihabı gerçekten çok zor bir durum. Bütün medikal ve bitkisel tedavileri denedim ancak faydası olmadı. Lim Üroloji kliniğinde Levent TÜRK adında bir Üroloji doktoruna 4 seans prostat enjeksiyonu tedavisi olduktan sonra şikayetlerimin %95'lik kısmı bitti. Bende idrarda yanma, idrar tazyiğinde azalma, ağrılı boşalma, cinsel fonksiyon bozukluğu,apış arasında ağrı, kasıklarda şiddetli ağrı vb. problemler vardı. Saydıklarımdan sadece kasıklarda ağrı kaldı. Levent hoca kasıklardaki ağrının kasık fıtığından olabileceğini elle yapmış olduğu muayene sonucunda söyledi ve bir genel cerraha yönlendirdi.Eğer ağrı kasık fıtığındansa prostatitten tamamen iyileştim diyebilirim. Öyle beter bir hastalık ki insan %100 iyileştim demeye korkuyor. Ben de bu sıkıntıyı çeken kardeşlerime bilgi vermek için yazdım. Hepinize geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macarena -- 27 Kasım 2014; 11:53:18 >
  • selamlar,arkadaşlar istanbulda bir ürolog doktor prostatit için enjeksiyon tedavisine başlamış.http://www.adnanarican....e-ennjeksiyon-tedavisi/
  • Nasıl Rusya'da prostatiti tedavi etmek. (Rusça Makale).

1. Философия врачевания мужских болезней часть 1

2. Философия врачевания мужских болезней часть 2

3. Массаж при простате не только бесполезен, но и вреден!

4. Простатит: его хроническая форма антибиотиками не лечится!

5. Нет заблуждения печальнее на свете чем простатит лечить, уж мне поверьте!

6. ИСТОРИЯ БОЛЕЗНИ БОЛЬНОГО ПРОСТАТИТОМ №1

7. ИСТОРИЯ БОЛЕЗНИ БОЛЬНОГО ПРОСТАТИТОМ №2

8. ИСТОРИЯ БОЛЕЗНИ БОЛЬНОГО ПРОСТАТИТОМ №3

9. ИСТОРИЯ БОЛЕЗНИ БОЛЬНОГО ПРОСТАТИТОМ №4

10. ИСТОРИЯ БОЛЕЗНИ БОЛЬНОГО ПРОСТАТИТОМ №5

11.Симтомы приписываемые простатиту - это симптомы совсем других болезней!

12."Худеть" не надо - это очень вредно!

13. Эректильная дисфункция, простатит и бесплодие: обоснование концепции лечения

14. Простатит не вызывает ни боль, ни эректильную дисфункцию!

15. Простатит: "борьба" с микробами - это война против организма!

16. Телемедицина, эректильная дисфункция и простатит.

17. Снижение функции щитовидной железы а не яичек - главная причина эректильной дисфункции!

18. Недостаточность гормонов роста и щитовидной железы у больных простатитом.

19. Спорт, простатит, эректильная дисфункция, бесплодие: есть ли тут связь?

20. Простатит - заболевание "пограничное"!

21. Восстановление резервов мозга - первооснова лечения эректильной дисфункции, простатита и бесплодия.

22. Стандартам лечения простатита - место на "мусорной свалке" истории медицины!

23. Начинать лечение простатита надо с головы, а не с "пяточного нерва"!

24. Надо ли "повышать" потенцию?

25. Простатит: лечение простым быть не может!

26. Кладбищенские размышления врача на тему простатита и эректильной дисфункции.

27. Вы нам писали...? Ответы доктора А.Гуськова

28. Недостаточность гормона роста у больных простатитом и эректильной дисфункцией

29. Простатит и эректильная дисфункция. Кому целесообразно обращаться в наш центр телемедицины?

30. Только матушка-природа поможет нам - мужчинам! Эректильная дисфункция и простатит.

31. Эрекция у покойника. (Жизнь без простатита и эректильной дисфункции, интервью доктора А.Р.Гуськова)

32. Боль в области половых органов: кто виновник - простатит или позвоночник?

33. Простатит и эректильная дисфункция: "рыба начинает тухнуть с головы"!

34. Локализационизм и стандарты при лечении простатита и эректильной дисфункции - путь в никуда!

35. Причины ускоренного семяизвержения: простатит или повышенная "судорожная активность" головного мозга?

36. Недостаток тестостерона: вызывает ли это эректильную дисфункцию при простатите?

37. Наши ответы на вопросы больных простатитом и эректильной дисфункцией.

38. Состояние головного мозга у больных эректильной дисфункцией и простатитом.

39. Главные причины патологии мозга у больных простатитом, эректильной дисфункцией и бесплодием.

40. Принципы лечения недостаточности гормона роста у больных простатитом и эректильной дисфункцией.

41. Доктор Гуськов: Мифы о простатите развеяны (интервью).

42. Доктор А.Р.Гуськов. Что такое простатит?

43. Доктор А.Р.Гуськов. Механизмы возникновения хронического простатита.

44. Частота встречаемости органических изменений головного мозга среди населения.

45. Исследование состояния центральной нервной системы (головного мозга) больных.

46. Основные принципы организации обследования и лечения больных.

47. Эректильная дисфункция, бесплодие и простатит.

48. МУЖЧИНА И ЖЕНЩИНА - ПОСЛАННИКИ НАШЕЙ ГАЛАКТИКИ НА ЗЕМЛЕ.

49.ТЕЛЕОБУЧЕНИЕ ВРАЧЕЙ АВТОРСКОЙ ТЕХНОЛОГИИ ЛЕЧЕНИЯ.

50. ПРИЧИНУ ПРОСТАТИТА МОЖНО УЗНАТЬ У МАТЕРИ.

51. ПРОСТАТИТ - ЭТО КОГДА В ГОЛОВЕ "КАША"!

52. простатит: почему не эффективно стандартное лечение?

53. А.Р.Гуськов. Хронический простатит: от мифов - к современной технологии лечения. Монография.

• cells C kullanıcısına yanıt
    Prostat enjeksiyonu tedavisini sadece Levent Turk hoca yapiyor diger birkac doktor sitelerine yazmis ancak hic tedavi yapmamislar.www.prostatituzmani.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 17 Ekim 2017; 0:46:30 >
  • silebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-62091E307 -- 31 Temmuz 2015; 16:18:32 >
  • saraçoğlu bu kür ile iyileşen hastalar var diyor amawww.kronikprostatit.net de bir çok kişi bu kürü denemesine rağmen iyileşemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cells -- 19 Mart 2015; 14:01:59 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.