Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan
    şimdi en ucuz media marktta mı 700 tl ile

optimum media marktdan geliyorum ps3 250gb + kol + world cup oyun 989 liraydi cok pahali we ps3 120gb +kol +1 oyun 899 lira.. (morfarede 800liralik paket) yani media markt cok pahali
  • real de iyiydi ya 120gb 699 world 12 taksit yada %10 worldpuan ama yarın son olması lazım
  • Carrefour'da da 13 Hazirana kadar bi kampanya var. 120 gb +1 oyun = 739 tl +%10 carrefour plus yada Carrefour axess karta para yükleniyormuş.Oyunun Fifa 2010 olduğu söylendi ama oyun var mı tekrar sormakta yarar var çünkü sorduğum görevli kendisinden pek de emin konuşmadı.Ayrıca bulabilirseniz yine carrefour da 250gb GOW III paketi 850 tl idi.Bu kampanyayla 850 - 85 =765 tl ye geliyor...
  • 120 gb paketli güzelmiş yanında 1 oyun olduğu kesin mi oyunun fifa 10 olması da iyi
  • hangi Carrefour da vardır acaba
  • 4441000 carrefour danışma hattı 24 a kadar açık aramak isteyen buyursun benden size
  • Dediğim gibi oyun konusunda emin değilim.Ben sorduğumda yanında FİFA 2010 olduğu söylendi ama söyleyen görevli de emin değildi.Alıcak olsam kontrol edicekti.Gaziantep Carrefour da gördüm.%10 her yerde uygulanıyo diye biliyorum ancak ps3 fiyatından emin değilim...
    Ayrıca eğer Vakıfbank Word kart kullanan varsa Real'in sadece ps3 peşin fiyatına 700 tl+%10 word puan kampanyasından tek çekimde alırsanız peşine taksit avantajıyla alışverişten sonra 444 0 724 ü arayarak 12 taksit yaptırabiliyorsunuz.Yanlız almadan önce bu numarayı arayıp verdiğim bilgiyi teyit ettirirmenizde fayda var...
  • E3 beklemek daha akıllıca bence almak.Fiyatlar ordan sonra daha büyük kampanyalar bekliyo bence bizi
  • Bende beklemekten yanayım.Zamanında Wii+wii fit i 450 tl ye tr den alan birisi olarak konsollara 500-600 den fazla para vermek bence çokta mantıklı değil....
  • adana media markt 120gb ps3 689tl - kol+2010+ps3 = 789
  • istanbuldaki media marktlarda da var mıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfss
    adana media markt 120gb ps3 689tl - kol+2010+ps3 = 789

yuh ya ankaradakiler nie bu kadar pahali:/ gerci kent parka gtmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNLcLk_1905

quote:

Orijinalden alıntı: asdfss
    adana media markt 120gb ps3 689tl - kol+2010+ps3 = 789

yuh ya ankaradakiler nie bu kadar pahali:/ gerci kent parka gtmedim

bi bilgim yok. bide 5 oyun 120gb unch2-wet vb. gibi oyun paketi var oda 999tl
    adana da en uygun media markt heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiRsCH

Bende beklemekten yanayım.Zamanında Wii+wii fit i 450 tl ye tr den alan birisi olarak konsollara 500-600 den fazla para vermek bence çokta mantıklı değil....

böle bi fiyat TR de bende hiç görmedim hocam.. sadece wii konsol desen ok ama + wiifit ben görmedim görememde heralde ;)
  • arkadaşlar teknosada hediye çekiyle beraber 700 tl oluyor sizce nasıl alıyım mı daha ucuzu var mı acill lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan
    arkadaşlar teknosada hediye çekiyle beraber 700 tl oluyor sizce nasıl alıyım mı daha ucuzu var mı acill lütfen

dostum ben ps3 aldm ve cok arastirmistim best buy'dan ps3 250gb+world cup+2.kol 870 liraya aldim hemde 12 taksitle ve bundan daha ucuzu garantili olarak yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecharı

quote:

Orijinalden alıntı: HiRsCH

Bende beklemekten yanayım.Zamanında Wii+wii fit i 450 tl ye tr den alan birisi olarak konsollara 500-600 den fazla para vermek bence çokta mantıklı değil....

böle bi fiyat TR de bende hiç görmedim hocam.. sadece wii konsol desen ok ama + wiifit ben görmedim görememde heralde ;)

Carrefour sağolsun.Yılbaşında Wii+wii fit i 815 tl den 450 tl ye indirmişti.Ayrıca PSP 2004+1 oyun ve 3004+1 oyun 250 tl ye düşmüştü....
    Tabi ps3 de bi kıpırda ma olmadı :)
  • Arkadaşlar microsoftun xbox360 için project fatal ı amerikada bu haftadan sonra satışa çıkıyormuş. Oyunu vücut hareketleriyle oynayabilme özelliği kattığından şuan benim favorim. İlgilenenler haberin linkini takip edebilirler.

http://www.msnbc.msn.com/id/37692289/ns/technology_and_science-games/

acaba türkiyede nezaman satışa çıkartırlar.

Bulamadık şöyle garantili bi psp 250 silim 500 lere falan.
  • evet arkadaşlar ne diyosunuz 700 den aşağısı var mı
  • 700 e nerde var yahu
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.