Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alan arkadaşlar araştırıp almıştır. Nelere dikkat etmek gerek? Bilgi verirseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoToMuchTo

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

1300 TL Sony garantili cuh-1216A serisihttp://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-500gb-cuh-1216a-sony-eurasia-garantili-P50760336

Daha uygun fiyatlısını bulamadım.

Merhaba,bende aldım aynı yerden şuanda kargoda gelince bilgi veririm,

Hocam ben ekstra bir şey almak istemiyorum yanında 1300 liraya denk gelsin istiyorum ama sanırım zorundayız bişeyler seçmeye?

Edit: Eğer zorunlu olarak seçiyorsak çok saçma ben boşuna 1500 küsür lira vermek istemiyorum dışardan o oyunu ben 100 liraya bulurum ama adamlar 200-300 liralık oyun ekletiyor zorla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gripholion -- 4 Şubat 2016; 17:12:38 >

• Gripholion kullanıcısına yanıt
    aynen bende almaya kalkıştım onu görünce sinir oldum. resmen dalga geçiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: brovazZ

aynen bende almaya kalkıştım onu görünce sinir oldum. resmen dalga geçiyorlar

Hocam zorla şu 1000-1100 arası alınabilen sony garantisi olmayan yerlerden aldırcaklar benide sinir ettiler.

Edit:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-ps4-500gb-24-ay-sony-eurasia-garantili-1216-a-serisi-1.300tl-266485837/detay/ burası hakkında fikri olan var mı acaba? Fiyat burada da 1300 lira ve sony garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gripholion -- 4 Şubat 2016; 17:30:07 >

• quote:

quote:

1300 TL Sony garantili cuh-1216A serisihttp://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-500gb-cuh-1216a-sony-eurasia-garantili-P50760336

Kargo gelince resimlerini paylaşırsanız seviniriz. Hangi oyunla beraber aldınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gripholion

quote:

quote:

Hocam ben ekstra bir şey almak istemiyorum yanında 1300 liraya denk gelsin istiyorum ama sanırım zorundayız bişeyler seçmeye?

Edit: Eğer zorunlu olarak seçiyorsak çok saçma ben boşuna 1500 küsür lira vermek istemiyorum dışardan o oyunu ben 100 liraya bulurum ama adamlar 200-300 liralık oyun ekletiyor zorla.

Ben aldığımda istemiyorum seçeneği vardı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Kargo gelince resimlerini paylaşırsanız seviniriz. Hangi oyunla beraber aldınız ?

Geldiğinde paylaşıcam hocam,

• Şansımı seveyim. Sanırım stokta o seçenek kalmamış yapacak bir şey yok. Neyse sana hayırlı olsun hocam
  • quote:

Şansımı seveyim. Sanırım stokta o seçenek kalmamış yapacak bir şey yok. Neyse sana hayırlı olsun hocam

Hocam bende pek şanslı sayılmam önce Teknosa kampanyasından aldım ürünü tam iyi dek geldi derken ertesi gün ücret askıda kaldı diye siparişi iptal ettiler,gelmeden birşey demiyorum artık

• arkadaşlar 4-5 ay önce burada 1200 tl'ye ps4 1TB 1216B serisi ve fifa 16 bundle ile 1200 tl civarı fiyatlar konusuluyordu. fiyatlar mı arttı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

arkadaşlar 4-5 ay önce burada 1200 tl'ye ps4 1TB 1216B serisi ve fifa 16 bundle ile 1200 tl civarı fiyatlar konusuluyordu. fiyatlar mı arttı?

4-5 ay önce dolar 3tl nin altındaydı hocam,cok farketti,

• Arkadaşlar GG için %10 indirim çeki bulamadım. Olanda 40-45TL ye satıyor. Pahalı değil mi biraz sizce ?
  • http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-playstation-4-500gb-cuh-1216a-oyun-konsolu-P83072352
    Bunu alayimmi arkadaslar?
    1 kol ve bir oyun ile 1560 tl ye geliyorki bence cok iyi...
    Ne dersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar GG için %10 indirim çeki bulamadım. Olanda 40-45TL ye satıyor. Pahalı değil mi biraz sizce ?

Valla 35 e güç bela buldum kara borsaya dönmüş iş

• Arkadaşlar GG'den %10 İndirim çekiyle ve axcess kart puanıyla cihaz nasıl 964TL'ye geliyor birisi anlatabilir mi ?
  • quote:

quote:

Şansımı seveyim. Sanırım stokta o seçenek kalmamış yapacak bir şey yok. Neyse sana hayırlı olsun hocam

Hocam bende pek şanslı sayılmam önce Teknosa kampanyasından aldım ürünü tam iyi dek geldi derken ertesi gün ücret askıda kaldı diye siparişi iptal ettiler,gelmeden birşey demiyorum artık

Anladım hocam olsun hak etmişsin sen artık umarım sıkıntı yaşamazsın daha fazla.

• Gripholion kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-eurasia-cuh-1216a-ps4-500gb-yeni-nesil-kasa-205303879

şu da fena değil gibi çekle felan uyguna geliyor.
  • Kangal3454 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle iyice okudum dostum

İlgilenen arkadaşlar için kaç gb olduğunu yazarsan faydalı olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar GG'den %10 İndirim çekiyle ve axcess kart puanıyla cihaz nasıl 964TL'ye geliyor birisi anlatabilir mi ?

Ithalatci garantili ürün 1199 %10 indirim çeki ile 1079 100 tl axess gg puan ve 40 tl sömestr axess puan 939+çek ödediğin ücret 40 tl dersek 979 tl olur.

• Aynen fena değilmiş fakat o firma hem garantisiz hem garantili mi satıyor tam çözemedim. Teşekkürler hocam aklımızda olsun bakalım ben sordum n11.com daki yetkiliye stok bitti dedi. Bakalım önümüzdeki günlerde tekrar gelirse ordan 1300 e alırım direk. Şimdi de acaba 500 gb yetecek mi diye düşünmeye başladım ama yeter heralde.
  • 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.