Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epeydir haberler vardı olacak gibi, Playstation alacaklar acelesi yoksa beklese iyi olur çünkü PS4 fiyatları 50$ civarında düşecekmiş. %12.5'luk oran TL'ye vurulduğunda 200TL~ civarı yapıyor.

"Sony'nin yeni nesil konsolu PlayStation 4, çıkışından 2 yıl sonra fiyat indirimi ile oyuncuların yüzünü güldürecek gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde Japonya'da indirimli fiyatlar ile satılmaya başlanan konsol, bugün Amerika'da 50 dolar indirimle satılmaya başlandı. PlayStation 4'ün diğer ülkelerde de indirime girmesi konusunda Sony'nin Paris Game Show'da resmi açıklama yapması bekleniyor. Dolar kurunun oldukça yükseldiği günümüzde, PlayStation 4 için yapılacak bir fiyat indirimi, ülkemizdeki oyuncuları oldukça mutlu edecek gibi gözüküyor."

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 6 Ekim 2015; 2:15:23 >

• Bu versiyon konularinda pek bir bilgim olmadigi icin size danisiyim istedim.
    Bu cuh kodu cihaz kutu ustunde yaziyormu?
    yaziyorsa neresinde?
    Birde bu kodun guncel yani son surum olmasinin avantajlarini yada dezavantajlarini acilarsaniz cok sevinirim.\

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicanli

Bu versiyon konularinda pek bir bilgim olmadigi icin size danisiyim istedim.
    yaziyorsa neresinde?
    Birde bu kodun guncel yani son surum olmasinin avantajlarini yada dezavantajlarini acilarsaniz cok sevinirim.\

Kutu üzerinde yazıyor köşelerden birinin oradaydı hemen kardeşim bana sorarsa cuh 1116 dan itibaren bütün ps4 ler alınabilir bu cuh muh çok ufak tefek gereksiz detaylar burdakiler hep yenisini alalım diye diye ps5 çıkacak ama tabi alacagın yerde 1216 varsa onu al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrainDrain

quote:

yaziyorsa neresinde?

Kutu üzerinde yazıyor köşelerden birinin oradaydı hemen kardeşim bana sorarsa cuh 1116 dan itibaren bütün ps4 ler alınabilir bu cuh muh çok ufak tefek gereksiz detaylar burdakiler hep yenisini alalım diye diye ps5 çıkacak ama tabi alacagın yerde 1216 varsa onu al

Eyw kardesim saolasin.
    Emin olmak adina sorayim dedim.
    Tesekkurler...

• Merhaba arkadaşlar.bütçemi ancak ayarladım nfs 2015 de iyice heyacanlandırdı artık alabilirim.Ne var elimizde kampanya vs. biraz hareketlense artık konu.VAr mı alacak olan yakın zamanda?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BrainDrain

quote:

yaziyorsa neresinde?

Eyw kardesim saolasin.
    Emin olmak adina sorayim dedim.
    Tesekkurler...

Onemli degil akliniza takilan baska bir soru varsa sorabilirsiniz memnuniyetle cevaplarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar selamlar bişi soracaktım.
    Ps4 kutunun içinden hdmı kablo cıkıyormu yoksa onuda extra almakmı lazım.

• FrankMartin87 F kullanıcısına yanıt
    Çıkıyor
  • Vatandaki kampanya ankarada devam ediyor urunler mat renkliydi, yaninda gelen oyunu acmadan takas edersiniz olur biter...
    Bu hafta ici bende alcam. psn ler hazir hatta parada yukledim cuzdana
  • Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    Kardeş ankarada hangi vatanda var 1 tb+Fifa16 biliyor musun? Sitede ankara mağazalarında stok görünmüyor.
    Hatta vatanın sitesinde bile stok yok diyor.

Bimekste vardı öğlen vakti 1499 1tb ve fifa ama şimdi 1699 görünüyor sepette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gepe -- 7 Ekim 2015; 1:38:50 >
  • 2 gün önce İstanbul Buyaka Bimeks mağazasından cuh-1216 1 TB + Fifa 16 = 1499 TL aldım.
    Rafta da 3 tane ps4 görmüştüm. İsteyen olursa değerlendirebilir.
  • Beyler hepsi buradadan alican ps4 + fifa 16 ps4 1200 tl falan 500 gb guvenilirmi?

• Haftasonu Ankara anatolium vatanda 1tb+fifa16 1499dan veriyorlardi. Ben aldim. Tezgahta 2 adet vardi. Depolarinda da kesin vardir. Gitmeden once bi arayin derim.
  • Haftasonu Ankara anatolium vatanda 1tb+fifa16 1499dan veriyorlardi. Ben aldim. Tezgahta 2 adet vardi. Depolarinda da kesin vardir. Gitmeden once bi arayin derim.
  • arkadaşlar bimekste hala resmi garantili 1 TB ve FIFA 16 1499 TL

http://www.bimeks.com.tr/kategori.aspx?sid=147843,147868

Vatanda ve teknosa da stoklar bitmiş bimekste de sanırım bugün ve yarın bitecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noiretblanc

Beyler hepsi buradadan alican ps4 + fifa 16 ps4 1200 tl falan 500 gb guvenilirmi?

linki nedir böyle bir ürün yok hb.com da..
  • angraf kullanıcısına yanıt
    Merhabalar vatandan üründe fifa oyununuda gösteriyordu burada artı fifa demiyor sanırım sadece konsol fiyatı 1499 düm bimekste fifalı 1699du

• Kampanya bittimi arkadaşlar.

• n11 de 1269 TL 500gb var cuh1116 kasa alınırmı ? 1216 mı almak lazım ?
    http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-playstation-4pal-2-yil-sony-eurasia-garantili-P38203253

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casparza -- 7 Ekim 2015; 15:36:33 >
  • 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.