Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: airarmada

Bugün sony centerdan fifa16 ve god of war 500 gb 1499 a aldım
    Saçmasapan 2.el satanlardan ve paralellerden kurtuldum

çok iyi fiyat
  • Vallahi Aptallık Mı Yaptım Bilmiyorum.. Bayramdan Önce Aldım 1TB Modeli Ön Siparişle Bimeks'ten Eski 1TB Modelden..Fifa16 almadan cihazla eve döndüm.
    Allahtan Battlefield 4 Almıştım..Onla ve bedava PSN Plus'la takılıyorum..Bu Hopi kampanyası yoktu ben aldığımda..Fakat 75 TL bipara hesabıma yattı..Bence Bimeks'ten alın en azından Hediye Çeki Var..Limitte Yok..Tabi Fifa16'yı hemen veriyorlarsa..Ben Yarın Soracam Bakalım Geldi Mi Bizim Fifa
  • arkadaşlar ben ilk kez alacağım. Pc düşünürken ps4'e kaydık. Şimdi eski-yeni farkını nasıl anlıyoruz? Fifa 16 için alacağım sizlerle beraber kampanyaları takip edeceğim. Bunun kaç modeli var böyle, siz ne öneriyorsunuz?
  • losthell kullanıcısına yanıt
    İzmir-aliağa mağazasında vardı urun 2 tane. orada baktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilseras2

Çok teşekkür ederim, bundan sonra araştırmama devam ederken cevabınıza göre yol alacağım, çok verimli oldu benim için. teşekkürler tekrar

Ne demek ben tesekkur ederim akliniza takilan baska soru olursa cekinmeden sorabilirsiniz benim icin cevaplamak buyuk zevk :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogersin

arkadaşlar ben ilk kez alacağım. Pc düşünürken ps4'e kaydık. Şimdi eski-yeni farkını nasıl anlıyoruz? Fifa 16 için alacağım sizlerle beraber kampanyaları takip edeceğim. Bunun kaç modeli var böyle, siz ne öneriyorsunuz?

Hocam bana kalirsa cuh 1116 dan itibaren butun cihazlar alinabilir ama tabi forumdaki baska arkadaslara sorarsanjz onlar size 1216 diyeckeler bunuda alabilirsiniz fprumda modele biraz fazla takiyorlar bu kadar beklete beklete en sonunda ps5 cikacak pal model tavsiye ederim

• BrainDrain B kullanıcısına yanıt
    valla kafam karıştı, işin içinden çıkamıyorum. Herkes doğuştan biliyormuş gibi sanki bir de foruma açtığım konuyu çöpe taşıyorlar. Arkadaş, herkes sora sora öğrenmedi mi? Bu forumun amacı nedir? Sen konudan hoşnut olmadıysan görmezden gelebilirsin. Bilgisayar almıyoruz, basar parayı gerekirse 1700'e en iyi mağazadan alırız; ama biri a diğeri b diyor, biri yok fanı sesli diğeri yok fazla ısındı diyor. Bir de forumlarda cuh1116 gibi rakamlar semboller olsa da satış sitelerinde bunlar yazmıyor. Kimisi b.. mağazasında euroasia garantiliyle, paralel ithalatı yan yana gördüm alırken dikkat diyor. Teknoloji mağazasındaki bazı tipler, kendi bildiğini dünyanın en değerli bilgisi olarak görüyor. Bi de seninle gereksiz diyaloglara giriyor. Hiç bilmeyen acemi insanın kafası karışıyor. Bunlarla ilgili nette en ufak bir doküman, anlatım, sunum hiçbişey de bulamadım. Ps4 modelleri versiyonları yazıyorum 1tb lık yeni model çıkacak diye bana haziran ayından bir haberi veriyor. Toplasan 10'u da geçmez eminim. Pc araştırmak tam bir işkence rami,işlemcisi,ekran kartı,vırtı zırtı.
    5-6 yıl beni idare edecek bir pc'ye 3000 TL verebilirim; ama sonrası o da çöp, onun yerine ps4 alıp, oyunumu bunda oynayıp 1000-1500 arası idare eder bi pc alıyım diyorum. Hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rogersin -- 28 Eylül 2015; 10:00:13 >

• http://www.bol.com/nl/d/algemeen/Gratis-FIFA-16/278900015/index.html?promo=Games_HPLK1_BulkPS4150921_A___

Bu adreste 1216 seri 1 TB ve yanında Fifa 2016 369 € yani 1260 tl.... tabi Euresia garanti işleri mafiş olacak. Yurtdışına çıkacağım için alma şansım var.

Sizce alınır mı?

PS4 fiyatlarının şu an Japonya'da indirime gittiğini aynı şekilde yıl sonu tatil döneminde Avrupa'da da 399'dan 350 € seviyesine düşmesi konusunda beklenti olduğunu hatırlatırım. Türkiye'de ne olur bilinmez tabi.

• Arkadaşlar merhaba
    Bayramın 2. günü Teknosa'dan 1TB (1216b) Ultimate Player + Fifa16 1499 TL'ye mağazadan aldım. Fifa 16 oyununu hemen teslim ediyorlar. Ayrıca tüm bunlar Eurasia garantili. Teknosa.com'da da 150 TL hediye çeki var(Oyun hediyesi yok- Sadece cihaz) ama çeki kullanabilmek için 450 TL harcamak lazım. Son gün 30 Eylül diye biliyorum. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
  • arkadaşlar bende yeni seri 500 gb modeli var. eskisini bilmiyorum ama sesini falan hiç duymuorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel

http://www.bol.com/nl/d/algemeen/Gratis-FIFA-16/278900015/index.html?promo=Games_HPLK1_BulkPS4150921_A___

Bu adreste 1216 seri 1 TB ve yanında Fifa 2016 369 € yani 1260 tl.... tabi Euresia garanti işleri mafiş olacak. Yurtdışına çıkacağım için alma şansım var.

Sizce alınır mı?

PS4 fiyatlarının şu an Japonya'da indirime gittiğini aynı şekilde yıl sonu tatil döneminde Avrupa'da da 399'dan 350 € seviyesine düşmesi konusunda beklenti olduğunu hatırlatırım. Türkiye'de ne olur bilinmez tabi.

369 euro'ya aldım ben. 39 euro da tax free olarak düşersen 330 euro'ya geldi 1tb cuh 1216b + fifa 16. hollandadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

quote:

http://www.bol.com/nl/d/algemeen/Gratis-FIFA-16/278900015/index.html?promo=Games_HPLK1_BulkPS4150921_A___

Sizce alınır mı?

369 euro'ya aldım ben. 39 euro da tax free olarak düşersen 330 euro'ya geldi 1tb cuh 1216b + fifa 16. hollandadan.

39 euro tax free olayı nasıl oluyor? Hem bu hafta oradan gelecek bir expat arkadaşım var, hem ben kendim gideceğim 15 gün sonra.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

quote:

Sizce alınır mı?

39 euro tax free olayı nasıl oluyor? Hem bu hafta oradan gelecek bir expat arkadaşım var, hem ben kendim gideceğim 15 gün sonra.

global blue üzerinden. tax free yapan mediamarkt, saturn gibi bir magazadan alıp ödemeyi yaptıktan sonra tax free formu hazırlatıyorsun information'dan. o formu doldurup şehir içinde de yerleri oluyor oraya gidebilirsin ama mutlaka orta/büyük havaalanlarında ofisleri oluyor. önce customs'tan imzalatıp formu iki saniye sonra ödemeyi alıyorsun ofisinden ancak benim gibi hollanda'dan alıp çıkışı almanya'dan yapacaksan formu doldurup havaalanındaki posta kutusuna atman isteniyor. kredi kartı numaranı yazıp atıyorsun. bu arada sitesinde ürünün açılmamış ve kullanılmamış olması gerekiyor yazıyor ama köln havaalanında buna hiç bakmıyorlar.

• quote:

Sizce alınır mı?

-39 euro da tax free düşün daha uyguna gelecek bende öyle oldu. ancak tax free formu veriyorlar mı vermiyorlar mı mutlaka sor almadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: rogersin

valla kafam karıştı, işin içinden çıkamıyorum. Herkes doğuştan biliyormuş gibi sanki bir de foruma açtığım konuyu çöpe taşıyorlar. Arkadaş, herkes sora sora öğrenmedi mi? Bu forumun amacı nedir? Sen konudan hoşnut olmadıysan görmezden gelebilirsin. Bilgisayar almıyoruz, basar parayı gerekirse 1700'e en iyi mağazadan alırız; ama biri a diğeri b diyor, biri yok fanı sesli diğeri yok fazla ısındı diyor. Bir de forumlarda cuh1116 gibi rakamlar semboller olsa da satış sitelerinde bunlar yazmıyor. Kimisi b.. mağazasında euroasia garantiliyle, paralel ithalatı yan yana gördüm alırken dikkat diyor. Teknoloji mağazasındaki bazı tipler, kendi bildiğini dünyanın en değerli bilgisi olarak görüyor. Bi de seninle gereksiz diyaloglara giriyor. Hiç bilmeyen acemi insanın kafası karışıyor. Bunlarla ilgili nette en ufak bir doküman, anlatım, sunum hiçbişey de bulamadım. Ps4 modelleri versiyonları yazıyorum 1tb lık yeni model çıkacak diye bana haziran ayından bir haberi veriyor. Toplasan 10'u da geçmez eminim. Pc araştırmak tam bir işkence rami,işlemcisi,ekran kartı,vırtı zırtı.
    5-6 yıl beni idare edecek bir pc'ye 3000 TL verebilirim; ama sonrası o da çöp, onun yerine ps4 alıp, oyunumu bunda oynayıp 1000-1500 arası idare eder bi pc alıyım diyorum. Hayırlısı.

Hocam fan sesini filan boşverin gidin aklınıza hangisi yatıyorsa onu alın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Yurt dışına çıkacak olan bir arkadaşım var ona ps4 aldırmak istiyorum ama 200 euro üzeri cihazlardan 200tl civarı gümrük vergisi alındığını duydum doğru mudur? gümrük vergisi vereceksek hiç uğraşmayalım buradan alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenesto

Merhaba,

Yurt dışına çıkacak olan bir arkadaşım var ona ps4 aldırmak istiyorum ama 200 euro üzeri cihazlardan 200tl civarı gümrük vergisi alındığını duydum doğru mudur? gümrük vergisi vereceksek hiç uğraşmayalım buradan alayım.

kendisi getirirse hiçbir şey olmaz, dün getirdim.
  • erenesto kullanıcısına yanıt
    Hocam vergiyi bile geri iade ediyorlar havalimaninda. Kargoyla getirmedigin surece problem yok.

• Bimeks'in Fifa 16 ile olan kampanyası devam ediyor mu? Kampanyanın son katılım tarihi filan var mı acab?

Bir de online sitesinde yok sanıyorum. 1TB PS4 gördüm ama oyun hediyeli dememişler. Sanıyorum sadece mağazalarda geçerli.
  • Bilgi için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.