Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1216 en ucuz merede bulunur arkadaşlar birde ya ına killzone,infamous,bf4 birde bloodborne almak istiyorum sizce en ucuz nerede bulurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketchup.

1216 en ucuz merede bulunur arkadaşlar birde ya ına killzone,infamous,bf4 birde bloodborne almak istiyorum sizce en ucuz nerede bulurum

sadece syd de var. seçeneğin yok cuh 1216 için. 2. kol + bloodborneyi istersiniz ya da gta v gibi yüksek fiyatlı oyun istersiniz. 1629 tl ye düşmüş.

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-500gb-2-kol-fifa-2015-24-ay-eurasia-P31339744

• quote:

Orijinalden alıntı: RelphegoR

quote:

1216 en ucuz merede bulunur arkadaşlar birde ya ına killzone,infamous,bf4 birde bloodborne almak istiyorum sizce en ucuz nerede bulurum

sadece syd de var. seçeneğin yok cuh 1216 için. 2. kol + bloodborneyi istersiniz ya da gta v gibi yüksek fiyatlı oyun istersiniz. 1629 tl ye düşmüş.

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-500gb-2-kol-fifa-2015-24-ay-eurasia-P31339744

xbox one var ancak bu neslin en iyisi ps4 (amacım tartışma çıkarmak değil) bu konsolu alıp exc. leri oynamak istiyorum star wars bundle da oldukça hoş ancak metalik oluşu can sıkıcı cuh 1216 mat bu gerçekten hoş zaten darth vader controllerı ayrı satın alabilirim oda yeter ben baktım biraz bi yerde gördün 1400 tl fiyatı vardı 1216 ının ancak biraz daha ucuz bir fiyat arıyorum (eurosia garanti şart değil)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RelphegoR

quote:

xbox one var ancak bu neslin en iyisi ps4 (amacım tartışma çıkarmak değil) bu konsolu alıp exc. leri oynamak istiyorum star wars bundle da oldukça hoş ancak metalik oluşu can sıkıcı cuh 1216 mat bu gerçekten hoş zaten darth vader controllerı ayrı satın alabilirim oda yeter ben baktım biraz bi yerde gördün 1400 tl fiyatı vardı 1216 ının ancak biraz daha ucuz bir fiyat arıyorum (eurosia garanti şart değil)

biraz beklemen gerekecek o zaman. sadece syd de var şu an yeni nesil olarak. bence almışken sony eurisia garantili al. 1,5 sene sonra bozuldu diyelim o zamana da başka sürüm çıktı daha iyisi. onu gönderiyolar değişimde. 100-150 lira fark olur olsa olsa. dolar ve euronun nasıl arttığını görüyosun. onlar düşerse fiyatlarda düşer. o da yakın zamanda çok çok zor

• quote:

Vatan'a yeni seri gelmiş. 1499 TL. yanına her biri 0,01 kuruşa. "The order 1886" ve "Infamous Second Son" bir de istersen yanına ilave 98,99 TL. "Asus Cerberus oyuncu kulaklığı" veriyor.

SONY PS4 500GB C Chassis EUR Black
  • quote:

Orijinalden alıntı: cey100

quote:

Vatan'a yeni seri gelmiş. 1499 TL. yanına her biri 0,01 kuruşa. "The order 1886" ve "Infamous Second Son" bir de istersen yanına ilave 98,99 TL. "Asus Cerberus oyuncu kulaklığı" veriyor.

resimde eski seri, açıklamadanda anlaşılmıyor. eminmisin yeni seri olduğuna?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• nasit80 kullanıcısına yanıt
    "C Chassis" yani yeni kasa. Yeni eklenmiş listeye. Ürün kodu: PS719858539 google da bu numarayı aratın 1216A serisi çıkacak. Almadan önce teyit etmek lazım tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cey100 -- 28 Ağustos 2015; 10:32:30 >
  • Beymegten aldığım CUH-1116A kasa geldi. Dün 4-5 saat kadar dying light oynadım. onuda salı günü n11 worldbaazardan almıştım.
    Fan sesi oyun sırasında fark edilmiyor. dikkatimi çekmedi. oyun durdurulduğunda evet ses geliyor ama beni rahatsız etmedi. Bir arkadaşın dediği gibi daha çok cd çevirme sesi gibi. cd çıkardığım anda pek bir ses kalmıyor.
    Ama kafayı takacaksanız yeni kasa alabilirsiniz. Eski kasa aldıysanız da bence dert edilecek üzülecek bir şey yok,
    çok endişelenmeyin. Uygun fiyata sony garantili bir ürün alıp keyfinize bakın.
  • quote:

quote:

sony eurisa garantiliyse uygun mu fiyat?

• quote:

quote:

çok güzel fırsat bi ara vatana gidip görmek lazım 2 oyun 1500 e oyunlarda güzel izleyelim biraz

• N11 de 1TB eurasia garantili beymagda 1299 TL 500gb eurasia garantiliyi yine beymagda 1269 TL . Vatandaki yeni seriyse çok güzel fiyat iki oyunla birlikte 1499,02 TL
  • Benim de D&R'fan 400 TL'lik hediye kartım var. O yüzden yeni seri D&R'a gelsin diye bekliyorum. 2 TB disk takacağım büyük ihtimalle. Kafam rahat olsun ama D&R'a ne zaman gelir acaba 1216'lar kim bilir...

• Haftaya kesin aliyorum ps4 syd de yeni seri 2. Kolda var 1499 iyi gibi duruyordu demin vatan bilgisayar mesajini gordum resmen bittim. 1499tl ye 2 oyun + asus cerberus u ucuza veriyorlar. Sical firsatlara ayri konu acsak pazartesiye stok kalmaz. Kesin vatandan alicam gibi duruyor suan icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Lich King

Haftaya kesin aliyorum ps4 syd de yeni seri 2. Kolda var 1499 iyi gibi duruyordu demin vatan bilgisayar mesajini gordum resmen bittim. 1499tl ye 2 oyun + asus cerberus u ucuza veriyorlar. Sical firsatlara ayri konu acsak pazartesiye stok kalmaz. Kesin vatandan alicam gibi duruyor suan icin.

Kulaklıkla 1598 oluyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Lich King

Haftaya kesin aliyorum ps4 syd de yeni seri 2. Kolda var 1499 iyi gibi duruyordu demin vatan bilgisayar mesajini gordum resmen bittim. 1499tl ye 2 oyun + asus cerberus u ucuza veriyorlar. Sical firsatlara ayri konu acsak pazartesiye stok kalmaz. Kesin vatandan alicam gibi duruyor suan icin.

Bence çok uygun, gene ne varsa vatanda var bazen kızarım kendilerine ama ilginçtir hepte yolum sonunda vatana gitmekle bitmiştir.

• arkadaslar bu asus kulaklik ozellikle pc icin, ps4 te gamepad ten nasil bi performans verir acaba??? kampanya iyiymis gercekten 2 oyunla birlikte

• kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Hocam kulakliga baktimda kulaklik biraz tirt gibime geldi vereceginiz parayi haketmiyor bence stok eritmek icin bakin yaninda ucuza veriyoruz alan alsin gibisinden yapilmis.
  • vatanda ki kampnaya bitmiş hayırlı olsun gene acaba arasında kaldım ve alamadım
    edit: 500 gb devam ediyor. ama gecen baktığımda 1 tb model içinde oyun vardı 2 tane şu anda göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trabzonizm -- 29 Ağustos 2015; 13:50:28 >
  • eylül sonuna kadr bekleyeceğim umarım güzel fiyatlara düşer...
  • n11 de indirim var mı hala?
  • 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.