Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    n11 deki tum ps4 lerde fiyatlar yukseldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Vatandan aldım, 1 Tb 1448 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eylül ayında N11 bonus kampanyası yaparsa
    birde konsollarda 100tl indirimi bekliyorum.
    yeni abonelikle falan 1100 1080 civarına gelebilir.

• n11 fiyatları yükseltiğine göre %5 anlık indirimin gelmesi an meselesidir
  • Yeni kasalar ne zaman gelecek arkadaslar, tamami mat olan?

• Dün Gittigidiyor dan 1379 TL ye 1 tb Sony garantili olanı aldım, 100 TL de maximum puan, 1279 a mal oldu

Çek satıştan 100 TL Karşılığında 150 TL lik kupon satıyorlar, Gittigidiyor da ps4 ün satış fiyatı 1429.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

allah belasını versin bu teknosa.com'un. dün gece cihazı %10 çek kampanyasıyla aldım çek gelmedi. arıyorum müşteri hizmetlerini " turuncu günlerinde hediye çeki verilmez" lan benim aldığım ürün turuncu ürünü değil ki ne alaka? siparişi iptal edin diyorum "2 gü bekleyelim belki çek verirler" diyo ben hayatımda böyle saçma hizmet veren bi firma görmedim. web siteleri de rezil bi durumda. satın alma işlemi 20 dk sürdü. bi hata ettim aldım teknosadan siz siz olun başka firmaya 50tl fazla verin bu firmayla uğraşmayın.

siparişi iptal etmemek için 40 takla atıyolar. "hediye çeki kullandığınız için bir sonraki siparişe çek verilmez" dediler. ben de iptal edin dedim bir sürü saçma sebeple uzatıyolar işi. cayma hakkı diye birşey yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WlcmToMyWrld

Dün Gittigidiyor dan 1379 TL ye 1 tb Sony garantili olanı aldım, 100 TL de maximum puan, 1279 a mal oldu

Çek satıştan 100 TL Karşılığında 150 TL lik kupon satıyorlar, Gittigidiyor da ps4 ün satış fiyatı 1429.

Gittigidiyorda hangi ilan 1379 TL ?
  • quote:

quote:

allah belasını versin bu teknosa.com'un. dün gece cihazı %10 çek kampanyasıyla aldım çek gelmedi. arıyorum müşteri hizmetlerini " turuncu günlerinde hediye çeki verilmez" lan benim aldığım ürün turuncu ürünü değil ki ne alaka? siparişi iptal edin diyorum "2 gü bekleyelim belki çek verirler" diyo ben hayatımda böyle saçma hizmet veren bi firma görmedim. web siteleri de rezil bi durumda. satın alma işlemi 20 dk sürdü. bi hata ettim aldım teknosadan siz siz olun başka firmaya 50tl fazla verin bu firmayla uğraşmayın.

siparişi iptal etmemek için 40 takla atıyolar. "hediye çeki kullandığınız için bir sonraki siparişe çek verilmez" dediler. ben de iptal edin dedim bir sürü saçma sebeple uzatıyolar işi. cayma hakkı diye birşey yok mu ?

Teknosa hediye çeki kullanarak yapılan siparislerde çek vermiyor bilmiyormuydun

• quote:

Orijinalden alıntı: kazarus

quote:

Dün Gittigidiyor dan 1379 TL ye 1 tb Sony garantili olanı aldım, 100 TL de maximum puan, 1279 a mal oldu

1429 Muş ps4 ün fiyati 100 tl ye 150 lik çek almış ya 50 ordan düşüp 1379 diye buraya yazmis

• quote:

quote:

Alt kısma yazmıştım, Yazıyı tam okumadınız galiba. Arkadaş cevap vermiş zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_uar2

Bursa Carrefour da Sony mağazasında ps4 2 oyun Seçme hakkıyla 1499 TL yazıyordu.

Gerçektenmi? ne zamana kadar geçerli bi bilgin varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Best Twisted Fate -- 3 Ağustos 2015; 15:50:53 >
  • Zamani konusunda birsey diyemeyecegim ama dun baktigimda vardi, hatta ps3 icinde bazi kampanyalar vardi. Ps4 onunlarida 129 tl yaziyordu.

• Ya arkadaşlar şu oyun kampanyalarına aldanmayın, en ucuz şekilde sadece ps almaya bakın, 1335 tl ye 1 tb versiyonunu satın aldım n11 den, aşağıya ekliyorum aldığım oyunları ve maliyetlerini. Oyunlar tr de pahalı, özellikle endonezya psn' den çok ucuza mal edebiliyorsunuz, kampanya bekleyeceğinize her aile bireyiniz için enpara karta başvuru yapın, kart başına her ay 25 tl iadesi var. Diğer oyunlar için fırsat kolluyorum, lütfen oyunların tr fiyatlarını baz almayın.

Pes 2015 >> (22,5 tl - Tr psn' den alındı)
    Metro Last Light >> (12 tl - Tr psn' den alındı)
    Battlefield 4 premium >> (36 tl - Endonezya psn' den alındı)

Ekleme: Bu arada tr' de 150 tl olan 1 yıllık plus üyelik, endonezya psn' de 70 tl, 25 tl de enpara iadesi ile 45 liraya alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 3 Ağustos 2015; 17:54:50 >
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt
    Kardes o aldigin 3 oyun 1 oyun etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Huertas10

Kardes o aldigin 3 oyun 1 oyun etmez

:)

• Bir anda PS4 alma hevesine girdim. Sony garantili 1 TB için pusuya yattım bekliyorum. İyi forumlar
  • quote:

N11 de tb lik 1.390 tl iken 1419 yapmis fiyati beymag

tekrar 1.390

bende düşünüyorum 2-3 günlük araştırmamdan daha doğrusu yorumlardan anladığım kadarıyla 1tb almak mantıklı.
    ama benim ilk dikkatimi çeken ps4+2kol+gtaV+vshttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-sony-ps4-500-gb-plus-2.kol-plus-gta-5-plus-ps4-kulaklik-plus-hdmi-kablo-223765362/detay buydu 2.kol ve gta ile 350-400tlye yakın kar sağlanmıyormu? sizce nasıl bir yol izlenmeli arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: nasit80

quote:

N11 de tb lik 1.390 tl iken 1419 yapmis fiyati beymag

tekrar 1.390

bende düşünüyorum 2-3 günlük araştırmamdan daha doğrusu yorumlardan anladığım kadarıyla 1tb almak mantıklı.
    ama benim ilk dikkatimi çeken ps4+2kol+gtaV+vshttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-sony-ps4-500-gb-plus-2.kol-plus-gta-5-plus-ps4-kulaklik-plus-hdmi-kablo-223765362/detay buydu 2.kol ve gta ile 350-400tlye yakın kar sağlanmıyormu? sizce nasıl bir yol izlenmeli arkadaşlar

Evet tekrar dusurdu fiyatida n11 kampany ypsa %5 anlik iyi olacak

• 15 Temmuzda yeni model tanıtıldı, satışa çıktı bir kaç hafta içinde TR ye gelir. Bu saatten sonra eski kasa cihaz almayın bu kadar beklemişsiniz zaten az daha bekleyin.

• 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.