Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.198
Cevap
644
Favori
2.764.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an kliksa ve hızlıal da 1300tl, finans ve world ile alındımı 100tl puan veriyorlar. Her ikiside ithalatcı garantili. Bu belirtiğim fiyatlara göre iyi bir fiyat tabiki, taksit seçeneği var mı?
  • Taksit yapıyorlardı 9 taksit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

http://www.sanalpazar.com/Sony-Ps4-500gb-Pal-Sony-Eurasia-Garanti-1-Oyun__isp39291764

2. El fiyatı çok pahalı sıfırı daha ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeewbl

quote:

Orijinalden alıntı: ealp

uygun fiyatlara çok var ama lanet olsun BONUS un hiç bir kampanyası yok şu an, bende onu bekliyorum

+1

2 hafta önce gittigidiyorda %10 indirim + 1000TL üstü 100 lira bonus ile 1025 liraya ps4 ntsc aldım, bütün oyunları psn kardeşlik konusundan bulup uygun fiyata alıp oynayabiliyorum, böyle iki fırsatı birden yakalayabilirseniz (tabi sürekli takip etmeniz gerek) uygun fiyata alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MagicSword

quote:

quote:

uygun fiyatlara çok var ama lanet olsun BONUS un hiç bir kampanyası yok şu an, bende onu bekliyorum

+1

2 hafta önce gittigidiyorda %10 indirim + 1000TL üstü 100 lira bonus ile 1025 liraya ps4 ntsc aldım, bütün oyunları psn kardeşlik konusundan bulup uygun fiyata alıp oynayabiliyorum, böyle iki fırsatı birden yakalayabilirseniz (tabi sürekli takip etmeniz gerek) uygun fiyata alabilirsiniz

Psn kardeşlik olayında, oyunları webden indiriyorsunuz dimi, internet hızınız nedir, minimum kaç olmalı sizce? Aldığınız ps4 sony türkiye garantili mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

Orijinalden alıntı: MagicSword

quote:

quote:

+1

Psn kardeşlik olayında, oyunları webden indiriyorsunuz dimi, internet hızınız nedir, minimum kaç olmalı sizce? Aldığınız ps4 sony türkiye garantili mı?

Evet oyunları internetten indiriyorsunuz, oyunların çoğu 30-40 gb arası olsada kendi senaryo camping modları oynamanız için 5-6 gb indirmesi yeterli oluyor, yani 5-6 gblık oyunun ilk bölümlerini indiriyor, siz oynamaya başlıyorsunuz, siz oynarken oyunu indirmeye devam ediyor. İnternet hızım 75gb akk 16mbite kadar, 3mbitle bile indirdiğim oluyor gece koyuyorum sabaha kadar çoğu inmiş oluyor zaten. ps4 ithalatçı garantili olsada ps4lerde pek bi sıkıntı çıktığını görmedim bugüne kadar, zannederim ki sıkıntı çıkmayacaktır, gittigidiyor'un "hizlial" isimli mağazasından aldım

• MagicSword kullanıcısına yanıt
    Sony türkiye garantili cihazlarda da 2 yıl mi garajı süresi? Diyelim 2 yıl geçti ve cihaz arıza verdi,sony türkiye yine servis hizmeti veriyor mu cihazlarına ücret karşılığı veya diger ps4 lere?

• quote:

Sony türkiye garantili cihazlarda da 2 yıl mi garajı süresi? Diyelim 2 yıl geçti ve cihaz arıza verdi,sony türkiye yine servis hizmeti veriyor mu cihazlarına ücret karşılığı veya diger ps4 lere?

hocam o konu ile ilgili bilgim yok malesef sony'in Türkiye'yi arayıp sorabilirsiniz
    Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

• quote:

Evet garanti süresi 2 yıldır. Sonrasında ücretli olmak koşuluyla yine servislerinden yararlanabilirsiniz.

Satıcı, ithalatçı ve üretici firmalar zaten satın aldığınız ürüne satın aldığınız tarihten itibaren belli bir süre kanunen hizmet vermek mecburiyetindeler.

Oyun konsolları için bu kaç yıl tam emin değilim (tahmini 7 yıl olması lazım) ancak bunlar yasada belli, örneğin buzdolabı için 10 yıl, telefon için 5 yıl gibi.

Bu süre içinde mesela ürünün garantisi bitmişte olsa, o ürünü tamir edemiyorlarsa tamir parasına yenisiyle değiştirmek zorundalar.

Kısa bir bilgilendirme olsun

• Milithian kullanıcısına yanıt
    İthalat garantili paralel cihaz arıza yaparsa, parası ile sony yetkili servisinde tamir edilir mi?

• hepsiburadada sony garantili 1500 tl, hesabımda 236 tl çek var, 75 paraf para ve 20 paraf günü indirimi oluyor.
    hafta içinde bide çek kampanyası olursa tadından yenmeyecek.
    bide oyun olarak fifa 15 mi pes 15 mi almalıyım?
    yüzde 10 kampanyası sana mı özeldi?

Birde arkadaşlar sahibinden'de şu an 1000lira üstü 100 bonus var, ama sahibinden'den almamı önerir misiniz?
    Hocam bahsettiginiz oyum indirme olayi nasil oluyor anlatir misiniz kirildi mi playstation 4. Cihaz almayi dusunuyorum ama orijinaller cok pahalii

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

hepsiburadada sony garantili 1500 tl, hesabımda 236 tl çek var, 75 paraf para ve 20 paraf günü indirimi oluyor.
    hafta içinde bide çek kampanyası olursa tadından yenmeyecek.
    bide oyun olarak fifa 15 mi pes 15 mi almalıyım?

Fıfa 14 Pes 15 oynamış biri olarak fifa 15 almanı öneririm.
  • GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Hocam bahsettiginiz oyum indirme olayi nasil oluyor anlatir misiniz kirildi mi playstation 4. Cihaz almayi dusunuyorum ama orijinaller cok pahalii

http://forum.donanimhaber.com/m_84506155/tm.htm

iyice bir araştırmanızı tavsiye ederim
  • quote:

yüzde 10 kampanyası sana mı özeldi?

Birde arkadaşlar sahibinden'de şu an 1000lira üstü 100 bonus var, ama sahibinden'den almamı önerir misiniz?

sıcak fırsatlarda konusu açılmıştır, üyelerin bi kısmına %10 bi kısmına %5 indirim gelmişti, şubatın ortalarında garantiyle birlikte aynı zamana denk gelince fırsatı kaçırmak olmazdı
  • arkadaşlar adınıza faturalı 1150 tl ye sıfır ps4 alabilirim . isteyen olursa pm atabilir.

ayrıca isteyen olursa sahibinden get ile çabilirim koöisyonu ekleyerek.hem taksit seçeneği olur hemde 100 tl bonus gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le.Mans -- 2 Mart 2015; 17:08:50 >
  • 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.