Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.815
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rikudou

Ps4 u en uygun nereden alabilirim?
    Saglam bir magaza olsun istiyorum, sahibinde, n11 vs seyler pek guvenilir gelmiyor bana, euroasia garantili, sorunsuz olmali.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: eazy-g

quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

Ps4 u en uygun nereden alabilirim?
    Saglam bir magaza olsun istiyorum, sahibinde, n11 vs seyler pek guvenilir gelmiyor bana, euroasia garantili, sorunsuz olmali.

+1

HızlıAl 75 tl maxipuan veriyor üstüne 9 taksit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charm35

hocam %11 indirim kuponu vardı niye onu kullanmadınız acaba ? 55 tl ordan indirim+111 tl ile 1074tl ye gelirdi

Kampanyalar birleştirilemiyor ne yazık ki

-Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com’daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitik. -- 12 Ekim 2014; 23:07:51 >
  • yakında viyanaya gitmeyi düşünüyorum oradaki saturn mağazasında driveclub ile beraber 399 euro ve tax free yide düşersek yaklaşık 350 euro yapıyor 1070 liraya falana geliyor garantisi ne olur bilemem bu şekilde almayı düşünüyorum iyi bir fiyat mı sizce

http://www.saturn.at/mcs/product/SONY-Playstation-4-500GB-schwarz-inkl.-Driveclub,90452,457070,1498760.html?langId=-15
  • quote:

Orijinalden alıntı: shizLa

quote:

hocam %11 indirim kuponu vardı niye onu kullanmadınız acaba ? 55 tl ordan indirim+111 tl ile 1074tl ye gelirdi

-Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com’daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

ii yaa 11 tl yı iptal edip %11 kuponu seçeydin yaa sende 11 tl kupon için 55 tl indirimimi feda ettin:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bright like a Diamond

yakında viyanaya gitmeyi düşünüyorum oradaki saturn mağazasında driveclub ile beraber 399 euro ve tax free yide düşersek yaklaşık 350 euro yapıyor 1070 liraya falana geliyor garantisi ne olur bilemem bu şekilde almayı düşünüyorum iyi bir fiyat mı sizce

http://www.saturn.at/mcs/product/SONY-Playstation-4-500GB-schwarz-inkl.-Driveclub,90452,457070,1498760.html?langId=-15

pahalı bence alınmaz o maliyetlere burdan 2 yıl ithalat garantili ürünü mal edersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Orijinalden alıntı: shizLa

quote:

ii yaa 11 tl yı iptal edip %11 kuponu seçeydin yaa sende 11 tl kupon için 55 tl indirimimi feda ettin:)))

Ne yazıkki aldığım süre içerisinde kampanya sona ermişti..
    Her neyse ürün şuan tvye bağlı oyun indiriyor :p

• Sizin barcelona game 'den verdiğiniz sipariş geldi mi?
    Ben bu pazar sipariş geçmiştim, stoktan gönderi diye. Hesabıma göre 55 lira n11 kampanyası + 111 cardfinans kampanyası 166 lira ucuza gelecekti alet ama arkadaşlar salı günü de kargo yapmayınca siparişi iptal ettim. Sırf stoktan gönderi yazıp müşteri avlamaya çalışıyorlar gibi geldi. Syd 'den sipariş vermediğime de pişman oldum.
    Kargoyla ilgili gecikmeyi soru-cevap kısmında da sordum, gün içi kargo olacak demişlerdi.
  • esef E kullanıcısına yanıt
    Daha kargoya vermedi PS4 ler gümrükten çıkacak filan yazmıştı bir daha sormadım bende.Benim zaman problemim yok.Haftaya kadar gelsin yeter

• freestyler7 kullanıcısına yanıt
    Ben stoktan teslim yazmalarına rağmen ellerinde ürün olmaması ve yollayamamaları yüzünden iptal ettim. Yaptıkları ticaret düzgün gelmedi bana. Maddi olarak benim zararıma da olsa prim vermek istemedim. Cardfinans kampanyasından da yararlanmış gibi gözüküyorum şu an ve bu hakkımda yanıyor.
    Az önce soru yazdım cevapladı stoklarda sorun olmuş yarına yetiştirmeye çalışıyoruz dedi.
    Cardfinans hakkınızın yanması kötü olmuş:(

• quote:

Orijinalden alıntı: Bright like a Diamond

yakında viyanaya gitmeyi düşünüyorum oradaki saturn mağazasında driveclub ile beraber 399 euro ve tax free yide düşersek yaklaşık 350 euro yapıyor 1070 liraya falana geliyor garantisi ne olur bilemem bu şekilde almayı düşünüyorum iyi bir fiyat mı sizce

Al sen al oradan, EU pal cihaz 1070 lira gayet iyi, bi kol ve kamera da al yanina mis gibi kullan.

• freestyler7 kullanıcısına yanıt
    İnşallag gelir yakında cihazınız. Evet kötü oldu. Sırf The Last of Us oynamak için alıyordum şimdilik, sanırım bir daha böyle bir kampanya denk gelmesini bekleyeceğim.
  • http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SONY-PlayStation-3-500-GB-Gran-Turismo-6---The-Last-Of-Us,103452,465877,1205243.html?langId=-14

Arkadaşlar bu paket nasıl? Oyunlar ortalama 90 TL. Ps3 629 TL ye geliyor.

ahh hocam keşke arayıp sorsaydınız..

Ben şahsen Alışveriş Yorumunda puanımı 3 verdim..

Çünkü ellerinde olmayan ürünü sattılar. Ve bitmesine rağmen hala stokta gözüküyordu..

Her neyse ben Pazar günü aldım. Pazartesi aradığımda gümrükte sorunlar var yarın gelecek dediler. Ertesi gün (salı günü) saat 12.00 gibi aradım yollamamaları durumunda İptal edeceğim ve KahramanKonsoldan alacağım diye.
    Saat 16.00'a kadar gelmez ise sizi arayacağım siz de iptal edip KahramanKonsol'dan alabilirsiniz dedi. Peki dedim saat 16.25'te aradım. Sizin işi hallettik dedi.. Nasıl yani yarın mı yollayacaksınız dedim. Hayır, geldi 17.00 gibi kargoya veriyorum dedi. Sevindim açıkçası.
    Ertesi sabah 11.00 civarı elimdeydi ürün.
  • Sayfa ölmüş alanlar aldıkları ürünü tartışıyor PS3 zamanı böylemiydi pehhh :)

Hani beyler yok mu birşeyler yahu PS4 için ?
  • Arkadaşlar elimde ntsc slim ps3 var oyun oynarken ayağımın 3 lü prize değmesi sonucu ps3 ün fişi çıktı ve tekrar ps3 ü açtığımda görüntü gelmedi.Acaba hdmı aparatı mı bozuldu?yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Ben n11.com un 1500 tlye 200 tl indirim kampanyasıyla fifa 2015-2.kol ve euroasia garanti pakedini 9 taksit 1394 tlye aldım. Kardfinans olsa puan kampanyası ile 100 tl daha ucuza gelecekti.

• Eskişehirde en uygunu şu an 1.100 tl ithalatcı garantili. Karta taksit de yapıyolar , güvenilir de biyer. Gerçi sahibi bana "abi noelden sonra 900 civarına düşer bekle biraz" dedi ama kim bekleyecek 3 ay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Eskişehirde en uygunu şu an 1.100 tl ithalatcı garantili. Karta taksit de yapıyolar , güvenilir de biyer. Gerçi sahibi bana "abi noelden sonra 900 civarına düşer bekle biraz" dedi ama kim bekleyecek 3 ay.

kardeş neresi burası? ben de eskişehir'deyim de.

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.