- x
TATİL İÇİN HANGİ TUR ŞİRKETLERİ DAHA İYİ ????
38 Cevap68755 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2259 Mesaj
18 Mayıs 2010; 9:06:03 

Arkadaşalr tatil rezervasyonu için hangi tur şirketi daha güvenilir

Osmanlı ve Türk Tarihi Kulübü
Türk Tarihinin En Büyük Kumandanı Fatih Sultan Mehmet Han

2259 Mesaj
18 Mayıs 2010; 9:43:42 

56 Mesaj
18 Mayıs 2010; 9:47:56 

ETSTUR la gittim beğendim ben diğer turlara göre biraz tuzlu fiyatlar ama hakkını veriyorlar...

..PEUGEOT 308 1.6 HDi..
Samsung R520 Fs06tr
Samsung Galaxy SIII

2260 Mesaj
18 Mayıs 2010; 9:51:28 

Mastur. M.t.s incoming Turkey =)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Mayıs 2010; 10:00:48 

bak yukarda reklamı var en üstte

ops sürekli değişiyomuş o reklam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Sync] -- 18 Mayıs 2010; 10:01:49 >

Uzaklaştırılmış
14 gün cezanın,
3 gün 11 sa. 18 dk. kadarı kaldı.
18 Mayıs 2010; 10:08:39 

Jolly ve Ets başkasına bakma bile ama ilk tercihim jolly ets bazen servislerden çalmaya bakıyo jolly daha dürüst.

494 Mesaj
18 Mayıs 2010; 16:23:20 

ben de şu an ETS ve JOLLY arasında kaldım. ets, worldcard'a indirim yapıyor; jolly, bonus'a
ets tura sanki daha sıcağım, ama bonus kartım daha müsait
tatil öncesi tatlı sıkıntı

2259 Mesaj
22 Mayıs 2010; 8:57:16 

310 Mesaj
4 Temmuz 2010; 23:26:35 

Peki tur ile tatile çıkmanın avantajları nelerdir?

forever kobe bryant

20318 Mesaj
4 Temmuz 2010; 23:40:01 

www.tatilsepeti.com
2 yıldır bu siteden rezervasyon yapıp giderim. Hep memnun kaldım.
Son gittiğimde Odeon Tur yetkilisi hergün akşam arayıp "Bir derdiniz var mı?" diye sordu.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

10148 Mesaj
4 Temmuz 2010; 23:41:47 

ETS ile gittim,memnun kalmıştım.

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
Ford Fiesta 1.5 TDCI

1461 Mesaj
4 Temmuz 2010; 23:51:44 

Yurt dışıysa İntra

**Banshee**Shameless**Arrow**The Walking Dead**Black Sails**Revolution**

310 Mesaj
4 Temmuz 2010; 23:54:55 

Yurtiçi.. Merak ettiğim konu arayıp telefon ile rezervasyon yaptırmakla ne gibi farkları var turların. Avantajları yada dezavantajları nelerdir. Tavsiye edermisiniz?

forever kobe bryant

310 Mesaj
5 Temmuz 2010; 0:08:05 

up

forever kobe bryant

310 Mesaj
5 Temmuz 2010; 2:21:58 

up

forever kobe bryant

0 Mesaj
11 Ağustos 2010; 13:39:43 

valla tur konusunda bende çok tedirgindim...ANITUR ile ege bölgesini gezdik...Jolly ve ets nin tur gruplarınıda aynı anda görmüş oldum.. Ets ninki bi kızdı ve sesi bile çıkmıyodu:p...Jolly nin ise bi türkçesi bozuk biriydi, ne dediği anlaşılmıyordu..Turda rehber çok önemli! ayrıca diğer bi önemli şeyde otobüs, Jolly ninki Temsa nın bi otobüsüydü, ETS ninkide bu yeni çıkan belki bilirsiniz Nilüfer Turizm çok kullanıyor, acaip dar koltuk araları var, dizleriniz mahvoluyor...bizim otobüsümüz mercedes bi eski modeliydi ama çok rahattı, koltuğa başkasını rahatsız etmeden rahat rahat uzanabiliyorsunuz..ayrıca tur rehberimiz, çok eğlenceli çok matrak biriydi adı Fikri özellikle not almanızı tavsiye ederim tüm tur animasyon şeklide geçti hiç sıkılmadık ve çok eğlendik...herkese tavsiye ederim:))

0 Mesaj
19 Kasım 2010; 23:49:06 

Bence en önemlisi rehber.Çoğu şey rehberde bitiyor.Ben eşimle İtalya ve Taylant'a Pronto tur ile gittik.İkisinden de gayet memnun kaldık.

Pronto turdan önce bir tur şirketiyle Fransa'ya ve başka bir tur şirketiyle Prag'a gitmiştik ama o şirketlerin çalışması biraz dağınıktı.Otelleri de şehir merkezlerine uzaktı.Belki rehberlerinden kaynaklanıyordu tam bilemiyorum.Fransa'da rehber bizi hususi bir restoranta götürmeye çalıştı komisyon mu almaya çalıştı ne.Anti reklam olmasın diye bu turların isimlerini burada isimlerini yazmıyım.

Ama pronto tur ile gittiğimizde herşeyi çok sistematik yaptılar.Rehberler çok iyi ve yardımcıydı.Bence bir turda en önemlisi rehber.Bizi götürdükleri oteller de çok iyi ve güzel seçilmişti.Turdan sonra da Pronto turun müşteri hizmetlerinden beni aradılar turla ilgili herhangi bir şikayetiniz varmı ve rehberinizden memnun kaldınız mı diye sordular.Anladığım kadarıyla rehberleri de kontrol ediyorlar.
Ben pronto turu tavsiye ediyorum.Bundan sonra da mısırı düşünüyorum Mısıra da eşimle birlikte pronto ile gitmeyi düşünüyoruz

988 Mesaj
1 Ocak 2012; 1:55:59 

arkadaşlar 2011 yılı içinde özellikle vizesiz gidilebilecek yerlere turla gitmiş olanlar

Hangi tur şirketini önerirsiniz?Nereye gittiniz?Ne kadar kaldınız?- ve + ları neydi?Lütfen yardımcı olun Sadece tecrübeyi yaşayan arkadaşlar tavsiye ve önerilerde bulunsun

0 Mesaj
19 Ocak 2012; 11:48:30 

Arkadaşlar öncelikle yurt içi veya yurt dışı turlarda şu firmalar iyidir demek yanlış olur ama en önemlisi iyi-kötü rehberdir.Rehberiniz ne kadar iyi ise tur o kadar iyi geçer.Yurt dışı turlarından edindiğim bilgi ise ETS ve JOLLY tur firmaları kesinlikle en iyi hizmeti sunan ve bir problem çıktığında hemen çözüm bulan firmalardır.En önemli hususta anında çözüm bulmalarıdır.Bu yüzden yurt dışı turlarında biraz pahalıda olsa sorun yaşamamanız,sorun çıkarsa bile çözüm bulacağınız firmaları tercih etmenizi öneririm.

1309 Mesaj
19 Ocak 2012; 11:55:09 

Takip.
Somestr da yurtdisi dusunuyorum ama cok pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 Mesaj
20 Temmuz 2012; 14:34:46 

RAPSODY TRAVEL la gittim hiç memnun kalmadım sadece aç kaldım çünkü yemek için durmak gibi bir planları yada gidilecek yerler hakkında bi fikirleri olmadığı içindi diye düşünüyorum çünkü tura kayıt olurken en fazla 3-4 saat sürecek diye söyledikleri yolların en aza 3-4 saat olduğunu bunun 16 saate kadar çıktığını öğrendiğimiz zamanlarda bir de yanlış yollara saptığımız yolu uzattığımızda oldu. kesinlikle tavsiye etmiyorum hatta gitmemeniz için ısrar edebilirim kayıt olurken söyledikleri birçok şey sadece katılımı artırmak için olduğu ortaya çıktı daha ayrıntılı soru sormak isteyenler pm atabilir.

http://www.sikayetvar.c...ey-hic-memnun-kalmadim/

41 Mesaj
16 Aralık 2012; 12:18:20 

Tatilbudur.com ( MIKA TUR ) Kesinlikle tavsiye etmem Ücret iadesinde sorunlar çıkıyor birde bünyesinde kalitesiz oteller var. Uygun aldım derken tam bir hayal kırıklığı.

Tatilbudur.com önce parayı düşünüyor kaliteyi değil . Öyle ki muhattap bile yok. Şikayet olan yorumları sitelerinde onaylamıyorlar.

Kredi Başvurusu Star Tv izle Kanal D izle Show Tv izle Atv izle Kapak Fotoğrafları Rakı Fiyatları Canlı TV izle

1229 Mesaj
4 Ocak 2013; 13:42:20 

Güzel konu . Yaz Erken rezervasyon dönemi için sitelerde erkenden hareketlenme başlamış . İlk defa bu yaz bu tur şirketlerini deneyip tatile gitmek istiyorum ETS ve Jolly tur un iyi olduğunu duymuştum .

303 Mesaj
4 Nisan 2013; 12:42:29 

Bende kararsiz kaldim jolly mi ani tur mu die sizce hangisi ilk defa tur ile cikcamda ege ve akdeniz

922 Mesaj
17 Nisan 2013; 14:35:31 

Bence yaşı 40 a gelmiş biri olarak yazıyorum. Türkiyede görmeiği yer kalmayan arkadaşlar tekrar tekrar tur şirketlerine para verip kopya tatiller yapmasınlar. THY ile 2 ay önceden alacağınız ucuz biletler ile dünyanın bir çok ülkesine vizesiz tatile gidebilirsiniz üstelik cebinizden türkiyedeki pahalı tatillerden fazla bir para da çıkmaz hemen hemen aynı paraya geliyor. Ben şimdiden 7 ülkeye gittim türkiyede tatil yapmak zengin işi olmuş orta direk olarak yurtdışına gidebiliyorum tabii biraz İngilizce bilmek ve cesaret gerektiriyor yada daha fahiş fiyatlara yurtdışı rehberli geziler de mevcut.
Hong Kong ve Tailand tercihiniz olsun. Güzel Renkli Tatiller dilerim.

Nissan NOTE 1.4 Tekna samsung galaxy s4 i9500 16gb 16gb samsung i5 3210 8gb ddr3 1600 120 gb ocz vertex 3 ssd 2 gb atı rodeon hd 7670 intel hd 4000 notebook Nikon D800 50mm f1.8D lens MANFRETTO 3POD :) Samsung 40C750 3d LCD TV DSMART HDSMART FULL UYDU AEGO M 2 1 ses sistemi (ingiliz) Seiko Velatura Kinetic Direct Drive Çelik kol saati

649 Mesaj
17 Nisan 2013; 14:37:42 

mojotur tavsiye ederim

"Senin kıymetini en iyi bilen, sana ulaşması en zor olandır..." akrepyusuf

1045 Mesaj
29 Nisan 2013; 14:00:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Hakanonur

Bence yaşı 40 a gelmiş biri olarak yazıyorum. Türkiyede görmeiği yer kalmayan arkadaşlar tekrar tekrar tur şirketlerine para verip kopya tatiller yapmasınlar. THY ile 2 ay önceden alacağınız ucuz biletler ile dünyanın bir çok ülkesine vizesiz tatile gidebilirsiniz üstelik cebinizden türkiyedeki pahalı tatillerden fazla bir para da çıkmaz hemen hemen aynı paraya geliyor. Ben şimdiden 7 ülkeye gittim türkiyede tatil yapmak zengin işi olmuş orta direk olarak yurtdışına gidebiliyorum tabii biraz İngilizce bilmek ve cesaret gerektiriyor yada daha fahiş fiyatlara yurtdışı rehberli geziler de mevcut.
Hong Kong ve Tailand tercihiniz olsun. Güzel Renkli Tatiller dilerim.

aslında tur fiyatları yükske gibi gözükse de bazen daha avantajlı olabiliyor.

7 gece paris-benelux turu 700 euro (1650 tl gibi) kişi başı, ulaşım ve sabah kahvaltı dahil.

fransa , belçika, hollanda , luxemburg görülebiliyor

yurt dışına hiç gitmedim , ama 700 euro ile birden çok ülke görme fırsatı..

daha uygun gibi..

95 Mesaj
26 Haziran 2013; 16:25:48 

quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

aslında tur fiyatları yükske gibi gözükse de bazen daha avantajlı olabiliyor.

7 gece paris-benelux turu 700 euro (1650 tl gibi) kişi başı, ulaşım ve sabah kahvaltı dahil.

fransa , belçika, hollanda , luxemburg görülebiliyor

yurt dışına hiç gitmedim , ama 700 euro ile birden çok ülke görme fırsatı..

daha uygun gibi..

Bu tür şirketlerle tur yapan var mı? Benelux turu özelinde öğrenmek istediğim, otobüslerle yollar çekiliyor mu ve yol sırasında ekstra tur yazıyor, bunlara katılmayan kişiler ne yapıyor acaba?
Gidipte bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

psn:eurekasse

2733 Mesaj
9 Temmuz 2013; 23:42:14 

evet bende bu yaz italya ve fransaya gıtmek ıstıyorum,forum ETS VE jOLLY DEMIS,DAHA FAZLA BILGI PAYLASABILECCEK OLAN VAR MIDIR?

776 Mesaj
10 Temmuz 2013; 0:06:05 

ets tur çok kaliteli hele world cardın varsa çok da avantajlı sayısız otelle çalışıyorlar artı voyage otelleri ve maxxroyal etsnin, bildiğim kadarıyla en büyük tur şirketi, 2 yıldır gözüm kapalı oradan rez. yaptırıyorum

459 Mesaj
8 Ağustos 2013; 11:39:09 

Arkadaşlar kappa tur'dan Prag-Viyana-Budapeşte turu aldık arkadaslarla. Kurban bayramı için. Sizce nasıl bir turdur?

735 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Ernesto Guevara
8 Ağustos 2013; 11:42:40 

Ben ayarliyim size tatil normal fiyatlardan daha ucuz sekilde.

Nişantaşı Üniversitesi - 2014
Yönetim Bilişim Sistemleri

95 Mesaj
13 Ağustos 2013; 15:33:36 

nasıl ayarlıyorsun dostum tatıl?

ayağı kırık şu tahta masa senden vefalı çıktı sevgilim..

159 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Ben Obi Wan Kenobi
13 Ağustos 2013; 16:31:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Gungorio

Ben ayarliyim size tatil normal fiyatlardan daha ucuz sekilde.

O nasıl oluyo

735 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Ernesto Guevara
13 Ağustos 2013; 16:32:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Juan Martín del Potro

O nasıl oluyo

Teyzemin turizm acentasi var yurtdisindan hallediyor.

Nişantaşı Üniversitesi - 2014
Yönetim Bilişim Sistemleri

2750 Mesaj
13 Ağustos 2013; 16:35:58 

Potur

159 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Ben Obi Wan Kenobi
13 Ağustos 2013; 16:44:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Gungorio

Teyzemin turizm acentasi var yurtdisindan hallediyor.

Sadece yurt dışı mı yurt içi de var mı? Hangi turizm acentası?

52 Mesaj
13 Ağustos 2013; 16:54:59 

Ets ile 2 kere gittik hiçbir sorun yaşamadık

28 Mesaj
28 Ağustos 2014; 10:17:51 

Konuyu hortlatacaz ama, Jolly,Ets,Pronto,Touristica diğerlerine nazaran müşterilerine daha fazla önem veriyor. Diğerleri turu satana kadar iyi sonra sırtını dönüyor.

Tüm tur şirketleri dahil olmak üzere Yurtdışı turlarda promosyon yok aslında, İndirim yapıp seni götürmesi gereken yere götürmeyip, ektra tur düzenliyor, Türkiyeye geldiğinde bakıyorsun pahalı tur ile aynı paraya gelmiş :)

Eğer çoluk cocuk ailecek gidilmeyecekse ve çok cazip değilse, promosyon bilet alıp gitmek en mantıklısı. Takip edilirse 600 tl ye 2 kişi için avrupanın her yerine bilet bulmak mümkün.

www.birol.org
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » TATİL İÇİN HANGİ TUR ŞİRKETLERİ DAHA İYİ ????
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406