Şimdi Ara

Monster Dizüstüler Hakkında Her Şey!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
23.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji Gündemi'nin bu bölümünde Fokus Bilgisayar Genel Müdürü İlhan Yılmaz ile birlikte Monster Dizüstü Bilgisayarlar ve Fokus'un gelecek planları üzerine konuşuyoruz.

[wvp=1560]

• Baştan sona izledim verdiği bilgiler için ilhan beye teşekkür ederiz. Monster almayı düşünen ama kafasında soru işaretleri kalan kullanıcılar için çok yararlı bir röportaj olmuş. Masaüstü performansında taşınabilir bilgisayarları ülkemize kazandırdığı için fokus bilgisayara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 18 Mayıs 2010; 0:17:45 >
  • verdikleri teknik desteği gorunce teknik destek bakımından acer dan bir kez daha nefret ettim
  • donanımhaberin adı reklam panosuna çıktı net aleminde artıkın iyice(:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

donanımhaberin adı reklam panosuna çıktı net aleminde artıkın iyice(:

Ne alaka ? O zaman reklam oluyor diye tüm markaların isimleri sansürlensin.
  • Mosnter(laptap)ürünü kullandım...
    Ve ürünü herkese tavsiye ederim. Biraz fiyatları pahalıdır..(tuzludur)...Laptap al masaüstü zannedersin..Eşsiz perfonmans verir. Ve ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.. TEŞEKKÜRLER..http://www.fokusbilgisayar.com/asp/index.asp

ten_don
    Sanada sabit fikir platformu uyar..
  • izliyek
  • yalnız ben monster temsilcisi arkadaşı oldukça donanımlı ve sektöre hakim gördüm, üstüne birde mesut çevik ey-ti-ay diye kasarken ati diyerekten rahatlıgıylada olayı bitirmiştir

ek:Teknik servis yatırımı yaparak kesinlikle sektörü dogru okumuş monster(: elinizdeki notebook özelliklede garanti kapsamı dışında arızalandıgında hem fiyat hem nitelik açısından istanbul merkez kafasına göre herkes durumlarının hakim oldugunu açıkça görüyorsunuz teknik servis alanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 18 Mayıs 2010; 23:20:55 >
  • Monster kullanıcısı olarak videoyu şuan soluksuz izliyorum

Q90M571TU44 kullanıyorum.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 27 Mart 2013; 22:02:42 >
  • teşekkürler
  • tşkler. emeğinize sağlık
  • diz üstünde rakip tanımıyor bende bi monster kullanıcı olarak ısrarla tavsiye ediyorum:)
  • monsterlerde fan sesi nasıl acaba evde sessizlikte filim seyrederken fan devreye nekadar giriyordur?
  • Bence çok iyi bir çalışma olmuş. Ben bir dizüstü kullanıcısı oyuncu olarak çok takdir ettim. Monster nedir,hakkında çok fazla şey bilinmiyor . Ben şahsen almaya kortum, casper aldım. Çünkü "olur ya dandik çıkar, acer gibi rezil bir teknik servisi vardır uğraş da uğraş" diye düşündüm.Az da para değil hani bi dizüstü. Birinci ağızdan, yetkilisinden bilgi almak firmaya olan güveni artıracaktır.
  • merhabalar, bende bir ara alacaktım, beğendiğim model 3500TL civarıydı, denizli bayisi biraz gözümü korkuttu bide yakın çevremde dahil buna, en sonunda masaüstü aldım tambir canavar ama bu zevki laptoptada tatmak isterdim ama olmadı malesef...

Monster'ın Türkiye'de daha fazla yatırım yapmaya ve adını duyurmaya ihtiyacı var diyorum örneğin gözle görülebilir teknik destek, daha büyük bi firma ve bayilikler gibi...

Monster alamadım ama içimde bi uktesi kaldı...
  • bende bir monster kullanıcısıyım aklımda bir kaç soru işareti olmasına ramen ilk 6 ay inanılmaz bir performans aldım gerçi sonraki zamanda çok düşmesede ilk 6aydaki tat yok gerçi bende kötü kullanmış olabilirim makinayı. aklımdaki soru işareti giderse kesinlikle tavsiyemdir.
  • KULLANAN KİMSE YOKMU ACABA
    FAN SESİ NASIL ??
    Gece sessizlikte filim seyrederken duyuluyormu çokmu devreye giriyor??????
  • Rahatsız edecek bir fan sesi yok tabiki çift fanlı modellerde fan sesi tek fanlıya göre biraz daha öne çıkar ama öyle kulak tırmalayıcı bir ses yok, özetlersek filimin sesinden fan sesi duyulmaz.
  • ya ben bi haftadır izlemeye çalışıyorum izleyemiyorum bir türlü açılmıyor neden acaba
  • Ben de bilgisayar açılmıyo diye göndermiştim... Ekran kartı sorunu var hallederiz dediler... Bilgisayar açılır halde gönderdiler. kablosuz bağlantı çalışmıyo diye geri çağırdıkları bilgisayarı ise anakartta sorun var diyerek hiç çalışmaz halde geri gönderdiler...
    Dikkatli olunmasında yarar olacağını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.