Şimdi Ara

The Event (2010)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
2
Favori
30.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

NBC'nin Sonbahar dönemi yeni dizilerinden ilk görüntüler ve bilgiler geldi. The Event, 24 tarzı aksiyon sevenlerin takip edeceği bir diziye benziyor.

Nişanlısı Leila'nın esrarengiz kayboluşunu araştıran Sean Walker, farkında olmadan Amerika tarihinin en büyük sırlarından-örtbaslarından birini ortaya çıkarıyor.

Yeni seçilmiş Başkan'ımızın bile haberi olmayan ve gizli tutulan bu sır nedir bilemiyoruz tabii. Ancak yayınlanan videolardan ve bilgilerden çıkardığımız kadarıyla gizlice tutulan mahkumlarla alakalı bu sır.

Çok gizli tutulan ve Sean tarafından deşildikçe deşilecek bu sır, insanoğlunun kaderini değiştirebilir(diyor NBC ama bu laflar, Amerikalıların kendilerini dünyanın merkezi olarak görmelerinden mi kaynaklanıyor, bilemiyorum).

İyi bir hikaye akışıyla yüksek tempoyu yakalayabilirlerse bu dizinin başarılı olacağını düşünüyorum. Nişanlı Leila rolünde, Disturbia'da izlediğimiz Sarah Roemer, Başkan Martinez rolünde Blair Underwood, alıkonulan insanların lideri gibi birşey olan Sophia'yı ise ER'dan çok aşina olduğumuz Laura Innes oynuyor.

Kaynak: Divxplanet
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bunada Alt yazı çıkarmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Bunada Alt yazı çıkarmazlar.

Çevirmeye geç başlanır ama mutlaka çıkar.
  • The.Event.S01E01.HDTV.XviD-LOL
  • Silinmiş videolar buradan izleyebilirsiniz tanıtımı

http://www.youtube.com/watch?v=8XFr6PdLMiA

Çok aksiyonlu, heyecanlı olacağa bekliyor. Tanıdık isimler var. İzleyeceğim. Gerçi NBC'nin sağı solu belli olmuyor, iptal filan olursa şaşırmam.
  • Altyazı çevrilmeye başlamış hd versiynonu varsa onun altyazısınıda ekleyebiliriz arkadaşlar ;) %20 divxplanetten takip edebilirsiniz.
  • Nasıl bir bölümdü öyle Yeni başlayan diziler içierisinden en iyisi. Bir saniye aksion düşmedi, soluk soluğa, gözümü kırpmadan izledim. Bölüm sonunda oha dedim

24 + sır/gizem bu diziyi açıklıyor.

Sakın kaçırmayın.
  • İlgili çekmeyi başardı :) Ama fırsat yok işte. Neyse ekleyelim de fırsat bulunca izlerim artık.
  • Hakikaten güzel bir başlangıç oldu.

Koca uçak kaybolunca wtf!? oldum biraz ama güzel birşeyler çıkar umarım devamında.
    Otel sahnesi harikaydı.Sanki adamla kızı yeryüzünden silmişler.
    Flashforward da iyi başlangıç yapmıştıUmarım kaderleri benzemez.
  • Yorumlara göre başlığı gazladım biraz.
  • Pilot bölümü mutlaka izleyeceğim. Hatta indirmeye başladım bile.
  • İndirelim bakalım. Güzele benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz -- 21 Eylül 2010; 20:47:47 >
  • Süper.

The Event (2010)
  • İzleyenlerden yorumları bekliyoruz ..
  • Fragmanında güzele benziyor, listeye eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Eylül 2010; 21:28:29 >
  • Fırsat bulduğumda ilk izleyeceğim dizilerden biri şuan, tabi yorumlarınıza göre.

Kaç bölüm oynandı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murselsevim -- 21 Eylül 2010; 21:47:01 >
  • İlk bölümü çıktı bugün. Ben de yarın izlemeyi düşünüyorum.
  • Güzeldi ilk bölüm de son dakika da fantastikleşti dizi
  • Listeye aldım güzele benziyorum.Yarın izlerim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.