Şimdi Ara

Yanıp Sönen Kırmızı Işık Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar az evvel GoW 3 oynarken PS3 bir anda kapandı yada ona benzer birşey oldu. Kırmızı ışık yanıp yanıp sönmeye başladı. Elimdeki Joystick ten PS tuşuna basıp çalıştırmaya çalıştım ama Joystickte sapıttı böle ışıkları yanıp yanıp sönmeye başladı. Sonra konsolun üzerinden düğmeye bastım.Açılmadı bu sefer normal kapalı hale geçti Kırmızı ışık sabitlendi. Tekrar basıp başlattım. Herşey normal gibi gözüktü bana. Biraz kapadım sonra dinlensin diye.Yarım saat sonra açtım normal devam ediyorum şimdi ama içime bi kurt düştü.

Bu birşeylerin habercisi olabilir mi acaba? 5-6 saat olmuştu oyuna başlayalı. Acaba fazla ısınmadan falan mı?Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eribanez -- 17 Mayıs 2010; 20:43:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eribanez

Merhaba arkadaşlar az evvel GoW 3 oynarken PS3 bir anda kapandı yada ona benzer birşey oldu. Kırmızı ışık yanıp yanıp sönmeye başladı. Elimdeki Joystick ten PS tuşuna basıp çalıştırmaya çalıştım ama Joystickte sapıttı böle ışıkları yanıp yanıp sönmeye başladı. Sonra konsolun üzerinden düğmeye bastım.Açılmadı bu sefer normal kapalı hale geçti Kırmızı ışık sabitlendi. Tekrar basıp başlattım. Herşey normal gibi gözüktü bana. Biraz kapadım sonra dinlensin diye.Yarım saat sonra açtım normal devam ediyorum şimdi ama içime bi kurt düştü.

Bu birşeylerin habercisi olabilir mi acaba? 5-6 saat olmuştu oyuna başlayalı. Acaba fazla ısınmadan falan mı?Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

evet fazla ısınmış, makine de kendini korumaya almış ve kapatmış. önemli olduğunu sanmıyorum açıkçası.

• makine çok ısınmış bir arkadaşın başına seninkine benzer bi olay geldi
    burdan okuyablirisin:http://forum.donanimhaber.com/m_35634283/tm.htm
  • Alet çalışıyor mu şu an..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

Alet çalışıyor mu şu an..

Evet hala çalışıyor. GoW3 a devam ediyorum şuan ara verdim
  • quote:

quote:

Sarı ışık görmediysen sorun yok.
    Yoksa bu şarkıyı dinlemek zorunda kalabilirsin..

• fazla ısınmıs dınlendır ve havadar ortamda bulunsun ps3
  • quote:

quote:

quote:

Sarı ışık görmediysen sorun yok.
    Yoksa bu şarkıyı dinlemek zorunda kalabilirsin..

Ahaha yok çok şükür öyle bir durum yok.

Bir süredir fan falan almayı düşünüyorum ama siz birşeyler tavsiye edermisiniz?

• Video süper
  • dostum ps3 slim mi ? Ben benzer problemden ötürü cihaz değişimi yaptırdım. Yukarıda bir arkadaş açmış olduğum başlığın linkini vermiş zaten. Ben beklemek ile çözüme ulaşamamıştım anlayacağın ama senin sorununun düzelmesine sevindim geçmiş olsun. Umarım birdaha başına gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynekm

dostum ps3 slim mi ? Ben benzer problemden ötürü cihaz değişimi yaptırdım. Yukarıda bir arkadaş açmış olduğum başlığın linkini vermiş zaten. Ben beklemek ile çözüme ulaşamamıştım anlayacağın ama senin sorununun düzelmesine sevindim geçmiş olsun. Umarım birdaha başına gelmez.

Yok benim Fat kasa 40gb lıklardan. Bende nette okudum epey ama herkes slimlerde yazıyor diyince bir başlık açayım dedim. Anında oyuna tekrar girebildim sonra yarım saat ara verdim. Tekrar başladım hala çıkmadım oyundan şuan dahi açık alet. Umarım birşey olmaz.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar az evvel GoW 3 oynarken PS3 bir anda kapandı yada ona benzer birşey oldu. Kırmızı ışık yanıp yanıp sönmeye başladı. Elimdeki Joystick ten PS tuşuna basıp çalıştırmaya çalıştım ama Joystickte sapıttı böle ışıkları yanıp yanıp sönmeye başladı. Sonra konsolun üzerinden düğmeye bastım.Açılmadı bu sefer normal kapalı hale geçti Kırmızı ışık sabitlendi. Tekrar basıp başlattım. Herşey normal gibi gözüktü bana. Biraz kapadım sonra dinlensin diye.Yarım saat sonra açtım normal devam ediyorum şimdi ama içime bi kurt düştü.

6saat naptnn sen?!!

bna bir haftada bir yayınlanan dizileri gunde 10bolum izleyenler acayip gelir (2gunde 1 bolum ızlesene ne zevki kalıyor) birde bi oturusta 6-7 saat oynayıp oyunu 1 gunde bıtırenler ne hırstır ne aceledir anlam vermek mumkun degıl 2saat oynayıp ara vermek hep saglıgın hem ps3 un saglıgı için cok daha ii olacaktır

• 5-6 saat iyi yeni aldığım bir oyun sararsa ve o günümde boşsa 7 saati bulabiliyor oynama sürem tabiki çok nadir oyunlarda mesela aynı sizde olduğu gibi GOW3 bunlardan biriydi. Aldığım gün 7 saat civarı durmaksızın oynamıştım
    Onun haricinde film izlemek içinde baya açık kalıyor. Dur bakalım benim ki ne zaman patlayacak. Gerçi şimdiye kadar birşey olmadıysa daha olmaz heralde sağlam cihazmış
  • gow 3 te cihaz çok kasıyo zaten.. bu konsollar da kasılma yaşar neden anlamıyorsunuz ki?... donanım sınırları zorlanıyor oyun yapılırken .. elinizdeki canavar bir pc değil sonuçta..

elit bir playstation topic istiyorum. 87 aylık maaşını biriktirip ps3 satın alanların serzenişlerinden bıktım. donanım olarak bu cihazların belli bi sınırları var anlayın artık bunu ve herşeye çemkirmeyin. dakika başı başlık açmayın ya yeter artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobetci eczane -- 18 Mayıs 2010; 2:40:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobetci eczane

gow 3 te cihaz çok kasıyo zaten.. bu konsollar da kasılma yaşar neden anlamıyorsunuz ki?... donanım sınırları zorlanıyor oyun yapılırken .. elinizdeki canavar bir pc değil sonuçta..

elit bir playstation topic istiyorum. 87 aylık maaşını biriktirip ps3 satın alanların serzenişlerinden bıktım. donanım olarak bu cihazların belli bi sınırları var anlayın artık bunu ve herşeye çemkirmeyin. dakika başı başlık açmayın ya yeter artık

Hacı sen ne kullanıyorsun söyle bizde çekelim ondan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nobetci eczane

gow 3 te cihaz çok kasıyo zaten.. bu konsollar da kasılma yaşar neden anlamıyorsunuz ki?... donanım sınırları zorlanıyor oyun yapılırken .. elinizdeki canavar bir pc değil sonuçta..

Hacı sen ne kullanıyorsun söyle bizde çekelim ondan

@nobetci eczane kasmayı ne anlamda kullandığınızı anlamadım. GOW3 okadar iyi grafiklere sahip olmasına rağmen frame düşmesine hiç rastlamadığım nadir oyunlardan biridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloud35 -- 18 Mayıs 2010; 2:57:20 >

• Artık konsol bölüm kurallarına eklensin bu lütfen 87 aylık maaşıyla ps3 alanların forumda yeri yoktur,bu kullanıcılar elit değildir elit olma şansları da yoktur
  • @nobetci eczane
    Foruma çoğu zaman üyelikle girmem ama 7 /24 forudmayız gibi .Çünkü cep'le üyelik yapmadım ayrı mesele her girişte üyelik istiyor . Asıl konuya gelelim
    Senin mesajlarını sıkça gördüm baktım üyeliğinin eski mesajlarına her mesajında konuyla alakasız şeyler yazıyorsun
    Konu : hangi oyunu bitirmeden takasladınız
    cevap: uncharted 2'de yumruk atınca adam ölüyor diye sattım
    aynı konu
    cevap 2 : öf
    aynı konu
    cevap 3 : bir oyunda gerçekçilik olmalı böyle tek yumrukta ölmemeli
    cevap 4 : tüm herşey gerçeğe yakın olursa oyun olmaz demiş
    bu ne çelişki arkadaş
    Bir başka örnek
    250 GB HDD PS3 slime takamadım konusu
    cevap:boşver zaten dandik konsol xbox al.
    Abicim konuyla ne alakası var
    Demişsin ps3 aldım power düğmesine bile basmadım xbox forever demişsin.PS niye aldınki ozaman ?
    Neyse tartışma çıkmasın ama Ps3 alacak veya xbox alacak yeni arkadaşları şaşırtmayalım .Ps3 sanki dünyanın en dandik konsolu 8 Bit mario'yu 15 fps'de kasa kasa açan bir konsol.Öyle yaptınız yahu :D Biraz daha objektif olalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.