- x
cama film kaplama
41 Cevap1009 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

684 Mesaj
6 Eylül 2005; 12:28:51 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadaslar araba camına film kaplatma konusunda ne dusunuyorsunuz,avantaj dezavantajları nedir,ruhsatla ilgili problem olur mu bilgisi olanlar paylasırsa sevinirm

Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.
F.NİETZSCHE

339 Mesaj
6 Eylül 2005; 13:01:57 

nasıl film? cam kırılınca dağılmasın die şeffaf olanlardan mı?

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
MITSUBISHI Lancer 1.5 MT Siyah

1596 Mesaj
6 Eylül 2005; 13:06:37 

bence arkadaşın kastetdiği aracın içinin görünmemesi için kaplanan siyah film
ruhsatla ilgili pek problem olmuyor tabi çok koyu ve kalın olmadıkça muayenelerde sorun çıkarmıyor paraya kıyıp iyisini yaptırırsan avantajı çok ve sorunsuz ama büyük markalar dışında pek ucuz filmlere itibar etme ediceksen de filmi kendin al onlara yaptır yoqsa 1-2sene sonra ortaya kafa yedirici kabarmış film manzaraları çıkabiliyor

banlandı

2054 Mesaj
6 Eylül 2005; 13:06:47 

Renkli film soruyor galiba....Avantajları aranaya hoş bir hava katıyor....Dezanatjı polis yakalarsa sökmesin die eline para sıkıştırıon......Bi film için ruhsatla uğraşmaya değmez....Takarsın paşa paşa kullanırsın ...Bişi olmaz polisin gıcıklıına denk gelmezsen(Yani parasız anına) Benim arka camlarda fabrika çıkışlı var da önde de olsun istiom ben de yaptırcam......

Sen ne düşünüosun....Ziebart falan mı? Yoksa ucuzluklardan mı?

3726 Mesaj
6 Eylül 2005; 13:40:36 

Bende istiyorum aslında ama ay tozu grisne gidermi ? Bana da fiyat verebilirmisiniz aşağı yukarı? çok koyu olmasına gerek yok kendini belli etsin yeter :)

1596 Mesaj
6 Eylül 2005; 13:44:45 

quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

Bende istiyorum aslında ama ay tozu grisne gidermi ? Bana da fiyat verebilirmisiniz aşağı yukarı? çok koyu olmasına gerek yok kendini belli etsin yeter :)

orjinal ziebartta yaptırırsan yaklaşık 500ytl ön cam hariç bütün camlar arabanı bilmiyorum ama jeep fln değilse fiyat çok oynamaz

banlandı

351 Mesaj
6 Eylül 2005; 13:52:30 

daha ucuzu yokmu bu işin ucuz olunca ne kadar gidiyor biraz pahalı geldi

ForexTR
GizliKale
Mevlana
Dikmen Otomotiv

3726 Mesaj
6 Eylül 2005; 13:54:40 

ya sadece arka yolcu camlarını falan yaptırırım ben ama amma pahalıymış araba focus işte.

2054 Mesaj
6 Eylül 2005; 13:57:16 

Ucuzları da çok ucuz da ileride sorun oluo diolar...Baksana 20-30 milyona metre metre satılolar yaa...Hepsiburada.com falan var

1596 Mesaj
6 Eylül 2005; 14:03:18 

ewt o 20-30ytl olanlar sanayide yerli film diye geçiyo ve onu sanayiciler bile tavsiye etmiyo bide avrupa film fln diyolar ama sen onlara itibar etme fazla para ver ama bi kere ver ziebart yaptır ömür boyu garantin olsun

banlandı

169 Mesaj
6 Eylül 2005; 14:48:56 

çok koyu olursa başın belaya girer... benim sattığım arabada vardı siyah ama içerisi gözükmüyordu...
boğaz köprüsünden karşıya geçemiyodum hep bağlıyolardı

......BYE BYE GTI....

684 Mesaj
6 Eylül 2005; 15:23:44 

renkli filmi soruyorum,hafif aynalılar da olabiliyor hani

F.NİETZSCHE

684 Mesaj
6 Eylül 2005; 15:25:56 

ya kaliteli bişi 250 civarı diyolar,on cam içinse 100 dolar diyo ışın kırma ozelliği var ve cok az koyu

F.NİETZSCHE

684 Mesaj
6 Eylül 2005; 17:06:36 

lumar diye bi marka var fena degil galiba ozellikleri

F.NİETZSCHE

303 Mesaj
6 Eylül 2005; 17:13:46 

arkadaşlar ben arka ve arka yan camlar film var çok da memnunum.
ama bazı arabalarda ön yan camlarda ata biliyorlar.benim film attırdığım
yerde adam yasak oralara atılmaz dedi.bu polisler karşısında bi sorun yaratırmı??arka camlara en koyusundan attırdım.önlerede ortasından düşünüyorum.olurmu??

HIZ ÖLÜME DEĞİL ÖZGÜRLÜĞE GİDEN YOLDUR..

169 Mesaj
6 Eylül 2005; 17:14:33 

kalitelerini anlamam ama sen en iyisi lazerle yaptır bu x5 gibi pek çok arabada orjınalinde var bazılarının... en kralı onlar hiç uğraşma bunu yapan firmalar var ama en iyisi hangisi dersen bilmem.. eğer istanbuldaysan maslak oto sanaiye git orda sana yardımcı olurlar ama iyic araşatır derim ben... ben yaptırdım film mi 10 mlyona aldım fazla bi güzelliği yok hemen kabarıyor..

......BYE BYE GTI....

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Eylül 2005; 17:26:26 

quote:

Orjinalden alıntı: ***dJ_B@R@N***

arkadaşlar ben arka ve arka yan camlar film var çok da memnunum.
ama bazı arabalarda ön yan camlarda ata biliyorlar.benim film attırdığım
yerde adam yasak oralara atılmaz dedi.bu polisler karşısında bi sorun yaratırmı??arka camlara en koyusundan attırdım.önlerede ortasından düşünüyorum.olurmu??

kaça attırdın

303 Mesaj
6 Eylül 2005; 17:35:36 

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

kaça attırdın

60'a...karabükte...kalitesi falan çok iyi..3 aydır beri duryo sapasağlam.
bi çatlama bile yok..

3726 Mesaj
6 Eylül 2005; 17:40:36 

ya okadar cama da çok ucuz yaw, şöyle 100 milyona işe yarar bişeyler bulsak

1315 Mesaj
6 Eylül 2005; 17:42:10 

ya kaliteli olsun diyosunuzda o kadar para cam filmine verilmez onun yerine stop alırım çok daha fazla havası değişir arabanın

303 Mesaj
6 Eylül 2005; 17:43:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

ya okadar cama da çok ucuz yaw, şöyle 100 milyona işe yarar bişeyler bulsak

buralarda çok ucuz ve işi iyi yapıyorlar.başka büyük şehirlerde pahalıdır..
tabi...bende şaştım ama kaliteyi görünce memnun kaldım.

10734 Mesaj
6 Eylül 2005; 18:40:03 

Bence yaptırmışken kaliteli bişey yaptır...

2987 Mesaj
6 Eylül 2005; 20:37:55 

Bostanci sanayidedeki adamima bende yaptiracam 2-3 hafta sonra fiyat aldim kabaca bana dediki amerikan film 250ytl yerli 150ytl ama dandiklerden degil dedi kendiside kendi aracina yaptirmis senelerdir sorun yok diyo bende 2-3 hafta sonra yaptirmayi düsünüyorum orta seviyede.
Bu arada ruhsata islenmeyecekse en fazla orta seviyede yaptir derim cam filmini yoksa bütün polisler cevirir.
Yaptirdigin orta seviyedeki cam filmi yüzünden yine çevirirler ama ona yapacak bisey yok sonunçta film olmasada alakasiz seylerden dolayi çorba parasini senden her türlü alirlar

http://eu.battle.net/d3/en/profile/v1gorous-2570/hero/47666803

58 Mesaj
6 Eylül 2005; 20:54:59 

quote:

Orjinalden alıntı: ***dJ_B@R@N***

60'a...karabükte...kalitesi falan çok iyi..3 aydır beri duryo sapasağlam.
bi çatlama bile yok..

Kardeş karabükte nereye attırdın 60 kağıda bi söle bende attırcam.Zaten buralarda karışmıyolar filme falan,ziebartta pazarlık yaparsan düşüyolar fiyatı .Çok koyu çektirirsende senin için zor olur geri geri gelemezsin

xxx--xxx

303 Mesaj
6 Eylül 2005; 21:35:41 

quote:

Orjinalden alıntı: websea

Kardeş karabükte nereye attırdın 60 kağıda bi söle bende attırcam.Zaten buralarda karışmıyolar filme falan,ziebartta pazarlık yaparsan düşüyolar fiyatı .Çok koyu çektirirsende senin için zor olur geri geri gelemezsin

kardeş softaoğlu diye bi yer var..orda atıyorlar..50 kağıda yaptırırsın..ben en koyusunu yaptırdım dışardan hiç gözükmüyor ama içerden gözüküyor..ama safranboludakine yaptırma diğerine yaptır..karabüğe gidersen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***dJ_B@R@N*** -- 6 Eylül 2005, 21:56:57 >

2054 Mesaj
6 Eylül 2005; 21:38:41 

Anamadım şimdi sen içerden de dışardan da göremion mu?

303 Mesaj
6 Eylül 2005; 21:57:58 

quote:

Orjinalden alıntı: qr_bugra

Anamadım şimdi sen içerden de dışardan da göremion mu?

pardon dalgınlığıma geldi..değiştirdim zaten..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Eylül 2005; 21:59:42 

kotu gece park ederken sorun olur kullanırkende sorun olur arka çapraza bakıom ben bazı tem e falan çıkarken kör nokta olmasın diye

4163 Mesaj
6 Eylül 2005; 22:04:01 

quote:

Orjinalden alıntı: Mad

Bostanci sanayidedeki adamima bende yaptiracam 2-3 hafta sonra fiyat aldim kabaca bana dediki amerikan film 250ytl yerli 150ytl ama dandiklerden degil dedi kendiside kendi aracina yaptirmis senelerdir sorun yok diyo bende 2-3 hafta sonra yaptirmayi düsünüyorum orta seviyede.
Bu arada ruhsata islenmeyecekse en fazla orta seviyede yaptir derim cam filmini yoksa bütün polisler cevirir.
Yaptirdigin orta seviyedeki cam filmi yüzünden yine çevirirler ama ona yapacak bisey yok sonunçta film olmasada alakasiz seylerden dolayi çorba parasini senden her türlü alirlar

babamın amcası oglu vw passat arac sahıbı daha yenı aldı aracı cok kısa surede de camına fılm cektırdı hemde en koyusuna dısarıdan ıcerısı hıc gozukmuyor bıle adam gonul rahatlıgıyla bınıyor arabaya soruyorum polıs ler cevırmıyormu flan dıe yok dedı genelde polısler luks arac lara dokunmazlar cunkı luks aracların butun ıslemlerı evrakları tam oldugu ıcın pek durdurmazlar hatta ılgılenmezler bıle gecıp gıdersın dıo ama aynı fılm ı dıo gıt sahıne yada baska dokuntu eskı bı model arabaya dose hemen senden para koparmak ıcın cevırırler dedı bana

+ bısı daha soylemek ıstıyorum
arka camlara fılm cektırmenın bı yasagı yok ruhsata flan da ısletmen gerekmıyor sadece on camlara fılm cektırmek yasaktır normalde bende camlara fılm cektırmeyı dusunuyorum aracımıza sanırım arka camları en koyu on camları ıse 1-2 derece daha acık olan dan dısarıdan gozukebılıcek sekılde cektırmeyı dusunuyorum + polıs durdugu zaman eyer tabıkı durdurusa arabanız fılm lıyle sole bı tabırde anlata bılırsın fılm olayını polıse
ben serbest meslekle ugrasıyorum esnafım devamlı aracımda para tasıyorum bankaya flan goturuyorum kendı can guvenlıgım ıcın bu fılm ı arabama cektırdım gıbı bı acıklamada bulunursanız pek fazla ustelemeden gonderıolar (TEST EDILDI ONAYLANDI )

3726 Mesaj
6 Eylül 2005; 23:10:19 

Ya aslında içerisi görünmese sadece iyi olur :P
Yanlış anlamayın ben tenha park yeri soranlardan değilim :)

261 Mesaj
7 Eylül 2005; 10:28:02 

bizim sattığımız bi film var tayvan malı 50 cm x 6 m fiyatı 10 ytl
her aksesuarcıda bulunur.

kalitesi öyle pek iyi değil ama, kaplama işini güzel yapabilirsen ömrünün çok da kısa olacağını sanmıyorum. bizim burda 40-50 lira verip yaptıranlara da bu ucuz filmlerden kullanıyolar. şikayet eden yok pek.

2555 Mesaj
7 Eylül 2005; 10:37:10 

bizim arabada var sadece arkalarda bi defasında polis rıvrıv etti (2 seneden fazla arabalar)

ben bişey soracam bu camları karartıyolar lazerle bütün camları hafif karartsak bi sorun olurmu??

Moda
Kampanyalı Bayan Giyim
Erkek ucuz giysi

2758 Mesaj
17 Eylül 2005; 2:33:14 

sen o parasız polisler sayesinde evinde rahatca oturabiliyosun! yorum yaparken karsına yasal kolluk kuvvetlerini almak istemezsin bence, forumun rahatlıgıyla yazdıgın bazı seyler basını cok agrıtabilir! Dost tavsiyesi..
quote:

Orjinalden alıntı: qr_bugra

Renkli film soruyor galiba....Avantajları aranaya hoş bir hava katıyor....Dezanatjı polis yakalarsa sökmesin die eline para sıkıştırıon......Bi film için ruhsatla uğraşmaya değmez....Takarsın paşa paşa kullanırsın ...Bişi olmaz polisin gıcıklıına denk gelmezsen(Yani parasız anına) Benim arka camlarda fabrika çıkışlı var da önde de olsun istiom ben de yaptırcam......

Sen ne düşünüosun....Ziebart falan mı? Yoksa ucuzluklardan mı?

livatya, sunullah, külefli
Guest
17 Eylül 2005; 10:39:04 

Git arabanın orjinal siyah camlarını sipariş et. Filmin iki katı para verirsin ama ne polis bişi der , nede film kalktı çizildi kabardı diye ugrasmassın ...

666 Mesaj
17 Eylül 2005; 11:40:10 

Kardeş paranı ne sokağa atıyorsun? Alt tarafı film yabancısı bile çok pahalı değil. Oto aksasuarcılar utanmadan 3 cama 200-250 milyon istiyorlar, sanki kuş konduruyorlar yok boyle bi yüzsüzlük. Al yabancı marka filmini bi arkadaşın da yardım etsin kendin kapla. Biz 3 gün önce bi arkadaşın arabasına yaptık 15-20 dk sürdü zaten yabancı film almış, yaptık taş gibi oldu

İmzam kural dışıymış...

122 Mesaj
17 Eylül 2005; 21:22:42 

arkadaşlar olay bu kadar pahalımı sizin oralarda yaa 2 gün önce accent 1.5 e yaptırdık 80 milyon kalite filimlerdi.yapmak isteyen atlasın gitsin filimleri alsın camcı zaten takmak icin fazla bir ücret istemez.bu fiyat trabzonda ama

Eşekten şeker esirgenmez ama eşek
yaratılışı bakımından otu beğenir.

122 Mesaj
17 Eylül 2005; 21:24:42 

arkadaşım haklısın sonuna kadar işi aksesuarcıların eline bırakma
quote:

Orjinalden alıntı: nsx

Kardeş paranı ne sokağa atıyorsun? Alt tarafı film yabancısı bile çok pahalı değil. Oto aksasuarcılar utanmadan 3 cama 200-250 milyon istiyorlar, sanki kuş konduruyorlar yok boyle bi yüzsüzlük. Al yabancı marka filmini bi arkadaşın da yardım etsin kendin kapla. Biz 3 gün önce bi arkadaşın arabasına yaptık 15-20 dk sürdü zaten yabancı film almış, yaptık taş gibi oldu

Eşekten şeker esirgenmez ama eşek
yaratılışı bakımından otu beğenir.

5 Mesaj
18 Eylül 2005; 18:11:24 

quote:

Orjinalden alıntı: Fletch

babamın amcası oglu vw passat arac sahıbı daha yenı aldı aracı cok kısa surede de camına fılm cektırdı hemde en koyusuna dısarıdan ıcerısı hıc gozukmuyor bıle adam gonul rahatlıgıyla bınıyor arabaya soruyorum polıs ler cevırmıyormu flan dıe yok dedı genelde polısler luks arac lara dokunmazlar cunkı luks aracların butun ıslemlerı evrakları tam oldugu ıcın pek durdurmazlar hatta ılgılenmezler bıle gecıp gıdersın dıo ama aynı fılm ı dıo gıt sahıne yada baska dokuntu eskı bı model arabaya dose hemen senden para koparmak ıcın cevırırler dedı bana

+ bısı daha soylemek ıstıyorum
arka camlara fılm cektırmenın bı yasagı yok ruhsata flan da ısletmen gerekmıyor sadece on camlara fılm cektırmek yasaktır normalde bende camlara fılm cektırmeyı dusunuyorum aracımıza sanırım arka camları en koyu on camları ıse 1-2 derece daha acık olan dan dısarıdan gozukebılıcek sekılde cektırmeyı dusunuyorum + polıs durdugu zaman eyer tabıkı durdurusa arabanız fılm lıyle sole bı tabırde anlata bılırsın fılm olayını polıse
ben serbest meslekle ugrasıyorum esnafım devamlı aracımda para tasıyorum bankaya flan goturuyorum kendı can guvenlıgım ıcın bu fılm ı arabama cektırdım gıbı bı acıklamada bulunursanız pek fazla ustelemeden gonderıolar (TEST EDILDI ONAYLANDI )

Yasal olarak camlarınız %70 ışık geçirgenliğine sahip olmak zorunda. Bu konuda ön cam arka cam gibi bir ayrım yok, araçta cam varsa; %70 geçirgen olmak zorunda. Daha koyusu her zaman için bağlama nedenidir.

Ve ayrıca; film uygulaması her zaman için gayr-ı yasaldır, camınızı koyu yaptırmak istiyorsanız ve bunu başınız derde girmeden yapmak istiyorsanız; RENKLİ CAM almak ve bunu ruhsatınıza işletmek zorundasınız..

Tabii ben sadece yasalardan bahsettim. Bir de yaşamakta olduğumuz hayat var, değil mi.. ;)

Ve ayrıca ben çok sıcak bir yerde yaşıyorum, 20 milyona aldığım filmler 2 senedir gayetle iyi duruyorlar. O kadar para vermek akıl işi değil bence. Ve unutmadan, geçtiğimiz gün bir genç delikanlıyı polis durdurdu ve bayağı kafa tutan delikanlıya son model çift kabin Nissan pikabının bütün camlarından koyu renk filmleri söktürdü. Delikanlı söylene söylene sökerken içinden kötü şeyler geçirdiğine eminim ancak, o kadar da koyu yapılmaz ki canım.

Bir önceki aracımda da en koyusundan film yaptırmıştım, sadece arka cam ve arka yanlara... Gece arkada oturanlar dışarıyı göremiyorlardı. Ben de arkayı göremiyordum ama neyse ki park sensörleri vardı. 6 ay zor dayandım, kendim söktüm. Koyusu iyi olmuyor. Şimdikiler içeriyi gösteriyor, sadece hafif bir gizem veriyor. Hiç de fena olmadı, rahatsızlık da vermiyor. Üstelik ön camda da var ;)

İmzası gösterilemeyecek kadar edebe aykırı

...

5 Mesaj
18 Eylül 2005; 18:13:30 

quote:

Orjinalden alıntı: nsx

Akıllı adamın hali başka oluyor..

İmzası gösterilemeyecek kadar edebe aykırı

...

185 Mesaj
18 Eylül 2005; 18:19:50 

ABİ BUGÜNLERDE ARABISINA FİLİM TAKTIRANLAR FAZLA DOLAŞMASINLAR
MALUM OKULLAR AÇILDI BÜTÜN POLİSLERDE TRAFİĞE ÇIKTI

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

492 Mesaj
18 Eylül 2005; 18:40:16 

quote:

Orjinalden alıntı: andydark

Git arabanın orjinal siyah camlarını sipariş et. Filmin iki katı para verirsin ama ne polis bişi der , nede film kalktı çizildi kabardı diye ugrasmassın ...

Pek iki katı olmuyor ya, neyse..

Benim ön cama taş geldi, Ege servisin kaskoya verdiği faturayı gördüm... Sadece ön cama işççilik , fitiller vs dahil.... 700 milyon kesmişler...

Ölüm dediğin nedir ki...

Ben yaşamayı göze aldım...!

9 Mesaj
14 Ekim 2005; 23:57:02 

sana tavsiyem artık arabanın rengine göre film çektirebiliyorsun ama ruhsatata ne gibisorunlar çıkar bilmem.
Cama çektireceğin filmleri çok kaliteli olmasına özen göster özellikle güneş ışığından ya da yağmurdan etkilenenler bile var.dikkat et.

System config detected
IP numbers detected

Hacking...PLEASE WAIT
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.484