Şimdi Ara

BADYA 90x90 DUŞAKABİN+DUŞ TEKNESİ 189,00 TL - BAUHAUS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
92.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar C.tesi gazete ekinde gelen bauhaus ve koçtaş broşürlerinde bulunan duşakabinleri çok uygun fiyatlara satıyorlar bilginiz olsun dışarıda 400-450 TL civarı yaptırabileceğiniz duşakabinler Bauhaus 90x90 189 tl koçtaşda 179 fakat bauhausdaki daha güzel krom profil daha estetik görüntüsü var koçtaştaki beyaz profil sadece montajını tanıdığınız bir tesisat ustasına 40-50 Tl yaptırabilirsiniz. Yapı marketlerin montaj hizmetide var fakat 90 tl istiyorlar bilgniz olsun...
    Bunlarda linkleri
    http://www.bauhaus.com.tr/index.php?id=880&#19773=
    Koçtaşın netde 229 gözüküyor fakat mağazlarında ve telefonla aldığınızda 179 TL
    http://www.koctas.com.tr/U/Kabinli-Oval-Dus-Teknesi/80x80-cm/52891?R=52

• nakliye montaj şubu derken fiyat artıyor. montajı başkası yaparsa garantisi olmuyor.
    ben kompakt sistem aldım jakuzili falan güya ama montaj rezaleti yüzünden sorunları bitmedi. hergün bir tarafı düşüyor.
  • hocam ben kiracıyım şimdi burada,
    bu kabinler takıldıktan sonra taşınırken sökülüp götürülebilirmi acaba?
    bilgisi olan varmıdır bu konuda?
  • evet sökülebiliyor zaten montajı ıyı yapmıyorlar
  • koçtaş tan uzak durun 179 a satıyorlar montaj için 90 tl istiyorlar
    ben aldım pişman oldum zaten hepsi çin malı temperli cam diye satıyorlar daha takmadan bi tanesi elimde patladı tuz buz oldu.....
    adamları aradım daha takmadan bi tarafa çarpmadan elimde kırıldı dedim adamın cevabı manidardı: beyefendi o zaten cam kırılabilir.....
  • bahsettiğiniz ürünler çin malı arkadaşın belirttiği gibi cam temperli degil yani elinizde patlayabiliyor.yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı bence ucuza aldanıp yaptırmayın bu işi bilen olarak size tavsiyemdir.yerli üretimden şaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayah_us

bahsettiğiniz ürünler çin malı arkadaşın belirttiği gibi cam temperli degil yani elinizde patlayabiliyor.yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı bence ucuza aldanıp yaptırmayın bu işi bilen olarak size tavsiyemdir.yerli üretimden şaşmayın.

arkadaşlar bu ürünlerin ikiside çin malı değil badya ve hydrocabin diye arattırın görürsünüz türk malı olduğunu. Ayrıca temperli değil dediğiniz ürünlerin linklerine baktınız mı bilmiyorum ikisindede temperli yazıyor ve ben c.tesi aldım arabamın bagajında eve getirdim bagaj açık halde hiç bir şey olmadı kolay kolayda kırılacak ürünlere benzemiyor siz bilirsiniz şimdi aradım herhangi bir duşakabinciyi 90x90 4mm krom profil her şey dahil 600 tl fiyat verdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astra-Elegance -- 17 Mayıs 2010; 16:54:52 >
  • Kompact sistemler(radyolu,ayak masajlı vs.) hakkında tecrübesi olan var mı?

Yerim dar olduğundan Hydrocabin in bir modelini almak istiyorum önerirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rozek

hocam ben kiracıyım şimdi burada,
    bu kabinler takıldıktan sonra taşınırken sökülüp götürülebilirmi acaba?
    bilgisi olan varmıdır bu konuda?

dostum sen kiracı isen zaten ev sahibi yaptırması gerekiyor yada söyle ev sahibine sen yaptır kiradan düşersin. Zaten ev sahipleri kiracı arıyor boş duruyor evler 1 aydır esenlerdeki evimizi kiraya veremedik mesela...
  • ben bauhaus duşa kabin yetkili servis mantajcısıyım isteyene yardımcı olabilirim
    badya firmasınında 8 sene yetkili servislik yaptım ama bu fiyata bu duşakabin bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasmoon -- 17 Mayıs 2010; 18:53:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: monodoks

Kompact sistemler(radyolu,ayak masajlı vs.) hakkında tecrübesi olan var mı?

yerin darsa keşif yapılmadan almamanı tavsiye ederim. montaj ürünün arka kısmında yapılıyor ve birkişinin oradan çıkacak kadar mesafe olması gerekir.
    bu tür ürünler yüzde 70 çivarı çinden gelen yedek parca, kabin, orta bort vs vs yapılır. bir kısmıda direk çin malıdır.
  • quote:

arkadaşım hidro masaj hikaye. kaç kişi küveti sıcak suyla doldurup jakuzi keyfi yapabilir ? nerde o bütçe ?

badya.com.tr den kataloğa bakın. 125x125 novita compact var bende. sırt masajı ayak masajı hidro masaj yani jakuzi olayı. tepe duşu el duşu falan filan.

tepe tuşu haricinde hiçbir özelliği yok bence, tepe duşu güzel, yağmurlama yıkanıyorsun :) . ayak masajıymış sırt masajıymış tamamen hikaye. hele ayak masajı kısmını söküp atabilsem bi dakka durmıycam.

benim bunu almamdaki tek amacım hem komple kapanması dolayısıyla içi hemen ısınır üşümem dedim, hemde sağından solundan su kaçırmaz dedim. fakat bu setlerin her bir birleşim noktası silikonlanıyor, Allah ın amelesi montaj yaptığından dolayı silikonlama rezil, boyuna su kaçırıyor, 7 kere servis geldi silikon babam silikon. rezil etti gittiler, garantisi bitsin bütün silikonları söküp kendim yapacağım.

jakuzi olayıda iş değil, olmasa daha iyi ama modelde varsa çıkartamıyorsunuz, kompaktların çoğundada var. radyosu şu trende satılan 1 liralık radyolardan, reset ve scan düğmesi var. ışıklandırma olayı hikaye. fanıda işe görüyormu haberim yok, kasa fanı takıyolar bi tane işte öylesine başka bir numara yok.

ayrıca servis olayı şöyle, fabrika amelenin birini bulmuş, sen bunları montaj et parça başıda cebine 180 lira koy demiş. yani bi servisin baktığına başkası bakmıyor. şimdi biraz değişmiş heralde gerçek anlamda servis var galiba. ha nedir fabrikayı arıyorsun biri geliyor ama montajı o yapmadığı yani senin paranı o olmadığı için yapmamak için elinden geleni ardına koymuyor.

neyse parası olan gitsin gerçek marka alsın eca falan filan. bunların küvet ve camları hericinde tümü çin malı. bataryaları filan rezil.

aklınızda bulunsun mutlaka ama mutlaka küvet kenarı yükseltilmiş olandan alın. böyle camdan çerçeveden kaçan su nihayetinde küvet kenarına inecek ve oradan dışarıya değil mecburi içeriye dökülecek. benimki öyle değil ben bile alır almaz akıl etmiştim aylar sonra gördüm baktım artık küvet kenarları dıştan 2-3 mm yükseltilmiş yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihfx -- 17 Mayıs 2010; 20:31:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihfx

quote:

arkadaşım hidro masaj hikaye. kaç kişi küveti sıcak suyla doldurup jakuzi keyfi yapabilir ? nerde o bütçe ?

badya.com.tr den kataloğa bakın. 125x125 novita compact var bende. sırt masajı ayak masajı hidro masaj yani jakuzi olayı. tepe duşu el duşu falan filan.

tepe tuşu haricinde hiçbir özelliği yok bence, tepe duşu güzel, yağmurlama yıkanıyorsun :) . ayak masajıymış sırt masajıymış tamamen hikaye. hele ayak masajı kısmını söküp atabilsem bi dakka durmıycam.

benim bunu almamdaki tek amacım hem komple kapanması dolayısıyla içi hemen ısınır üşümem dedim, hemde sağından solundan su kaçırmaz dedim. fakat bu setlerin her bir birleşim noktası silikonlanıyor, Allah ın amelesi montaj yaptığından dolayı silikonlama rezil, boyuna su kaçırıyor, 7 kere servis geldi silikon babam silikon. rezil etti gittiler, garantisi bitsin bütün silikonları söküp kendim yapacağım.

jakuzi olayıda iş değil, olmasa daha iyi ama modelde varsa çıkartamıyorsunuz, kompaktların çoğundada var. radyosu şu trende satılan 1 liralık radyolardan, reset ve scan düğmesi var. ışıklandırma olayı hikaye. fanıda işe görüyormu haberim yok, kasa fanı takıyolar bi tane işte öylesine başka bir numara yok.

ayrıca servis olayı şöyle, fabrika amelenin birini bulmuş, sen bunları montaj et parça başıda cebine 180 lira koy demiş. yani bi servisin baktığına başkası bakmıyor. şimdi biraz değişmiş heralde gerçek anlamda servis var galiba. ha nedir fabrikayı arıyorsun biri geliyor ama montajı o yapmadığı yani senin paranı o olmadığı için yapmamak için elinden geleni ardına koymuyor.

neyse parası olan gitsin gerçek marka alsın eca falan filan. bunların küvet ve camları hericinde tümü çin malı. bataryaları filan rezil.

aklınızda bulunsun mutlaka ama mutlaka küvet kenarı yükseltilmiş olandan alın. böyle camdan çerçeveden kaçan su nihayetinde küvet kenarına inecek ve oradan dışarıya değil mecburi içeriye dökülecek. benimki öyle değil ben bile alır almaz akıl etmiştim aylar sonra gördüm baktım artık küvet kenarları dıştan 2-3 mm yükseltilmiş yapılıyor.

Sen eca nın falan bütün parçalarını türk malımı sanıyorsun ? Kaldıki uygun veren firmalar adı üstünde uygun fiyata veriyorlar.Sen fiat punto alıp eee bu mercedes kadar kaliteli ve dayanıklı değil dersen adama gülerler git o zaman mercedes al derler.Bu firmalar bizim deyimimizle fiyat+performans firmalarıdır.Bu firmalarda bilir 200 liraya verdiği kabinle tekneyi 1.200 tl ye vermeyi... Biçok insanımız jakuzi ile hidromasaj sistemleri ile bu firmalar sayesinde tanıştı , leğenden çıkıp jakuziye girdiler.Git bak bakalım vitra'ya ya 125x125 kompakt kaç paraymış... Alabilirmiydin acaba sadece vitrada olsaydı bu ürünler yada baskaları ulasabilirmiydi o fiyatlala.. Kaldıki senin dediğin cin den mal getirme parça getirme olayı 2000 lerin sonunda bitti , çok agır kotalar koydular gümrüğe.Artık birçok şeyi firmalar tr de ürettiyor...
  • Bu tür malzemeleri mahallenizin nalburundan almanızı tavsiye ederim. En azından montajı ve diğer tefarruatı pazarlıkla ucuza getirebileceğiniz gibi en küçük bir sorunda yakasına da yapışabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bu tür malzemeleri mahallenizin nalburundan almanızı tavsiye ederim. En azından montajı ve diğer tefarruatı pazarlıkla ucuza getirebileceğiniz gibi en küçük bir sorunda yakasına da yapışabilirsiniz.

nalburmu ? nerde öyle esnaf ? 9 tane kapı kolu aldım 1 yıl olmadı hepsi paslandı, geri götürsem ne der merak ediyorum. pişmanım koçtaştan almadığıma.2 katı fiyat farkı var ama hiç değil 5-10 sene garanti veriyor adamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihfx

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bu tür malzemeleri mahallenizin nalburundan almanızı tavsiye ederim. En azından montajı ve diğer tefarruatı pazarlıkla ucuza getirebileceğiniz gibi en küçük bir sorunda yakasına da yapışabilirsiniz.

nalburmu ? nerde öyle esnaf ? 9 tane kapı kolu aldım 1 yıl olmadı hepsi paslandı, geri götürsem ne der merak ediyorum. pişmanım koçtaştan almadığıma.2 katı fiyat farkı var ama hiç değil 5-10 sene garanti veriyor adamlar.

Bu tür malzeme derken duş banyo takımlarını kastettim. Kapı kolu küçük ve montajı da pek uzmanlık gerektirmez.
  • Aslında bazı şeyleri koçtaş ya da praktikerden bazılarını da dediğiniz gibi mahalle nalburundan almak lazım.
    Geçen nalburdan iki avuç çivi ve vida aldım 1 lira dedi, aynı miktarda vidayı koçtaştan kimbilir ne kadara alırdım.
    Aynı şekilde praktikerden 5 tl'ye hortum takımı aldım aynısı nalburda 10 lira idi.
    Büyük mağazaların en büyük avantajı göz zevki ve bolluk oluyor, bir sürü alet edevata dokunarak, test ederek görüyorsun.
    Nalbura gittiğin zaman ne alacağını bilmen lazım yoksa orda durup da şöyle bi bakınayım, belki aklıma gelir diyemiyosunuz.

Bu arada duşakabin deyince belirtmeden geçmeyelim.
    Pratiker ya da koçtaş gibi yerlerde 200 TL civarı ucuz yollu duşakabinler oluyor onlardan uzak durun, çok dandikler. Tekneleri monoblok oluyor, yani montajdan sonra alt tarafı açamıyorsun, giderde bi arıza falan olursa komple sökmek zorunda kalırsınız.
  • Beyler BADYA kullanan birisi olarak hiç tereddütsüz UYARIYORUM. UZAK DURUN.

Servis mervis hak getire, sattıkları ürünün parçasını bulamayan bu kadar aciz bir firma görmedim.

Tabi soru sorabilmek için önce konuşacak bir muhattap bulmanız gerekmekte.... Malı sattıktan sonra babasının oğlu tanımayan adamlar bunlar...
  • KESİNLİKLE UZAK DURUN..
    teknenin altı kağıt gibi... 6 ay-1 seneye kalmaz göçer.. beninki aynen öyle oldu..
    tavsiye üzerine yakınımdaki bu işi yapan birine küvet taktırdım, banamısın demiyor.. milim bile kımıldamıyor.. valla taş gibi..
  • ankarada 50 tl ye montaj yapan usta var tanıdıgım ben 350 tl olan oturaklı köşesi yuvarlak dujakabin aldım praktikerden iyi olandan memnunum bi sıkıntı yok sizin dediginiz ucuz olanlar işe yaramaz almayın onları bendeki pahalı model iyisi zaten görünümden belli ediyo kendini piyasadan iyi bi ustaya yaptırdım adam 4 4 lük yaptı sıkıntı yok isteyen varsa ustanın numarasını veriyim arayın konuşun 50 tl ye iyi işçilik yapıyo hatta musluk bozuktu onuda bedavaya yapıverdi sağolsun
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.