Şimdi Ara

Çin Kaynaklı Serverlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarıma Combofix'in sitesinden Malwarebytes' programını indirdim ve Koruma Kalkanı denen özelliği kullanıyorum. Web'de koruma denen özelliğiyle potansiyel zararlı sitelere girmeyi önlüyor. Fakat benim bilgisayarımda devamlı bu uyarıları veriyor. Her IP adresi farklı ve durup dururken bu uyarıları veriyor. Yani sanıyorum virüs ya da benzeri bir şey var fakat Combofix bir şey bulamıyor.

Çin Kaynaklı Serverlar

Sadece altı tanesini çekip gönderdim yoksa onlarca var. http://whois.domaintools.com sitesinden kontrol ettiğimde çoğu Çin kaynaklı bazıları da Tayland kaynaklı serverlar.

Ne yapmam gerekir lütfen yardım edin.

• Makinende virüs olabilir. Başka programla tarat.
  • O Servere Ait İp Numarası Engellenip Birdaha Giremesin Die Ban Atabilir Kardeşim,Prgoramı Yeniden Yükle Olur.
  • @PimpMyRide

Elimde şu an a2Free var onla tarattım bazı virüsler buldu ama işe yarayacağını sanmıyorum. Diğer virüs programları da paralı, bedava olanlardan da iyi olan yok, Combofix kullanıyorum ama o da bir şey bulamad.

@TrLinK

Server devamlı değişiyor banlamak işe yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mansur.arisoy

@PimpMyRide

Elimde şu an a2Free var onla tarattım bazı virüsler buldu ama işe yarayacağını sanmıyorum. Diğer virüs programları da paralı, bedava olanlardan da iyi olan yok, Combofix kullanıyorum ama o da bir şey bulamad.

@TrLinK

Server devamlı değişiyor banlamak işe yaramaz.

Kardeşim Eset Yükle Sonrada Bana Ulaş 05426579607 Ben Sana Adres Vericem Ordan Aktive Edip Torojenleri Silip Server Girersin ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.