Şimdi Ara

Nvidia, 3DVision Surround sürücüsünü erteliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ATi Radeon HD 5000 serisiyle birlikte lanse edilen çoklu monitör teknolojisi Eyefinity'e karşı, GeForce GTX 400 ailesiyle 3DVision Surround teknolojisini duyuran Nvidia, bu teknoloji için hazırlamakta olduğu sürücüsünde ertelemeye gidiyor. 3D destekli üç monitörle gelişmiş görsel deneyim yaşatmayı hedefleyen Nvidia, son iyileştirmeleri yapmak adına 3DVision Surround desteği içeren sürücüsünü Haziran ayına erteliyor.

3DVision Surround öncesi Nvidia'nın, GeForce 256 serisi yeni sürücü ailesini 24 Mayıs'ta yani önümüzdeki Pazartesi günü kullanıma sunması bekleniyor. Yeni bir SLI kurulum kontrolüne ve GeForce GTX 400 serisi için performans güncellemelerine sahip olacak 256 serisi yeni sürücülerin detayları hakkındaysa henüz çok fazla bilgi bulunmuyor.

• Geçmiş olsun bir erteleme daha xD Nese
  • altı üstü sürücü ertelemesi olmuş. geçmiş olsun diyecek ne var ortada :) ha 1 hafta erken ha 1 hafta geç.
  • Şu testleri merakla bekliyoruz.Hadi hayırlısı
  • yeter artık beklemek..adam gibi forceware+3d sürücü bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cestvrai -- 17 Mayıs 2010; 15:08:32 >
  • çok geniş bir kitleyi ilgilendiren bir durum değil açıkcası.. kaç tane gtx 480 yada 470 sahibi olupta 3 monitörüyle bu sürücüyü bekleyen bir kesim olabilir ki??? o yüzden ertelemesinin çok büyük bir kayıp oduğunu düşünmüyorum, bir kaç istisna dışında..
  • 120 hz monitoru aldık 3d deneyimi yasıyoruz tamamda kac kisi 3 tane 120 hz monitor alıp kullanacak ve bu deneyimi yasayabilecek cok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

altı üstü sürücü ertelemesi olmuş. geçmiş olsun diyecek ne var ortada :) ha 1 hafta erken ha 1 hafta geç.

aynen öğle ,olmassa olmaz bir durum değil sonuçta
  • 256 sürücülerini bekliyorum..en azından 191.07 olması dileğiyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

altı üstü sürücü ertelemesi olmuş. geçmiş olsun diyecek ne var ortada :) ha 1 hafta erken ha 1 hafta geç.

aynen öğle ,olmassa olmaz bir durum değil sonuçta

Kaçıncıdır bu yahu...
  • Eh kartları da sürdüler piyasaya beklese de olur bir müddet daha
  • bazıları nvidia yüzüne tükürse yarrabi şükür diyecek modundalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric13

bazıları nvidia yüzüne tükürse yarrabi şükür diyecek modundalar

• ne yapsaydı, ati gibi yarım yamalak sürücü çıkarıp milleti "imleç büyüme sorunu" gibi saçma sapan sorunlarlamı uğraştırsalardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: n1gh7m4r3

ne yapsaydı, ati gibi yarım yamalak sürücü çıkarıp milleti "imleç büyüme sorunu" gibi saçma sapan sorunlarlamı uğraştırsalardı

Bu yorumun ustune birazdan kart yakan sürücü konusu gündeme gelir heycanla bekliyorum
  • ben konu dışına çıkmadım, umarım başkalarıda konu dışına çıkmaz, konumuz çoklu monitör sürücüsü hakkında.
    atinin imleç büyümesi sorunuda çoklu monitör sistelerinde ortaya çıkıyor bakınız:
    http://www.donanimhaber.com/ATi_Radeon_HD_5000_serisi_ile_fare_imleci_olagandisi_buyuyebiliyor-16290.htm

bazıları nvidia iyileştirme için erteleme yaptı diye sevinmiş, bende bu sevinme üzerine gayet doğal bir yorum yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n1gh7m4r3 -- 18 Mayıs 2010; 12:38:17 >
  • Evet hepimiz çoklu ekran kullandığımız için çok büyük bir sorun gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 18 Mayıs 2010; 13:46:19 >
  • yani ?

herkes çoklu monitör kullanmadığı için, çoklu monitör sürücüleri bozuk bozuk piyasaya çıkarılabilirmi diyorsun ?

yoksa

her sıkıştığın konuda tekrarladığın şu cümleyimi kastediyorsun "bende sorun yok"
  • ee kardeşim nvidia sürücleri kusursuz mu onu mu diyorsun ? derdin ne anlamadım nisanda gelmesi gereken özellik hazirana kaydırılmış neyi savunuyorsun bir iki kişide imleç büyümesi büyük sorunda özelliğin hiç olmaması sorun değil yani ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.