Şimdi Ara

Chinavasion'dan bluetooth destekli mini klavye: Mini Bluetooth Keyboard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Chinavasion firması, bluetooth destekli cihazlar için hazırladığı ultra taşınabilir kablosuz klavyesini satışa sundu. Chinavasion tarafından

Mini Bluetooth Keyboard olarak adlandırılan klavye, bluetooth destekli birçok cihaza bağlanabiliyor. USB arabirimiyle şarj edilen mini klavyenin

115 x 60 x 6 mm ölçülere sahip olduğu belirtildi. QWERTY duş dizilimine sahip olan klavyede 49 adet tuş bulunuyor. Bluetooth 2.0 destekli olan mini klavyenin 10 metrelik azami kullanım mesafesi bulunuyor. Chinavasion Mini Bluetooth klavye, 2.4 Ghz frekans ile bağlantı kuruyor. Tasarımı ve özellikleriyle dikkat çeken klavyenin desteklidiği cihazlar şu şekilde belirtildi.

• Windows Mobile 6 ve üstü

• Android 1.6 ve üstü

• Symbian S60 V3 ve üstü

• Bluetooth destekli bütün Windows ve MAC OS işletim sistemli bilgisayarlar

• Sony Playstation 3

• Apple iPad

Chinavasion, tasarımı ve desteklediği ürün yelpazesiyle dikkat çeken bluetooth destekli mini klavyesini 23$'lık fiyat etiketiyle satışa sundu

• Aklıma ericsson firmasının eskiden yapmış olduğu klavye geldi.. hiç tutmamıştı..
    bununda tutacağını sanmam.. kim cihazının yanında ikinci ibr aparat ile uğraşmak isterki.
  • nerede satışa çıkmış, hemen bi tane almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D9369ED2 -- 15 Mayıs 2010; 11:09:52 >
  • meraklısı alır
  • Aslında küçük, alınabilir bir şey. Sonuçta salonda ben koca koca klavye ile takılmayı sevmiyorum. Gerçi PS3 için pek gerek yok zira PS3'ün joistiğe bağladığımız küçük bir klavyesi mevcut ama bu daha hoşuma gitti. Daha kullanılabilir geldi. Öbürü biraz zorlar gibi benim parmakları.
  • yön tuşları yok ne işine yarar ki bu insanların
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizimdenizci

Aklıma ericsson firmasının eskiden yapmış olduğu klavye geldi.. hiç tutmamıştı..
    bununda tutacağını sanmam.. kim cihazının yanında ikinci ibr aparat ile uğraşmak isterki.

Zamanında bende vardı Ericsson'un dediğin klavyesinden ama dediğin gibi tutmadı hiç.

Kullanımı kötüydü baya.
  • güzel bir ürün yerine göre kullanışlı olabilir fiyatı da uygun
  • mouse nasıl olacak
  • uyanığa bak :D 45tlye aliyor 115e satıyor hemde elinde bile yok sen sipariş verecende oda alıp senin adına gönderecek hay allahım yaw :D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutimuti

uyanığa bak :D 45tlye aliyor 115e satıyor hemde elinde bile yok sen sipariş verecende oda alıp senin adına gönderecek hay allahım yaw :D.

bir de gümrüğe takılırsan sorumluluk kabul etmem masraflar alıcıya ait diyor
  • Bende var isteyen mail atabilir. fiyatı 70 TL.. soner.karaman@ascioglu.com

İyi Günler.
  • aslında logitech dinovo Mini var çok güzel ama fiyatı tuzlu.
    http://www.pcnet.com.tr/urun-inceleme/2010/05/07/logitech-dinovo-mini/
    alacaktım Türkçe karakterler yok.o yüzden vazgeçtim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozcaliskan -- 16 Haziran 2010; 17:36:01 >
  • arkadaslar bende trident vt1 ıphone gorunumde telefon var acaba onunla uyumlu olurmu ondada kullanabılırmıyım bi biliginiz varsa tesekkur ederım..
  • iphone a yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

iphone a yok mu?

iphone 4 ile denedim. problemsiz bir şekilde çalışıyor.
  • nokia 5800 ile çalıştırabilen var mı ben çalıştıramadım yardım edin arkadşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalbela37

nokia 5800 ile çalıştırabilen var mı ben çalıştıramadım yardım edin arkadşlar...

çalıstırabıldınmı?
    S60v3 cıhaza bende bağlayamadım.
    Androıdte tıkır tıkır
  • türkçe karakterler yok sanırım?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.