Şimdi Ara

Microsoft, Office Mobile 2010'un tam sürümünü yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yazılım devi Microsoft, mobil işletim sistemi için hazırladığı ve uzun zamandır BETA sürümünü yayınladığı Office Mobile 2010'un tam sürümünü yayınladı. Uzun süredir Windows Mobile işletim sistemli telefonlara sahip olan kullanıcıların beklediği uygulama

Windows Phone Marketplace'de ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Office Mobile 2010'u indirmek için gereken tek şey Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip olmak. Ücretsiz yükseltme şeklinde kurulan uygulama, Windows Mobile 6.5 ile yüklenen Office uygulamasını güncelliyor.

Microsoft, Office Mobile 2010 ile

Microsoft SharePoint 2010 desteği ile PowerPoint sunumlarını bluetooth üzerinden yönetme imkanı sağlıyor. Microsoft Office Mobile 2010 ile görsel arayüzün dokunmatik kullanımının kolaylaştırıldığı belirtiliyor. Office Mobile 2010,

OneNote 2010 desteği ile bilgisayarlarda kurulu olan OneNote ile senkronizasyon işlemini gerçekleştirebiliyor.

Microsoft'un, yayınladığı Office Mobile 2010 ile bir önceki sürüme oranla daha kullanışlı bir Office uygulaması hazırladığı belirtiliyor.

• ücretsiz olması güzelmiş
  • ama sadece winmo 6.5 olması kötü
  • ..t kadar ekranda ofis çalışmak :

belki ipad gibi büyük bir cihazda olabilir ama pda gibi küçük cihazlarda ne işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepestlove

..t kadar ekranda ofis çalışmak :

belki ipad gibi büyük bir cihazda olabilir ama pda gibi küçük cihazlarda ne işe yarar

işadamı olursan anlarsın, diğer türlü bu kafayla zor..
  • Teşekkürler , gerekli yükseltmeyi yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec
    Microsoft Office ücretsiz kullanıma sunuluyor, devrim bu...

Office Mobile ztn ücretsizdi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.
  • pardon enkötü netbook alırsın...
  • yeni bir yenilik bu doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepestlove

..t kadar ekranda ofis çalışmak :

Ben kullanıyorum.
    Üstelik pda mın en sık kullandıgım özelliği bu.
    Excel e ihtiyaç duydugum anda veri giriyor, autofilter (süz) ozelligiyle veri kontrolu vs yapıyorum.
    Mobil oldugum için yanımda surekli netbook vs taşımak kullanışlı değil.
    Herkesin kullanım amacı farklı bu aletleri.
    Kimi oyun oynuyor, kimi radyo dinliyor, kimi film seyrediyor, kimi de kitap okuyor.
    Ama şunu söylemeliyim ki, win 6.5 ile birlikte kalem kullanılamayacağı için, artık veri girişi yapmak çok zor olacak ve office mobile da yavaş yavaş bitecek bence.
  • arkadaslar eger elınde olan varsa lutfen bana yukleme lınkı nı ata bılırmı ben tam surumu bır turlu calıstıramadamı elımde htc hd 2 var wm 6.5 yuklu sımdıden teskkurler
  • Windows Mobile 6.5 ile devam edilmesi güzel olmuş.
  • Merhaba,

HD2 wm6.5 kullanıyorum market den yükseltmeyi yaptım ama mobile office 2010 tam çalışmıyor. Örneğin hakkında/about kısmına bastığınızda sürümün olduğu sayfa gelmiyor, Excel için Çoklu sayfalar kısmına basıncada hiçbir hareket olmuyor. Aynı problemleri yaşayan var mı acaba?

Dikkatimi çeken bir noktada mobile office 2010'un tüm dillerde versiyonunu yayınlayan Microsoft acaba neden bunu Türkçe yapmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.