Şimdi Ara

Arçelik, VRS ThermaGREEN ısı pompalı sistemleri ile Dünya Devlerine Kafa Tutuyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
11.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arçelik, VRS ThermaGREEN ısı pompalı komple ısıtma ve soğutma çözümleriyle dünya devlerine kafa tutuyor!

[wvp=1558]

• Rakipleri çoktan bu işleri çözmüş bitirmiş bizimkiler daha yeni denemelerdeler yeni uyanıyorlar....

• Bu tip yerli alternatif ısı pompası çözümleri çıksın ki yabancı markaların ısı pompalarının fiyatı düşsün.Yalnız bu röp daki müdür amacam olayı hiç mi hiç anlatamadı.Bu cihazların en önemli özelliği COP denilen enerji aktarım katsayılarına sahip olması. 10-12 kw modellere kadar bu COP değeri 3,5-4,5 arasındadır.Yani cihaz 1 kw elektrik tüketirken havadan 3,5-4,5 kw ısıyı sizin ısınma sisteminize pompalar.
  • Sadece izlerken anlatıcıya güldüm, firmaya yakışmış, ınverter çok yeni teknoji imiş, hay yarabbi ne kadar insalnarı saf yerine koyuyorlar, ah o röportaj yapılırken orada olacaktım, dış üniteye çiçek böcek çizincemi yeni teknoloji oluyor, bizim mahallede bir abi var 58 yaşında bu arçelikten önce çözmüş bu teknolojiyiadam evindeki herşeye güneş enejisini baglamış, herke aya arçelikde kimin etegini tutarsa onun borusunu üflüyor, bakalım ne zaman lg tarafında şutlanacak.
  • Yaw bu cihazlar göründüğü kadar verimli cihazlar değilki.Biz daha odayı ısıtp soğutmayı tam yapamazken klimalarla adamlar yok duşa kullanın yok kalorifere kullanın artık ek rezistans kullanmaktan tasarruf ne hale gelir bilmiyorum :)
  • - Seni Üzen Olursa ' A ' raya ' M ' esafe ' K ' oy Gitsin .
  • Arçelik gene elin teknolojisi ile hava atıyor, ee bu halk nasılsa Ak partiye oy verdigine göre öpen yaranır.

• Arçelik firmasının şu anda sattığı ısı pompasını önceden LG adıyla Viessmann grubu satıyordu. Ancak Viessmann bu üründen daha üstün olan Vitocal 200-S ısı pompasını çıkardıktan sonra bu ürünün satışını durdurdu. Ürünü incelemek isterseniz: http://www.isitmavesogutma.com/2011/08/viessmann_vitocal200s_isipompasi/
  • Birilerinin kullanıp attığı teknolojiyle dünyaya kafa tutmak, ne güzel kafa lan o öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Birilerinin kullanıp attığı teknolojiyle dünyaya kafa tutmak, ne güzel kafa lan o öyle.

• ınverter çok yeni teknoji imiş, hay yarabbi ne kadar insalnarı saf yerine koyuyorlar, ah o röportaj yapılırken orada olacaktım, dış üniteye çiçek böcek çizincemi yeni teknoloji oluyor,
  • quote:

Orijinalden alıntı: barkenxia

ınverter çok yeni teknoji imiş, hay yarabbi ne kadar insalnarı saf yerine koyuyorlar, ah o röportaj yapılırken orada olacaktım, dış üniteye çiçek böcek çizincemi yeni teknoloji oluyor,
    />

Konu bayağı eski kalmış ama şuanda VRS sistemlerinde Türkiyedeki pazar payının %30unu Arcelik temin etmekte ki referanslarıda çok fazladır.
  • Tüm [code <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=94974098&url=turkiyearcelikservisleri.com" data-href="turkiyearcelikservisleri.com">Türkiye Arçelik Servisleri</a>]Türkiye Arçelik Servisleri [/code] buradan sizinle beyaz eşya ve klimalar arızalarına bakım onarım montaj hizmetimiz mevcuttur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.