Pc yi virüslerden temizlemek istiyorum hangi virüs programı
31 Cevap1159 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
3 gün 39 dk. kadarı kaldı.
14 Mayıs 2010; 20:50:20 

Arkadaşlar pc yi virüslerden temizlemek istiyorum hangi virüs proıgramını indireyim ücretsiz olursa güzel olur ilacı varsa pm

1826 Mesaj
14 Mayıs 2010; 20:52:01 

kaspersky indir ve güvenli modda açıp tara...

AÇIM DİYE AĞLAMA; MARKETLERİ YAĞMALA...
Ana sevri, ana arabi. Ana arabi ah yaniyyali...

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
14 Mayıs 2010; 20:53:19 

Sistemim windows 7

hangi sürümünü indireyim link ataiblir misiniz acaba ? bide bulduklarını napıyim ?

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
14 Mayıs 2010; 20:56:09 

quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Sistemim windows 7

hangi sürümünü indireyim link ataiblir misiniz acaba ? bide bulduklarını napıyim ?

1826 Mesaj
14 Mayıs 2010; 20:57:54 

quote:

quote:

Sistemim windows 7

son sürümü ve key dosyasını idir rahat et. yada sen kis9 u indir pm at sonra...

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
14 Mayıs 2010; 21:52:22 

Windows7 ile uyumlu hangi antivirüs prgramı var ? pc virüs dolu temizlemek istiyorum

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
14 Mayıs 2010; 21:58:31 

UP

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
14 Mayıs 2010; 22:05:30 

quote:

UP

ap

4869 Mesaj
14 Mayıs 2010; 22:07:06 

Güvenlik bölümü mevcut.

Ayrıca çeşitli güvenlik forumlarında her antivirüsün ince ayarlarını bulabilirsiniz.

516 Mesaj
14 Mayıs 2010; 22:07:27 

iobit security 360 hem türkçe dil desteğide var

181 Mesaj
14 Mayıs 2010; 22:08:03 

Avira Antivir 2010 akarr...

1607 Mesaj
14 Mayıs 2010; 22:08:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Cnr95

adam haklı beyler

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
14 Mayıs 2010; 22:29:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Alper1907

quote:

adam haklı beyler

Ücretsizmi o ? Birde windows7 uyumlumu

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
14 Mayıs 2010; 22:59:08 

Up ya yeter artık

1604 Mesaj
14 Mayıs 2010; 23:08:18 

quote:

Up ya yeter artık

kafan mı iyi senin millet vermiş öneri yazmış daha ne istiosn ikide bir up töbe töbe

Yıldız Teknik Üniversitesi
İnşaat Mühendisi
2013 Girişliler

Lenovo Y500 SLI

473 Mesaj
14 Mayıs 2010; 23:08:48 

Kaspersky + Combofix

╔══════════════════════════════╗
|Facebook|Twitter|Formspring|Blog|
╚══════════════════════════════╝

DH Twitter Topluluğu Ana Konu Twitter'a dair ipuçları
Karton maketlerle kendi figürünüzü yapın

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
14 Mayıs 2010; 23:10:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Ogzhn_

quote:

Up ya yeter artık

kafan mı iyi senin millet vermiş öneri yazmış daha ne istiosn ikide bir up töbe töbe

Kaspersky yüklenmiyor evladım o yüzden upluyorum kusura bkamayın yazmayı unuttum onu

5368 Mesaj
14 Mayıs 2010; 23:12:19 

combofix çok etkilidir ama bunu yaparsan 1 kere yap birkaç kereden sonra pc sapıtabilir

648 Mesaj
14 Mayıs 2010; 23:15:34 

CCleaner + Avira + Combofix bu 3 lü tüm virüslerimi siliyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysff_srdr -- 14 Mayıs 2010; 23:15:54 >

3530 Mesaj
14 Mayıs 2010; 23:16:00 

Kaspersky ve Combofix kullan.

1826 Mesaj
14 Mayıs 2010; 23:17:55 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ogzhn_

quote:

Up ya yeter artık

Kaspersky yüklenmiyor evladım o yüzden upluyorum kusura bkamayın yazmayı unuttum onu

nasıl yüklenmiyor ya. ben kullanıyorum win7 ile. sitesinden indirdinmi???
...

179 Mesaj
14 Mayıs 2010; 23:18:15 

Aviranın yeni sürümü fena değil ayrıca ücretsiz, ancak kaspersky 2010' un performansını gösterecek kapasitede değil...

3848 Mesaj
14 Mayıs 2010; 23:22:15 

son verilere göre şu anda en iyi iki antivirüs gdata ve antivir'dir...

http://www.av-comparati...ondret/avc_report25.pdf

geri kalan her şey için google amcaya sormak yeterlidir, hoş benim yazdığım da gogıl amca'da var ama olsun maksat forum ruhuna katkı olsun...

----------------------------------------------------------------------

ekleme:

antivirüs işinde "oov kaspersıkay çok güzel, aman vıyk vıyk ses çıkarıyor bulunca nasılda güzelmiş" gibisinden manevi övgüler pek gerçekçi olmuyor, somut veri eşliğinde konuşmak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 14 Mayıs 2010; 23:24:44 >

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
14 Mayıs 2010; 23:23:06 

quote:

Orijinalden alıntı: act48

Aviranın yeni sürümü fena değil ayrıca ücretsiz, ancak kaspersky 2010' un performansını gösterecek kapasitede değil...

Saolasın indirdim bunu bi bakalım düzelecekmi..İşin kötüsü kardeşimin pc yede bulaştı bu virüs ve ikimizin de internet explolerlerini çökertti ilginç

Sürekli user bilgisayar.eml diye bir dosyayı siliyor

179 Mesaj
14 Mayıs 2010; 23:46:16 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: act48

Saolasın indirdim bunu bi bakalım düzelecekmi..İşin kötüsü kardeşimin pc yede bulaştı bu virüs ve ikimizin de internet explolerlerini çökertti ilginç

Sürekli user bilgisayar.eml diye bir dosyayı siliyor

Kaspersky 2010 ile 2 bilgisayarı tarat, üstüne combofix cek, ardından kasperskyı kaldır aviranın son sürümünü kur.

1826 Mesaj
14 Mayıs 2010; 23:56:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

geri kalan her şey için google amcaya sormak yeterlidir, hoş benim yazdığım da gogıl amca'da var ama olsun maksat forum ruhuna katkı olsun...

ekleme:

antivirüs işinde "oov kaspersıkay çok güzel, aman vıyk vıyk ses çıkarıyor bulunca nasılda güzelmiş" gibisinden manevi övgüler pek gerçekçi olmuyor, somut veri eşliğinde konuşmak lazım...

isviçreli bilim adamlarıda araştırma yapsa ben gördüğüme, kullandığıma inanırım. "kaspersıkay" çok güzel ve çok başarılı...

3848 Mesaj
15 Mayıs 2010; 0:04:31 

quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

quote:

ekleme:

isviçreli bilim adamlarıda araştırma yapsa ben gördüğüme, kullandığıma inanırım. "kaspersıkay" çok güzel ve çok başarılı...

esasen en güzeli nazar boncuğu...

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

1826 Mesaj
15 Mayıs 2010; 0:35:40 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

quote:

ekleme:

esasen en güzeli nazar boncuğu...

o ayrı mesele
...

316 Mesaj
15 Mayıs 2010; 0:50:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Alper1907

quote:

adam haklı beyler

Kesinlikle.

827 Mesaj
15 Mayıs 2010; 0:54:00 

Birincisi kaspersıkay diye okunmaz kasperski diye okunur. (Rusça olduğundan dolayı)

İkincisi giren virüsü silmen zordur. Önemli olan sisteme bulaşmadan silmek..

Ben 3-4 yıldır kaspersky kullanırım, hiç yarı yolda bırakmadı..

LORD OF THE RINGS STORE

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
15 Mayıs 2010; 11:11:55 

Şuan avirayı yükledim temizliğe başladım 2 pc de ..Benimkinde sorun yok gibi ama bisürü programı ve oyunu sildi :S

Uzaklaştırılmış
17 gün cezanın,
15 Mayıs 2010; 14:11:09 

quote:

Şuan avirayı yükledim temizliğe başladım 2 pc de ..Benimkinde sorun yok gibi ama bisürü programı ve oyunu sildi :S

programları silmesini anlayamadım
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Pc yi virüslerden temizlemek istiyorum hangi virüs programı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219