Şimdi Ara

Crysis 2'den Mükemmel Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan ve Yerli kardeşlerin başında bulunduğu Crytek tarafından geliştirilen Crysis 2'nin yeni ekran görüntüleri büyüleyici.

Grafiksel olarak ne kadar iddialı bir oyun geliştirdiklerini her fırsatta vurgulayan Crytek yetkilileri, yüksek çözünürlükteki bu görüntülerle dediklerini gerçekleştirecek gibi görünüyor.

PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için geliştirilen oyunun aşağıdaki ekran görüntülerinde insanların yanı sıra uzaylılarla da olan çatışma sahnelerine tanık oluyoruz. New York'ta geçecek Crysis 2'nin aşağıdaki ekran görüntülerini sağ tıklayıp yeni pencerede açarak büyütebilirsiniz.

• ya hocam burdaki resimlere bakıp ekran görüntülerine büyüleyici diyorsun ozaman Red Dead Redemption ın ekran görüntüleri tam anlamıyla mikemmel:)))çıksında bi at eğerleyek yawww....cem yılmazın dediği gibi hangi kovboy atını inciten kovboy:))))
  • eheh Red Dead Redemption da mükemmel ama kendi türünde. Crysis 2'de FPS türünde mükemmel bir oyun. İkisi de mükemmel değil mi xxxker :)
  • bu resimlerdeki grafiklerde ben abartı birşey göremedim.. ne coddan daha iyi neden BC2den... resimdeki yere dikkat ederseniz gıcır gıcır duruyor.. sanki çöpçüler yeni süpürüp silmişler gibi.. COD6 da resmen yerler çöp kaynıyordu havada uçuşan tozlar sinekler vs. gırla grafik vardı heryerde.. bununki ise cilalanmış new york caddeleri olmuş gibi duruyor.. tabi iki resimden oyunun geneli ile ilgili konuşmak yanlış olur..
  • uzun zamandir turkce oyun oynamiyodum bu guzel olacak ^^
  • Nanosuit 2'nin harita ve cephane barlarını hiç sevmedim. Yeni özellikleri de umarım görünüşte kalan şeyler olmaz.
  • silah kaplaması japon çizgi romanlarından fırlamış gibi
  • Açıkçası bende abartılacak en ufak boyutta bir nokta göremedim.. Bir CoD, Killzone, BC 2 bundan çok daha etkileyici oluyordu.. Bunlar o oyunun türünde olduğu için söyledim.. Fps türü dışında da bu grafiklere on basacak oyunlar var.. God of War, Uncharted serileri, Gears of War, Heavy Rain, Mgs.. Bundan çok daha etkileyici grafiklere ve atmosfere sahip oyunlar.. Bu oyun ile konsolları ve pc'leri zorlayacaklarsa zorlamasınlar bir zahmet..

Vallaha ben sözümü yineleyeceğim.. İlk Crysis'in grafikleri daha iyi görünüyordu :S .. Umarım bu hali ile çıkmaz oyun..
  • tam bir hayal kırıklığı
  • crysis in ilk oyunu çıkacağı zamanki gorüntüler ağzımızı açık bırakmıştı gerçektende ama burada öyle birşey göremedim ben de diğer arkadaşlar gibi. ya aşina olduk artık bu görüntülere ya da crysis 2 de bir sorun var. bir de killzone 2 nin fps de hep bir adım önde olacağına inanıyorum en azından bir süre daha. red dead redemption u da merakla bekliyorum...
  • can ve nanosuit enerji barı hangisi
  • tamam gördüm ama neresi kötü daha sade olmuş
  • COK VASAT
  • pek fotolar ilgimi çekmedi ama oyuna kötü demiyorum. oynamadığım için
  • Konsol görüntüleri bunlar!! Pc de böyle olmayacaktir heralde
  • resmen saçmalıyorsunuz crysis 2 deki poligon sayısı 1. oyuna 5 basar. crysis 2 çoğu zaman kentte gectigi için bence grafik anlamında gözünüz alışamadı grafiklere. eğer kırsaldaki grafikleri biraz incelerseniz farkı anlarsınız. açın kırsaldaki ss lerine bakın biraz.
  • alito kesinlikle sana katılıyorum eminimki (bence bu haliyle bile) Modern Warfare 2 ve Bad Company'den daha iyi.Çıktığında da Killzone 2'yi geçer bence rahatlıkla.
  • Bu resimlerin kaliteli bir fotoğraf makinesiyle çekildiğine bahse girerim... Sağlık, cephane bilgilerinin olduğu sağ alt köşelere iyi bakarsanız bunu anlamanın hiçte zor olmıcagını görürsünüz.
  • Vay arkadaş biriniz bile dikkatli bakmamışsınız resimlere... Resimler kaliteli bir fotoğraf makinesiyle çekilmiş diyorum, bunu sağ alt köşelere bakarsanız çok rahat anlarsınız. Özellikle 2. resimde daha çok belli oluyor. yani sağlık ve cephane bilgilerinin olduğu kısma bakarsanız, anlamak bu kadar zor değil. Markacı olmuşsunuz siz iyice, Call of Duty ve diğer oyunlara laf kondurmuyosunuz, olaya biraz farklı bakın lütfen. Çıkmayan bir oyun için bu kadar demagoji yapmaya gerek yok!
  • Hayal kırıklıgına ugradım dıyebılırım nekadar kotu olmuş o harıta gostergesı sılah barı saglıgımızı gosteren gostergeler cok kotu walla crysıs 1 dekı sımgeler bıle daha ıyı 1. resım zaten baslı basına berbat.sadece bu resımlere bakarakta oyunun hep kotu olucak dıyemeyız ancak bu resımlere bakılacak olursak çok yapmacık durdugu kesın!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.