Şimdi Ara

Yabancı Ağır şarkı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hani böyle opera gibi , operada olabilir ama olamayabilir de eagles in gitarla söylediği şarkılar var ona benzer, Gipsy Kings Amor Gitano'ya benzer michael jacksonun we are the world' şarkısına, veya titanic şarkısına benzer dinleyince tüylerin kıpır kıpır olacak şarkı önerebilirmisiniz?
    bu tür müzik pek dinlemediğim için sanatçı ismi bilmiyorum, arayamıyorum da.müzik bölümüne baktım ordada pek hoşuma giden şarkı bulamadım.
    hareketli olmayacak arkadaşlar.
    yabancı olacak ama, Türk değil.

• Haggard dinleyebilirsin biraz hareketli
  • Anlattığına en uygun grup

• quote:

Orijinalden alıntı: Jentin

Hani böyle opera gibi , operada olabilir ama olamayabilir de eagles in gitarla söylediği şarkılar var ona benzer, Gipsy Kings Amor Gitano'ya benzer michael jacksonun we are the world' şarkısına, veya titanic şarkısına benzer dinleyince tüylerin kıpır kıpır olacak şarkı önerebilirmisiniz?
    bu tür müzik pek dinlemediğim için sanatçı ismi bilmiyorum, arayamıyorum da.müzik bölümüne baktım ordada pek hoşuma giden şarkı bulamadım.
    hareketli olmayacak arkadaşlar.
    yabancı olacak ama, Türk değil.

hocam sen bi lounge102.com a gir, canlı chill out dinle istersen hoşuna gidebilir.
  • Bu şahısların ve orkestraların yaptıklarına bir bak derim ancak bunlarda söz yok instrumental
    Howard Shore
    Hans Zimmer
    Danny Elfman
    Steve Jablonsky
    John Williams(Bu belki hoşuna gitmeyebilir)
    City Of Prague Philharmonic-orkestra

(Not:Başklıktaki ağır kavramı cümleye kattığı anlam senin vermek istediğin anlamla uyumlu olmamış bence ağır yerine yavaş yaz.)
  • nightwish

• burnuma hiç hoş kokular gelmiyor !!... bu romantizim merakı niye :D bu arada arkadaslar en kral taş kalpli hatunu bu bahsedilen müzikle tavlamanız içten bile değil artık sonrasına dondurmamı yersiniz,çikolata savasımı yaparsınız ,hard rock mı dinlersiniz,halter sporumu yaparsınız,yada sanata merak sarıp resim mi cizersiniz,tıbbi konulara merak sarıp anatomimi çalısırsınız yada küvette yüzmemi öğrenirsiniz bilemem
    müzik çalar
    --esas kadın
    --esas oğlan
    --biz forumcular
    --mahaleli

umarım modoratorde beni lamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eusclup -- 7 Ağustos 2010; 21:10:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.