Şimdi Ara

Karşınzda HTC Hero'nun süper klonu: Hero G3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Büyük markalara ait ürünleri klonlama konusunda sınır tanımayan Çinli üreticilerden yeni bir klon ürün daha geldi. HTC'nin ergonomik tasarımıyla dikkat çeken telefonu Hero'da klonlanan ürünler kervanına katıldı. Hero G3 olarak adlandırılan klon telefonu ilk bakışta HTC Hero'dan ayırt etmek çok zor görünüyor. Tasarım bakımından HTC Hero'yla büyük benzerlik gösteren telefonda 400 Mhz

işlemci, 128 MB RAM ve 256 MB ROM yer kullanılmış. Android 1.5 işletim sistemiyle çalışan Hero G3'te

3.2 inç boyutunda 320×480 HVGA kapasitif ekrana yer verilmiş ve multitouch desteği verdiği de iddialar arasında yer alıyor.. HTC'nin tasarımını klonlamakla yetinmeyen üretici, HTC Sense isimli kullanıcı ara yüzünü de Hero G3'e uyarlamış. Hero G3'te 5 mp'lik kameraya yer verilmiş. WiFi ve GPS gibi bileşenler de Hero G3'te unutulmamış.

HTC Hero'nun süper klonu olarak nitelendirilen Hero G3'ün 150$'lık fiyat etiketiyle satışa sunulacağı bildirildi.

• hahaha ne 150 doları tahtakalede toptan 150 liraya alabilirsiniz.
  • En azından şu klon cihazların haberini yapmayın ya. Yaptığınız haberin azıcık haber değeri olması lazım. Çinli firmaların yaptıkları klonların ne gibi bir haber değeri olabilir?
  • artık çinliler aşmış kasada ben farklılık göremedim orjinaline göre
  • madem aslına bu kadar benziyor GG'de falan bunu kakalamaya çalışan olabilir belki orjinal diye
  • Çift hat ve TV özelliğini koymayı unutmuşlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fraktron
    madem aslına bu kadar benziyor GG'de falan bunu kakalamaya çalışan olabilir belki orjinal diye

orijinal derse satamaz ya da kandiramaz
  • benzerlik olarak tamamda malzame kalitesi olarak çok kötü belli ediyor kendini
  • quote:

Erasmus78
    13.05.2010 Saat: 08:52
    En azından şu klon cihazların haberini yapmayın ya. Yaptığınız haberin azıcık haber değeri olması lazım. Çinli firmaların yaptıkları klonların ne gibi bir haber değeri olabilir?

+1 kesinlike katılıyorum..

haber değeri taşımıyor bile... maksat birşeyler yazıyımda boş oturmuş gibi gözükmiyim olmuş.. artı yeni yeni editörlerle bu tip haber (?) sayısı arttı...
  • gayet güzel olmus bence. 1 yıl dayanacagını bilsem düşünmeden alırdım
  • çin malı süperfone marka telefonu 3 yıldır kullanıyorum, ve çevremde bir sürü çin malı elektronik malzeme var, kullandığım laptop LENOVO ve evdeki pc CASPER, içini açın ve bakın %75 çin, ikiside sapa sağlam duruyor, hatta evdeki pc MÖ 700 yılından kalma ama evde yapılacak her şeyi yapıyor,(celeron 1,7 1998 model, sadece 1 gb ram aldım sonradan)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.