Şimdi Ara

Sony, Walkman W serisine Metal Gear Solid temalı modelini ekledi: Metal Gear Solid Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Japonya merkezli elektronik devi Sony, Walkman adını verdiği mp3 oynatıcılarına oyun severlerin dikkani çekecek olan yeni modelini ekledi Sony'nin Walkman W serisi altında

Metal Gear Solid Edition olarak isimlendirdiği mp3 oynatıcı, Metal Gear Solid hayranlarını hedef kitle olarak belirliyor. 4 GB kapasiteli dahili hafızaya yer verilen mp3 oynatıcı da, Metal Gear Solid'in resmi oyun müziklerinden 6 tanesi ön yüklü olarak kullanıcılara sunuluyor. Mini USB girişine yer verilen

Metal Gear Solid Edition,

ATRAC, MP3, WMA, AAC ve Linear PCM (WAV) formatlarını destekliyor. Sony'nin Walkman W serisi mp3 oynatıcılarının su geçirmez yapıya sahip olduğu belirtiliyor.

Sony'nin Walkman W serisi altında ürettiği Metal Gear Solid temalı mp3 oynatıcısının 22 Mayıs'tan itibaren 130$'lık fiyat etiketiyle satışa sunulacağı açıklandı.

• 130 dolarmı yuh daha neler
  • Telefon yada diğer aletlerden dinlemektense bu tarz portatif uzun çalma süreli bir makine süper olur 50 saat pil ömrü güzel hele 2000+mh şarjlı pillerim mevcutken
  • Sony yakında Mgs resimleri içeren tuvalet kağıdı da çıkaracak
  • Big Boss'a bak; sakalına gurban. Peace Walker -bana göre- tam bi fiyasko ama neyse açmayım şimdi bayramlık ağzımı...
  • maşallah 130 dolar istemiş ekransız şeye
  • Flac açamıyor değil mi bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daemonville -- 13 Mayıs 2010; 0:34:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Sony yakında Mgs resimleri içeren tuvalet kağıdı da çıkaracak

Hem resimli hemde çok yumuşak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps_3S_lim

Bende sony mp3 çalar var atrac3 destekli ve tam 50 saat pil ömrü + radyo . İpod alan enayidir !

hey allahım ya, adam takım tutar gibi marka tutuyor

her konuda sony iyi sony süper, iPod alan da enayi oldu hemen
  • para olsa enayisi olmaya hazırım ipodun
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Sony yakında Mgs resimleri içeren tuvalet kağıdı da çıkaracak

Çok ayıp Solid Snake'i popona mı süreceksin , Hideo'ya kalp gelecek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps_3S_lim

Bende sony mp3 çalar var atrac3 destekli ve tam 50 saat pil ömrü + radyo . İpod alan enayidir !

Buna sadece diyorum.
  • Atrac 3 teknolojisi SONY nin geliştirdiği muhteşem bir teknolojidir ve SONY lere özeldir. Normal MP3 atıyorum 5 mb civarında diyelim SONY mühendislerinin geliştirdiği yöntem sayesinde kulağınızın algılayamadığı sesler temizlenip boyut 1.5 civarına indiriliyor ! kalite ayarı sizin elinizde ister 64 kb kalite ister 133 vs.. sonuç olarak muhteşem bir avantaj sağlıyor ve ayrıca dünyanın en güçlü pillerin üreticisi SONY NW serisinde 50 saatlik pil ömrü koymuştur evet yanlış duymadınız 50 saat !!! ne zaman şarja koyduğunu insan hatırlamaz mı ? ben hatırlamıyorum var mı ötesi + radyo var . Ben yineliyorum sözümü ipod alan enayidir
    Bahsettiğim canavar işte bu . Akıllara zarar üstelik şarkı geçişlerini cebinizden çıkarmadan bile yapabilirsiniz metal kısmı sağa sola dönerek işlevini yerine getiriyor

Kıyaslayın karar verin kim enayi ! 50 saat pil ömrü + Radyo !

Sony, Walkman W serisine Metal Gear Solid temalı modelini ekledi:  Metal Gear Solid Edition

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.