Nike + iPod kullanan var mı?
62 Cevap4398 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4038 Mesaj
11 Mayıs 2010; 10:40:08 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar aranızda Nike+ ayakkabı ve sensörü olan arkadaşlar var mı? Ben geçen gün sensörü aldım şimdi de LunarGlide+ ayakkabıyı alıp koşularımı takip etmeye başlıyorum Başka arkadaşlarda varsa kullanan kapışırız kendi aramızda güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 11 Mayıs 2010; 11:55:12 >

4962 Mesaj
11 Mayıs 2010; 14:26:46 

Kaça aldınız çok pahalımı ayakkabı vs.

3808 Mesaj
11 Mayıs 2010; 14:34:52 

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61
Kaça aldınız çok pahalımı ayakkabı vs.

Ben de çok merak ediyorum bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4038 Mesaj
11 Mayıs 2010; 15:16:54 

Arkadaşlar sensör 55TL bence gayet uygun. DışŸarıdan adım ölçer alet alsanız da bu para zaten Ayakkabı 150 civarında oluyor. Normal Nike spor ayakkabı fiyatı yani

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

3808 Mesaj
11 Mayıs 2010; 17:11:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***
Arkadaşlar sensör 55TL bence gayet uygun. Dışardan adım ölçer alet alsanız da bu para zaten Ayakkabı 150 civarında oluyor. Normal Nike spor ayakkabı fiyatı yani

Hocam yazın duzgun görünmüyor iPhone'dayım su an hiç okunmuyor...

2072 Mesaj
11 Mayıs 2010; 17:36:58 

55 liraya alınabilir aslında

Her insan ölecek yaştadır

4962 Mesaj
11 Mayıs 2010; 17:38:24 

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

Arkadaşlar sensör 55TL bence gayet uygun. Dışardan adım ölçer alet alsanız da bu para zaten Ayakkabı 150 civarında oluyor. Normal Nike spor ayakkabı fiyatı yani

Pek anlaşılır değil yazınız... Pc de bile okunmuyo...

3808 Mesaj
11 Mayıs 2010; 17:49:12 

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

quote:

Pek anlaşılır değil yazınız... Pc de bile okunmuyo...

Sizde de mi öyle sagol hocam destek verdigin için:)Yazdigin için buraya
Bir daha yazarsan hocam çok makbule gecer anlaşılmıyor çünkü;):)

4038 Mesaj
11 Mayıs 2010; 18:11:25 

Sitede bi sorun var galiba bugun ben de rastladim bozuk yaziya. Turkce karakterlerde sorun var galiba..

"Arkadaslar sensor 55tl bence gayet uygun. Disardan adim olcer alsaniz da bu para zaten. Ayakkabida 150TL civarinda oluyor. Normal nike spor ayakkabi fiyati yani"

Yazmistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 11 Mayıs 2010; 18:14:23 >

3055 Mesaj
11 Mayıs 2010; 18:17:10 

quote:

Arkadaşlar sensör 55 TL, bence gayet uygun. Dışardan aldım. Ö...er alet alsanız da bu para zaten. Aykkabı 150 civarında oluyoır. Normal Nike spor ayakkabı fiyatı yani.

demiş arkadaş. ... yerine hangi harf gelmesi konusunda kararsızım.

蘇科|烈火國
我的荣誉, 我的宝座, 我的国家. 我即将失去他们所有的.
群雄四分:
水善|土強|火烈|气和

2675 Mesaj
11 Mayıs 2010; 18:43:05 

Ben kullaniyorum nike+ tavsiye ederim

2675 Mesaj
11 Mayıs 2010; 18:45:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

Arkadaşlar sensör 55 TL, bence gayet uygun. Dışardan aldım. Ö...er alet alsanız da bu para zaten. Aykkabı 150 civarında oluyoır. Normal Nike spor ayakkabı fiyatı yani.

demiş arkadaş. ... yerine hangi harf gelmesi konusunda kararsızım.

Adim ölçEr demiş.

1394 Mesaj
11 Mayıs 2010; 20:59:02 

kaç kısı cozmeye calısmıs yazıyı

3808 Mesaj
11 Mayıs 2010; 21:16:47 

quote:

Sitede bi sorun var galiba bugun ben de rastladim bozuk yaziya. Turkce karakterlerde sorun var galiba..

"Arkadaslar sensor 55tl bence gayet uygun. Disardan adim olcer alsaniz da bu para zaten. Ayakkabida 150TL civarinda oluyor. Normal nike spor ayakkabi fiyati yani"

Yazmistim.

Sagol hocam

4038 Mesaj
12 Mayıs 2010; 12:36:35 

Eee yok mu hiç kullanan, tavsiyede bulunabilecek vs

3808 Mesaj
12 Mayıs 2010; 14:07:20 

quote:

Su an maddi durum sıkıntılı hocam hiç bulaşma

2675 Mesaj
12 Mayıs 2010; 18:13:55 

quote:

Arkadasim yazdim ya kullaniyorum diye daha ne istiyosun :)

4038 Mesaj
12 Mayıs 2010; 18:14:19 

quote:

quote:

Benim de sıkışıkta aldım ama Çok güzel alet ya şeker gibi

3808 Mesaj
12 Mayıs 2010; 18:31:40 

quote:

quote:

quote:

Benim de sıkışıkta aldım ama Çok güzel alet ya şeker gibi

Bana da al

5698 Mesaj
12 Mayıs 2010; 21:20:31 

nasıl birşey fotosu varmı

µNÊ┬ãÑÙ↕à♫ ÷©B┴ü↓ܺ( sıkıysa bunu çevirin bakalım

Chi of love

185 Mesaj
13 Mayıs 2010; 10:25:18 

adım sayar olarak düşünmeyin,ne kadar hızla koştuğunuzu,yürüdüğünüzü,kaç kalori yaktığınızı ne kadar mesafe yürüdüğünüz gibi istatistikler veriyor size.

227 Mesaj
21 Haziran 2010; 15:36:51 

ayakkabıyı aldık, sensörü kaldı onu da bu hafta alıyorum :D

Gran Turismo O KADAR
Macbook Pro 13" mid-2012-iPad Mini 16GB Wifi-iPhone 5S 32GB Space Grey
Logitech G27
PS3 160GB Slim - PSN: redragon95tr
XBOX 360 Slim 250GB
>>VW Tiguan Kulübü<<
Diecast Collector

5779 Mesaj
21 Haziran 2010; 16:36:05 

Bende sensör var nike den aldım 2 paket vardı birisinde alıcılı lanı şarj soketine takıoduk diğeri sadece sensör alıcılı olanından almıştım.
Ama ayakkabı yok bendede

4038 Mesaj
21 Haziran 2010; 16:46:21 

quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Bende sensör var nike den aldım 2 paket vardı birisinde alıcılı lanı şarj soketine takıoduk diğeri sadece sensör alıcılı olanından almıştım.
Ama ayakkabı yok bendede

Alıcılı olan iPod'lar için. Alıcısız direkt alıcı içinde olan cihazlara (3GS falan).

3808 Mesaj
21 Haziran 2010; 17:19:12 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Ama ayakkabı yok bendede

Alıcılı olan iPod'lar için. Alıcısız direkt alıcı içinde olan cihazlara (3GS falan).

Ben Nike'a gittiğimde bileklik olanı da vardı.Ayakkabı+Sensör alıp fazla para vereceğine sırf sensör alıp 40 TL vermek daha iyi değil mi?
Bunlar 3GS'e uymuyor mu yoksa kimse bileklik almamış?

4038 Mesaj
21 Haziran 2010; 17:36:48 

Bileklik bu ayakkabı sensörleri kadar iyi değil diye okumuştum araştırırken Bide asıl iPhone ile birlikte çalışması ve sonuçları almak daha çok insanı tatmin ediyor

3808 Mesaj
21 Haziran 2010; 17:51:45 

quote:

Bileklik bu ayakkabı sensörleri kadar iyi değil diye okumuştum araştırırken Bide asıl iPhone ile birlikte çalışması ve sonuçları almak daha çok insanı tatmin ediyor

Önceki cümleni anladım da bu ne oluyor? :
''Bide asıl iPhone ile birlikte çalışması ve sonuçları almak daha çok insanı tatmin ediyor
''
İkisi de iPhone ile birlikte çalışmıyor mu zaten?
İkisi de sonuç vermiyor mu zaten?
Saygılar.

iPhone 4S 16GB(Siyah İnci)&The New iPad(3) 16GB Wi-Fi Black
Sony PS Vita&Uncharted&Fifa&Rayman&Virtua Tennis
Game Center:deagle100

536 Mesaj
21 Haziran 2010; 17:56:12 

Amazondan alayım dedim sizin oraya kargo yok dedi başka güvenilir adres varmı acaba online almak için KKTC deyim. Ayakkabıya gerek yok 2 usd plastik kapaklı kılıflar var ayakkabının bağcığına takıyorsunuz herhangi bir ayakkabı olabilir.
Saygılar

4038 Mesaj
21 Haziran 2010; 18:05:52 

quote:

quote:

''Bide asıl iPhone ile birlikte çalışması ve sonuçları almak daha çok insanı tatmin ediyor
''
Saygılar.

Bileklik olanda iphone'a gerek duymuyor diye biliyorum ondan dedim. Direkt bilekliği bağlıyorsun bilgisayara Yanlış biliyor da olabilirim ama tam hatırlamıyorum.

3808 Mesaj
21 Haziran 2010; 18:09:39 

quote:

quote:

quote:

''
Saygılar.

Bileklik olanda iphone'a gerek duymuyor diye biliyorum ondan dedim. Direkt bilekliği bağlıyorsun bilgisayara Yanlış biliyor da olabilirim ama tam hatırlamıyorum.

Hocam bilgisayara taksan yürüyüşte bilgisayar da mı taşıyacaksın?
Öyle iş mi olur?
iPhone bağlanıyor ikisi de.

iPhone 4S 16GB(Siyah İnci)&The New iPad(3) 16GB Wi-Fi Black
Sony PS Vita&Uncharted&Fifa&Rayman&Virtua Tennis
Game Center:deagle100

4038 Mesaj
21 Haziran 2010; 18:16:47 

Yürüyüşte değil yav. Yürüyüş sırasında kayıt alıyor sen eve gelince PC'ye bağlıyorsun. Bu ayakkabı sensöründe de öyle çok detay göremiyorsun telefondayken ama PC'ye bağlayıp NikeRunning'e upload edince süper detaylar görüyorsun Daha denemedim tabi bunlar okuduklarım. Daha ayakkabıyı alamadım Para yok Zaten sattım aleti iPhone 4 bekliyorum.

2313 Mesaj
12 Temmuz 2010; 17:57:03 

Bu sensör ayakkabının içinde mi yoksa ayrıca mı satılıyor?

Metalurji ve Malzeme Mühendisi
Canon PowerShot SX230 HS
SanDisk Sansa Clip+ 12GB
iPhone5 16GB [Beyaz]
iPad 3 32GB [Siyah]
Logitech Z2300x3

1787 Mesaj
12 Temmuz 2010; 18:00:14 

Keşke her ayakkabıya olsa(nike'lardan bahsediyorum) zaten nike dışında bi marka olsa nike+ipod diye olan ismin anlamı kalmazdı

2675 Mesaj
12 Temmuz 2010; 23:06:55 

Bileklik olayi ayni dediginiz gibi.kosu sirasinda kayedediyor sonra bilgisayara usbden baglayip upload ediyor.haftalarca baglamasaniz kayit yapabiliyor.

76 Mesaj
12 Temmuz 2010; 23:19:10 

Her ayakkabiya oluyor. Baya bantliyorsunuz ayakkabinin burun kismina, kalibre ediyorsunuz hic bir sikinti cikmiyor. Hatta nette bagciklara tutturmak icin kucuk keseler satiyorlardi yani cihazin illa ayakkabinin icinde yatay pozisyonda olmasi gerekmiyor.

Tek sorun, her seferinde kalibre etmek gerekiyor cunku bantlayinca falan ayakkabinizi her giydiginizde ayni pozisyonda tutturmak zor.

747 Mesaj
13 Temmuz 2010; 0:15:04 

quote:

Orijinalden alıntı: ererden

kaç kısı cozmeye calısmıs yazıyı

aynen

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

1742 Mesaj
13 Temmuz 2010; 0:48:25 

Eğer amaç ne kadar koştum-kaç kalori yaktım, bunları öğrenmekse alın bi tane heart rate monitör saat (bele takılan aparatlı olayı var.) Size yaktığınız kaloriyi en doğru biçimde versin. Kalp atış değerlerinizi max. min. avg. hangi bölgede yoğunlukta vs. söylüyor. Belirlediğiniz kalp atış hızı aralığını aştığınızda sizi uyarıyor vs. Kaloriyi de ciddi biçimde doğru ölçüyor.

Eğer amaçlarınız dediğim gibi bunlar ise, heart rate monitör saatlerden öneririm.

Ancak bana göre burada asli amaç, koşu tempomuza göre yaptığımız listeden şarkılar çalması. Yani düşük tempoda slow şeyler, yüksek tempoda tempolu müzikler vs.

Ayrıca Nike gibi kalitesiz bir ayakkabıya da 150tl vermek pek mantıklı gelmiyor bana. Şimdiye kadar çok nike ayakkabım oldu, hiçbirinin kalitesinden memnun değilim.

Olmak ya da olmamak.

2675 Mesaj
13 Temmuz 2010; 10:08:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Krandei
Eğer amaç ne kadar koştum-kaç kalori yaktım, bunları öğrenmekse alın bi tane heart rate monitör saat (bele takılan aparatlı olayı var.) Size yaktığınız kaloriyi en doğru biçimde versin. Kalp atış değerlerinizi max. min. avg. hangi bölgede yoğunlukta vs. söylüyor. Belirlediğiniz kalp atış hızı aralığını aştığınızda sizi uyarıyor vs. Kaloriyi de ciddi biçimde doğru ölçüyor.

Eğer amaçlarınız dediğim gibi bunlar ise, heart rate monitör saatlerden öneririm.

Ancak bana göre burada asli amaç, koşu tempomuza göre yaptığımız listeden şarkılar çalması. Yani düşük tempoda slow şeyler, yüksek tempoda tempolu müzikler vs.

Ayrıca Nike gibi kalitesiz bir ayakkabıya da 150tl vermek pek mantıklı gelmiyor bana. Şimdiye kadar çok nike ayakkabım oldu, hiçbirinin kalitesinden memnun değilim.

Katilmiyorum.heart rate monitor baska biseydir,nike+ baska birseydir.ben ikisinide ayni anda kullaniyorum.heart rate monitor spor tempomu ayarlamami sagliyor.nike+ ile ise simdiye kadar yaptigim tum aktiviteleri kayitli bir sekilde gorebiliyorum ayricA diger kullanicilarla hafif bir rekabet ortami olusturup gaza gelebiliyorsunuz. Nike ayakkabi konusunda ise 150tl ya iyi bir nike ayakkabi alamayabilirsin belki ama 200tlnin ustune cikip bir vomero 4 alip denemeni tavsiye ederim,super bir ayakkabidir.

780 Mesaj
13 Temmuz 2010; 11:26:00 

ben koşu falan yapmıyorum açıkcası ama günlük kullanımda nike'tan memnunum. şuanda ayağımda Nike AIR MAX+ 2009 var.. hava tabanından sonra diğer ayakkabılar çok tuhaf geliyor diyebilirim. Bundan öncede shox TL3 kullandım full shox taban oda hava taban kadar olmasada bayaa rahattı.

----VE BU KONUYLA İLGİLİ BAŞKA DA BİŞEY SÖYLEMEM! (FORREST GUMP)----

Rampage IV Formula i7 3820 4x4 Corsair Vengeance Ati 7870XT Boost Noctua NH-C14 Thermaltake DH-202
MacBook Air 13" 6.2 Sony T-300 Sony HDR-Sr11 Canon EOS 60D Wii
iPhone 5S iPad 4G

227 Mesaj
13 Temmuz 2010; 14:36:42 

Nike+ ayakkabı kullanan arkadaşlara bir sorum olacak
Bende LunarElite+ var fakat sol tekindeki sensör cebinden sürekli bir gıcırtı geliyor, ilk 3-4 hafta yoktu son 1 haftada başladı. İçindeki süngeri çıkarttım yine devam ediyor, altına başka yumuşak birşey koydum yine devam ediyor. Sizde sensör varken veya yokken ses olayı oluyor mu?(Çok sessiz ortamlarda anlaşılıyor) Oluyorsa bir çözümünüz var mı?
Nike'ın sitesinde review'larda birkaç kişinin daha aynı sorunu belirttiğini gördüm, bir kişi bu sorundan dolayı ayakkabıyı değiştirmiş, onun dışında bir çözüm yok gibi. Bir de sensörü alınca denemek lazım ses geliyor mu diye
--Problen cozuldu, yasayan arkadaslar varsa yardimci olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psp_master -- 13 Temmuz 2010; 20:38:45 >

1742 Mesaj
14 Temmuz 2010; 13:52:38 

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Katilmiyorum.heart rate monitor baska biseydir,nike+ baska birseydir.ben ikisinide ayni anda kullaniyorum.heart rate monitor spor tempomu ayarlamami sagliyor.nike+ ile ise simdiye kadar yaptigim tum aktiviteleri kayitli bir sekilde gorebiliyorum ayricA diger kullanicilarla hafif bir rekabet ortami olusturup gaza gelebiliyorsunuz. Nike ayakkabi konusunda ise 150tl ya iyi bir nike ayakkabi alamayabilirsin belki ama 200tlnin ustune cikip bir vomero 4 alip denemeni tavsiye ederim,super bir ayakkabidir.

Bu özelliklerini bilmiyordum, online olarak paylaşıp, karşılaştırma yaplıyorsa yani çok iyi. 200 tl üzerine çıkın diyorsunuz ama 1 tek ayakkabıya 100tl vermek bile bana mantıklı gelmiyor.

Olmak ya da olmamak.

716 Mesaj
2 Ağustos 2010; 21:13:20 

Herkese Slmlar bende Nike+ mevcut fakat ayakabı uyumlu olmadığı için şu anda şort cebinde denemeler yaptım.400 metrelik resmi parkurda 100 metreyi 40 metre olarak ölçtü:) Büyük ihtimal ayakkabıyla beraber kullanmamamdan dolayı oluyor.Ayakkabı içerisinde yada aparat ile ayakkabı üzerinde kullananların ölçümleri doğru mu hiç kontrol eden oldu mu?

Teşekkürler.

No one stays at the top Forever...

2675 Mesaj
3 Ağustos 2010; 11:27:55 

quote:

quote:

quote:

Bu özelliklerini bilmiyordum, online olarak paylaşıp, karşılaştırma yaplıyorsa yani çok iyi. 200 tl üzerine çıkın diyorsunuz ama 1 tek ayakkabıya 100tl vermek bile bana mantıklı gelmiyor.

O zaman yeterince kosu yapmiyorsunuz demektir :) fazla kostugunuz zaman 100tllik ayakkabilarin dizinizde agri yapmaya basladigini goruyorsunuz ve adam gibi taban ve topuk destegi olan bir ayakkabi almak zorunda kaliyorsunuz.

2675 Mesaj
3 Ağustos 2010; 11:30:23 

quote:

Orijinalden alıntı: SupremeXXL
Herkese Slmlar bende Nike+ mevcut fakat ayakabı uyumlu olmadığı için şu anda şort cebinde denemeler yaptım.400 metrelik resmi parkurda 100 metreyi 40 metre olarak ölçtü:) Büyük ihtimal ayakkabıyla beraber kullanmamamdan dolayı oluyor.Ayakkabı içerisinde yada aparat ile ayakkabı üzerinde kullananların ölçümleri doğru mu hiç kontrol eden oldu mu?

Teşekkürler.

Olcumler dogru cikiyor kutudan ilk ciktiginda.%85in ustunde dogruluk oluyor.bildiginiz bir mesafeyi kosup daha sonra kalibre ederek tam dogru mesafe ayarini yapiyorsunuz bir seferligine.daha sonra Baska bisey yapmaniza gerek yok.

716 Mesaj
3 Ağustos 2010; 14:51:09 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SupremeXXL

Teşekkürler.

Olcumler dogru cikiyor kutudan ilk ciktiginda.%85in ustunde dogruluk oluyor.bildiginiz bir mesafeyi kosup daha sonra kalibre ederek tam dogru mesafe ayarini yapiyorsunuz bir seferligine.daha sonra Baska bisey yapmaniza gerek yok.

Teşekkürler bugün deneyip geri bildirim mesajı atıcam;)

97 Mesaj
6 Eylül 2010; 2:53:44 

Herkese merhaba bende bir nike+ üyesi olarak buradaki arkadaşlar ile yarışmayı çok isterim :D . 2 senedir air trial pegasus marka ayakkabı kullanıyordum şimdi biraz eskidiği için lunarglide+ aldım. iyi bir ayakkabı almak istiyordum bu ayakkabının kalitesi konusunda bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim. Son olarak heart rate yi çok merak ediyorum nerden satın alabilirim tr de? Nike mağazalarında mevcut mu ve fiyatı ne kadar acaba?

3 Mesaj
24 Eylül 2010; 9:44:57 

Arkadaslar nike+ ben yaklasık 1 aydır kullanıyorum, Nike ayakkabı bileklik vs super, olcumlemelerde kesınlıkle hata yok, yanlıs olcum yaptıgını soyleyen arkadas km yerine mil olarak kosmustur muhtemelen, oyle de olsa cıhazı pc ye taktıgınız zaman ayarlarınız km ise otomatik ceviriyor, bende 8,5 km diye mil kosunca anladım, eve geldigimde kostugum mesafe 13,7 Km ydi :)

Opel Astra J 1.4T 140HP Enjoy Plus Olimpos Beyaz + 17" Aluminyum Alaşımlı

1408 Mesaj
24 Eylül 2010; 12:40:41 

quote:

Orijinalden alıntı: telloti

Arkadaslar nike+ ben yaklasık 1 aydır kullanıyorum, Nike ayakkabı bileklik vs super, olcumlemelerde kesınlıkle hata yok, yanlıs olcum yaptıgını soyleyen arkadas km yerine mil olarak kosmustur muhtemelen, oyle de olsa cıhazı pc ye taktıgınız zaman ayarlarınız km ise otomatik ceviriyor, bende 8,5 km diye mil kosunca anladım, eve geldigimde kostugum mesafe 13,7 Km ydi :)

sporcular için yararlı duruyor denemek lazım aslında. 55 tl çok büyük bir meblağ değil adam gibi koşan spor yapan kişiler için

Apple MacBook Pro 17'' 8GB Ram i7 core 2.8GHZ 8GB Ram Anti-Glare Ekran 512GB Solid State Disk
Apple MacBook Pro 17'' 4GB Ram 500GB Hdd Nvidia GeForce 8600GT
iPad 64Gb Wi-Fi 3G, iPad 2 64Gb WiFi 3G,iPhone 3G, iPhone 4 32GB
PlayStation,Playstation 2, Playstation 3, Playstation 3, PS Vita, Slim, Psp GO, Psp Fat, Psp Slim, Xbox 360 Elite, Xbox 360 Slim, Nintendo Wii, Nintendo Wii Black Edition
PSN: Frostwhisper Live: Dievas

1842 Mesaj
18 Ekim 2010; 12:30:08 

Bende aldım, bugünden itibaren başlıyorum veri depolamaya :)

not:isteyen olursa elimde 1 adet fazladan mevcut, pm atıp sorabilirsiniz.

- My Führer, we must release the Kraken to destroy Chuck Norris...
- You imbecile, we stole the Kraken from Chuck Norris' Aquarium!..

716 Mesaj
19 Ekim 2010; 1:37:39 

....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeXXL -- 19 Ekim 2010; 18:55:51 >

494 Mesaj
19 Ekim 2010; 9:13:18 

sıfırı 50 lirayken 2. el 40 tl biraz fazla gibi

80 Mesaj
10 Ocak 2011; 13:26:42 

Sensörleri nerden ne kadar aldınız acaba?

6573 Mesaj
10 Ocak 2011; 13:57:00 

Bende tam bunu düşünecekken, ipod aldım meger içinde adım sayar varmıs, nike ayakkabı falanda istemiyor.

öte yandan iphone/ipod touclar için runkeeper pro vardı bir ara belesti,şimdi de öyle mi bilmiyorum
gps ile çalısıyor oda.

4038 Mesaj
10 Ocak 2011; 14:03:23 

Bende de ipod nano 6th gen var adımsayarı fena değil ama Nike+ en hassas ölçümü veriyor GPS'li olanlar da güzel ama adım bilgisi yok onlarda. (touch ve iphone için konuşuyorum).

6573 Mesaj
10 Ocak 2011; 14:07:06 

mesela ipodda yakılan kalori atılan adım sayısı, günlük haftalık aylık olarakta toplayabiliyor,

nike+ da neler var?

4038 Mesaj