Şimdi Ara

YENİ Winston Code(mavi paket) ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
15.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bundan içen var mı ben normal box içiodum bunu aldım çok güzel geldi .. Sizce nasıl ? ?

• Dikkat et ritük kapatmasın seni. Mozaik falan koy oraya bi yere. Gençlerin ahlaki sağlığını şettirmemesi açısından uyarı almış olabilirsin bu konu yüzünden. Biliyorsun artık tvlerde sigara sansürleniyor( kimse ne olduğunu bilmesin görmesin duymasın diye) ve içki tamamen kaldırılıyor. Arada senide kaldırmasınlar dikkat et
    Bu arada bırak kardeşim sigarayı sana zarar çevrene zarar cebine zarar. tabi bırakması zor ama dene en azından
  • kardeş rtük ü boşwersene ya kapanmayan yer kalmadı .

Bende bırakacam yakında zaten fazla sürmez
  • Yaramaz yav . Ama şöyle birşey var benim çevremden yani , light içenler bu sigarayi beğenmiyor , normal içenler çok beğeniyor anlamış değilim . Ben beğenmedim şahsen . Box'a devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erinç

Yaramaz yav . Ama şöyle birşey var benim çevremden yani , light içenler bu sigarayi beğenmiyor , normal içenler çok beğeniyor anlamış değilim . Ben beğenmedim şahsen . Box'a devam

box ın upgrade edilmiş hali gibi geldi bana :D 4 gündür ondan alıorum
  • pek sevmedim ben yav
    aynen box'a devam
  • Boxda çok acayip bir tat var. Buda öyle mi?
  • hiç görmedim la bunu
  • görmedim de denemedim de
  • Arkadaşlar ben bıraktım 2 ayı geçti, aklın yolu bir siz de bırakın şunu. Yaşım 28, 10 seneyi aşkın kullanıyordum boşa sağlığınızdan paranızdan olmayın. Nefes darlığı çekecek kadar alerji hastasıydım bıraktım ve ne öksürük ne hastalık ne alerji hiç birşey kalmadı çok şükür. Geleceğinizden ve paranızdan olmayın, iyi düşünün akıllı olun derim

edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOĞA_AŞKI -- 10 Mayıs 2010; 21:26:22 >
  • Box soft hepsinden güzel. En iyi winston çeşidi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

Boxda çok acayip bir tat var. Buda öyle mi?

biraz daha değişik .Diorum ya upgrade edilmiş hali gibi :)

Denemeyenlerde bi denesin güzel yani
  • box içiyorum bende beğenmedim krala selam boxa devam
  • fotorafını çekebilirmi biri kutunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRKİY3

fotorafını çekebilirmi biri kutunun ?

bende gerekli teçhizat yok yaw foto cekmek için :D ama camden gösteriyim istersen msnde :D
  • Box'a devam arkadaşlar ben hiç begenmedim code yi =) Winston Box ForEwer =)))
  • kötü bitsin diye herkese dağıttım:D
  • windows code okudum
  • Camel Box akıyor da akıyor. (Y)
  • box rulz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.