Şimdi Ara

Echolife HG521 HUAWEI Modem Bilgileri ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
186.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu TTNET'in yeni vermiş olduğu kablosuz HUAWEI modemden var elimde antensiz felan bunun kullanıcı adı ve şifresi lazım olmuyor bir türlü..

http://192.168.1.1/html/index.asp Bu siteye gidiyorum oraya ne yazcam bulamadım bir türlü off ya off

Kullanıcı Adı : admin
    Şifre : ttnet

Kullanıcı Adı : admin
    Şifre : 1234

bunları denedim fakat hiçbiri çalışmıyor kafayı yiyicem yaa

kendi TTNET kullanıcı adı ve şifremide girdim yine olmuyor arkadaş

Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaLaTaPaLaCe -- 10 Mayıs 2010; 13:30:50 >

• Kullanma kılavuzunda admin-ttnet yazıyor.

Kullanıcı adı: admin
    Şifre: ttnet

-
    Birde şunları denermisin. Caps Locka da dikkat et, açık olmasın. Olmadı reset atman(reset butonuna 6 sn. basılı tutman) gerekecek.
    Şifre: admin

Kullacını adı: admin
    Şifre: "boş"

Kullanıcı adı: "boş"
    Şifre: "boş"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kinesis -- 10 Mayıs 2010; 14:45:59 >
  • Dediklerini uyguladım ama hocam yine olmuyor..

Sağolasın teşekkürler..
  • kardeşim kullanıcı isimi olarak admin sifre olarakda kurarken oluşturduğun modem şifresini gir.
  • Admin

ttnet

• resetledikten sonra orjinale döner o zamanda admin ttnet yada admin 1234 filandır.
  • reset tuşu hangisi tek bi tuş var o da açma kapama tuşu ona mı basıcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanK_1905
    reset tuşu hangisi tek bi tuş var o da açma kapama tuşu ona mı basıcaz?

Modemin arka bölümünde ethernet ile telefon soketinin arasında küçük bir delik var oraya 6-7 sn. süreyle ataç gibi bir şeyle basılı tutarsan, modemin bütün ayarlarını sıfırlamiş olsursun. Kolay gelsin.
  • Bende de war ayni modemen ethernet kablosuyla baglanmadan wireless baglanamiyorum Ethernet kablosuyla baglandiktan sonra herhangi bir durumda disconnect edersem yeniden gelip etherneti takip wireless e baglanabiliyorum benim sorunum nedir acaba yardim lutfen..
  • ya kardesim ben de GaLaTaPaLaCe la ayni sorunum var dediniz herseyi denedim admin-ttnet, admin-1234, admin-bos, bos-bos, admin-kendi modem parolasi ama hala olmuyo ya
  • Modemin arkasındaki reset tuşuna 6 saniye basılı tutun.

http://192.168.1.1 adresinden

Şifre : ttnet

olmak üzere giriş yapın,olacaktır.

Veya

Kullanıcı adı: User
    Şifre:

bilgileriyle de giriş yapabilirsiniz.Modemi TTNET'ten almış olup da reset atmanız durumunda bu bilgilerle giriş yapamamanız mümkün değil.Çünkü ben de şu an bu modemden kullanıyorum ve Konfigürasyon dosyasını indirip inceledim;orda da aynı bilgiler var.
  • selam beyler benimde bi sorunum var ben smile adsl abonesiyim ttnetin verdiği bu EchoLife HG521 modem var bunla sadece ttnet abonelirimi bağlanıyor ben smile adsl bilgilerimi yazıyorum kabul etmiyor bunun bi çözümü vermı yardım ederseniz sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngdoctor27

selam beyler benimde bi sorunum var ben smile adsl abonesiyim ttnetin verdiği bu EchoLife HG521 modem var bunla sadece ttnet abonelirimi bağlanıyor ben smile adsl bilgilerimi yazıyorum kabul etmiyor bunun bi çözümü vermı yardım ederseniz sevinirim...

Konuda anlatılan yönergeleri takip ederek bağlanabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=44215766
  • beyler benimde modemim huawei hg521 reset tuşuna 50 sn basılı tuttum.geri açtım baktım normal başladı yani kullanıcı adı falan sormadı . modem kapalıyken reset attım acaba ondan mı oldu? yoksa iyice bastıramadım mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouLForceTR

beyler benimde modemim huawei hg521 reset tuşuna 50 sn basılı tuttum.geri açtım baktım normal başladı yani kullanıcı adı falan sormadı . modem kapalıyken reset attım acaba ondan mı oldu? yoksa iyice bastıramadım mı

Modem açıkken reset atacaksınız.

Ayrıca 50 saniyeye gerek yok.6 saniye basılı tutmanız yeterli..
  • arkadaşlar bende de hg521 huawei modem var ben modemimim ARAyüzüne girdim benim sorum şu ağdaki diğer bilgisayarın internet hızını düşürmeyi bu modem üzerinden nasıl yapıyoruz bildğim kadarıyla güvenlik duvarı üzerinden yapılıyordu bu iş ama bu modemin ara yüzü bana biraz değişik geldi lütfen yardım edin ağ içindeki bi bilgisayarın download hızını düşürmem gerekiyorr Acil !!! Şimdiden Teşekkür Ederim Forum ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -REMANIA-

Admin

ttnet

saol hocam işime yaradı
  • arkadaşların dedikleri olmadıysa birde modemin altında yazılı yapıştırılmış bir kağıt vardır aynı modem bende de var çünkü ordaki şifreyi dene :) gerçi o kablosuz modem şifresi ama sen yinede bi dene
  • beyler bende bu modemi bu gün aldım bi kalem alın elinize sivri uçlu ışılar sönene kadar absın 10 saniye civarı
    sonra modemi açıp kapayın btn ışıklar yandığında internete girin Ttnet in s,tesi çıkıo onyalıyoruma basıN 2 DK SONRA GİRİN net hazır kullanıcı adı:=admin şifre:ttnet işlem tmm bi sayfa açtım katılırsanız sevinirim
    http://www.facebook.com/pages/Erkeğe-Şiddete-Karşıyız-xD/293784774010183 sağolun işlem tmm

• quote:

Orijinalden alıntı: takatimkalmadı

kardeşim kullanıcı isimi olarak admin sifre olarakda kurarken oluşturduğun modem şifresini gir.

Denedim oldu aynı sorun bende de vardı teşekkürler takatimkalmadı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.