Flash Belleğe Dosya Atmak
8 Cevap10603 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1599 Mesaj
9 Mayıs 2010; 14:18:32 

[font="Comic Sans MS"]Elimde 16gb'lık bir flash bellek var.İndirdiğim filmleri oraya atmak istiyorum ama 4gb'lık bir filmi atarken " ... dosyası hedef dosya sistemi için çok büyük" diye bir hata veriyor.Bunu nasıl düzeltebilirim?Düzeltmenin bir yolu yoksa filmi 2 parçaya bölüp atmamı sağlayacak bir program söyler misiniz ?[/font]

Yiğidim,aslanım burda yatıyor...
İzmir kurtuldu, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler. Trene binerler, kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaveri. Açar; yorgun, bitkin.Kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: "Paşam bu ne hâl? Hiç uyumadınız herhalde? Niye böylesiniz?" der. Atatürk: "Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm. Ben de uyumadım kalktım" der.Yaveri; "Aman paşam! Birimize haber vereydiniz, hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutandan tarihi bir cevap. Der ki; "Geç farkettim. Hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Zaten önemli olan benim uyumam değil, milletimin rahat uyumasıdır."
M.K.Atatürk (1881-193∞)

1820 Mesaj
9 Mayıs 2010; 14:20:32 

winrarla bölüp denesene bir.

291 Mesaj
9 Mayıs 2010; 14:22:00 

Flash diski fat32 olarak biçimlendir ve öyle atmayı dene.

İnsanın elde ettiği kadını asla düşünmemesi komiktir aslında. Unutamadığın kişi daima senden uzakta olandır.

3006 Mesaj
9 Mayıs 2010; 14:22:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Girdap_uA

[font="Comic Sans MS"]Elimde 16gb'lık bir flash bellek var.İndirdiğim filmleri oraya atmak istiyorum ama 4gb'lık bir filmi atarken " ... dosyası hedef dosya sistemi için çok büyük" diye bir hata veriyor.Bunu nasıl düzeltebilirim?Düzeltmenin bir yolu yoksa filmi 2 parçaya bölüp atmamı sağlayacak bir program söyler misiniz ?[/font]

Dosya sistemini ntfs çevir.Büyük ihtimal fattır şuan

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

986 Mesaj
9 Mayıs 2010; 14:22:28 

biçimlendirip ntfs yap düzelir

1599 Mesaj
9 Mayıs 2010; 14:34:36 

quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Dosya sistemini ntfs çevir.Büyük ihtimal fattır şuan

[font="Comic Sans MS"]Evet bakığımda fattı.Biçimlendirdim.Sorunum düzeldi.Yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim. [/font]

Yiğidim,aslanım burda yatıyor...
İzmir kurtuldu, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler. Trene binerler, kompartımana çekilirler. Ertesi gün kompartımanın kapısını çalar yaveri. Açar; yorgun, bitkin.Kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: "Paşam bu ne hâl? Hiç uyumadınız herhalde? Niye böylesiniz?" der. Atatürk: "Ya çocuk kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm. Ben de uyumadım kalktım" der.Yaveri; "Aman paşam! Birimize haber vereydiniz, hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik" der. Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutandan tarihi bir cevap. Der ki; "Geç farkettim. Hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Zaten önemli olan benim uyumam değil, milletimin rahat uyumasıdır."
M.K.Atatürk (1881-193∞)

2471 Mesaj
9 Aralık 2012; 3:09:54 

quote:

Orijinalden alıntı: CBA

biçimlendirip ntfs yap düzelir

ewet bende biçimlendirdiğimde düzeldi tşkkürler

...

221 Mesaj
9 Aralık 2012; 3:12:16 

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

ewet bende biçimlendirdiğimde düzeldi tşkkürler

+repimi ver o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

106 Mesaj
6 Şubat 2013; 1:26:49 

ellerine sağlık

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Flash Belleğe Dosya Atmak
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219