Şimdi Ara

honda jazz aux girişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
30.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • honda jazz aracımın teybinde aux tuşu var ama aux girişi yok netten bi kaç foto gördüm çakmağın altında bi parça var kapak gibi ama bitişik onu çıkartıp oraya aux girişi yapmışlar kimiside teybinarkasına kablo takıyo kablo torpidodan çıkıyo o çakmağın altındaki soketi nerde yaptıra biliceğimi yada nerden alabileceğimi bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun şimdiden teşekkürler...

honda jazz aux girişi

• Elektronikten biraz anlayan, şöyle eli havya tutan bir tanıdığın varsa ona yaptırabilirsin, basit birşey. Teyibin arkasından bir kablo çekilecek o kadar, belki lehim işi bile yoktur, jark fişlidir muhtemelen.
  • kardeş senin dediğin teybin çıkarıp arkasına soketi takıosun ama kablo çıkıo benim dediğim ve istediğim resimde gözüktüğü gibi kulaklık girişi gibi bide çakmağın alt kısmından gözüksün istiorm...
    mesela bu eklediğim resimdeki adam teybe takmışkabloyu torpidodan çıkarmış bide giriş felan yok direk kulaklık kablosu gibi çakmağın altından giriş olsa daha iyi...

honda jazz aux girişi
  • başka cevap vericek kimse yokmu?
  • merhaba hocam o dediğiniz teybin arkasına takılan kobloyu kendimizmi yapıyoruz yoksa caklı bir şekilde satılıyor mu? nerden nasıl teymin edebiliriz fikriniz var mı acaba
  • http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-JAZZ-FIT-AUX-CABLE-mp3-iPhone-iPod-/281423578157

kablo bu arkadaşlar. daha ucuza bulsam bende alıcam ama bulamadım
  • 2007 CRV sahibiyiz bizimkindede teybin üzerinde aux tuşu var ama giriş yoktu aracın altını üstüne getirmiştim nerede bu diye sonradan öğrendim ki kablo gerekiyormuş pek maliyetli bişey değil sanırım
  • buyur hocam biz kablo işini hallettik teypler aynı zaten bu şekilde yap

http://forum.donanimhaber.com/m_28470946/mpage_2/f_//tm.htm#65055122
  • Honda jazz aux ses girişi yapımı videoyu izleyin arkadaşlar çok kolay ve basit bir uygulama kolaygelsin  YouTube'da "Honda jazz aux yapımı" adlı videoyu izleyin - Honda jazz aux yapımı:https://youtu.be/iGSD4as1QLctamamen kendi yapimimdir. %100 çalışmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismo1034

Honda jazz aux ses girişi yapımı videoyu izleyin arkadaşlar çok kolay ve basit bir uygulama kolaygelsin  YouTube'da "Honda jazz aux yapımı" adlı videoyu izleyin - Honda jazz aux yapımı:https://youtu.be/iGSD4as1QLctamamen kendi yapimimdir. %100 çalışmaktadır. 

en kısa zamanda 2006 honca city için bende yapmayı düşünüyordum hocam video iyi oldu teşekkürler
  • Nedemek önemli olan paylaşmak yardimci olmak

• quote:

Nedemek önemli olan paylaşmak yardimci olmak

hocam kabloyu yaptim yarin takacağim inş hangi renk left hangisi right nasil bulurum

http://forum.donanimhaber.com/m_107309166/f_//tm.htm#107309166
  • Left 5 nolu uc right 3 nolu arkadaşım hertürlü çalışır merak etme dikkatli ol pinler birbirine değmesin ii yalıtım yap kolay gelsin
     honda jazz aux girişi

• quote:

Left 5 nolu uc right 3 nolu arkadaşım hertürlü çalışır merak etme dikkatli ol pinler birbirine değmesin ii yalıtım yap kolay gelsin
     honda jazz aux girişi

teşkkür ederim hocam tek çözemediğim konu üç tane kablo var benim auxda kırmızı-beyaz-sarı

bunların hangisi left right deneme yanılma ile yapsam teyipe zarar verirmiyi m?

yalıtım güzel oldu hocam :)
     honda jazz aux girişi

• Korkma hocam bunlardan sadece ses sinyali geçecek sen sadece jack in dip kısmındaki Şase ucu yerine bağla sağ ve sol uçları çok farketmez teyp e zarar vermez kisa devre sayesinde aux un aktif olacak sağ i sola takmış olsan dahi ses sağdan gelicek ise sol hoparlör den gelir ok merak etme şimdiden hayırlı olsun ii muzik dinlemeleri....

• yeni açmış oldugumuz firmamızda bu işlemleri yapıyoruz.dün bu işlemi yaptık ancak teyp sökmek çok ugrastırıyor yaptırmak isteyenlerle görüşebiliriz yer dudullu
     honda jazz aux girişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukoto

yeni açmış oldugumuz firmamızda bu işlemleri yapıyoruz.dün bu işlemi yaptık ancak teyp sökmek çok ugrastırıyor yaptırmak isteyenlerle görüşebiliriz yer dudullu
     honda jazz aux girişi

USB-SD-Aux çevirici de takıyor musunuz ?

• OnurD7 kullanıcısına yanıt
    resimde attıgım parçaysa takıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukoto -- 7 Eylül 2015; 18:07:04 >
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    ekteki ceviriciyi bahsediyorsan takıyoruz.
     honda jazz aux girişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

quote:

Orijinalden alıntı: ufukoto

yeni açmış oldugumuz firmamızda bu işlemleri yapıyoruz.dün bu işlemi yaptık ancak teyp sökmek çok ugrastırıyor yaptırmak isteyenlerle görüşebiliriz yer dudullu
     honda jazz aux girişi

USB-SD-Aux çevirici de takıyor musunuz ?

parça bu aux usb sd kart cevirici bunu takıyoruz.
     honda jazz aux girişi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.