Şimdi Ara

Hitachi, Yutaki ile doğalgaz'dan ucuza ısıtıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
10.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ISK-SODEX 2010'da Hitachi standındayız. Firma Yutaki ismini verdiği ısı pompalı sistem ile Doğalgaz'dan çok daha ucuza ısınma imkanı sunuyor!

[wvp=1553]

• Bu sektörede mi el attılar japonlar?
    Helal olsun!
  • Yıllardır soğutma sektöründe kompresör uretiyorlardı geçtiğimiz senelerde klimaları çıkmaya başladı tüm vestel seg regallerde hitachi kompresor kullanılır yıllardır.
  • Mesut bey nasılsınız iyi fuarlar he he tamam bana hitachi anlat boşver beni gibi olmuş videonun başı :) cihaz iş yapar gibi ama suyu devamlı sıcak verebiliyormu acaba birde 55 derece yeterlimi bir ev için
  • hıtachıden baska ne beklersın adamlar calısıyor
  • tanıtım söğleşisi güzeldi,Hitachi bu büyük firma ,
  • Hep arzulanan ve beklenen teknolojiyi de sundular. İnsanları doğalgaza, kömüre muhtaç ediyorlardı. Türkiye'de tavan yapar bu.

Yalnız videoyu izleyemiyorum neden acaba
  • Videoya tıklayınca kayboluyor. Neden acaba?
    Ses var ama görüntü gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irish

Videoya tıklayınca kayboluyor. Neden acaba?
    Ses var ama görüntü gidiyor.

bendede oldu, tekrar tıkladım açıldı normal olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyacılar

Kopresörün gücü kaç KWatt? -40 derece soğukta da aynı su ısısını veriyor mu? Bu su ısısı o zaman yeterli mi? Bunlar yok. Broşürlerinden anlayan sadece uzman olanlar. Kaç derece havada kaç Kwatt elektrik çekerek o ısıya ulaşıyor. 5 derece ile -40 derece arasında tüketim tablosu yok. nette bulamadım. - Kaç dereceye kadar ekonomik?

kapasiteye göre kaç kw çektiğini hesaplayabilirsiniz.. sonuçta 850 kw'lık bir cihazın otelde kullanıldığını düşünün
  • doğalgaz varken bu maliyetle alınmaz ama ankara gibi bir yerde bile doğalgazın ulaşmadığı ve önümüzdeki 10 yıl içerisinde ulaşamayacağı yerlerde süper bir çözüm..-20 dereceye kadar bile ısıtabiliyorsa mükemmel..birde sadece ısıtma maksatlı üretilmesi belki biraz dezavntaj sağlayabilir..ama bahçe evi tarzında evler için harika bir buluş..

kesin tutar ama maliyet pahalı..daha iyi bir fiyat politikası olursa bir çok kişi hiç düşünmeden örneklerinide görerek alabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.