Şimdi Ara

Ajansa Başvuracağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
13.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul'da başvuracağım , düzgün çalışan bir ajans arıyorum. Daha önce tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi. Fiziğime güvendiğim için başvurasım var.

• ajans da ne için? mankenlik mi oyunculuk mu eskortluk mu? bunu söyle ona göre önerelim
  • bende fiziğime güveniyorum bir ajansa başvurmak istiyorum ama çektirdiğim fotoğraflarda güzel poz veremiyorum
  • jonny freekick atmada finalde naaptın
  • arkadaşlar düzgün ajansları yazıyorum daha önceki tecrübelerime dayanarak

mayadroom ajans
    bluestar cast ajans
    imcajans
  • quote:

Orijinalden alıntı: CPT.McMillan

jonny freekick atmada finalde naaptın

2 turnuva yaptık. Birinde şampiyon birinde 2. oldum.

* Konuya dönecek olursak arkadaşlar. Oyunculuk , mankenlik için istiyorum. Yabancı dil de var , hava alanlarında falan stand görevlisi olarak da çalışmak istiyorum.
  • DHA, İHA, CİHAN için CV bırak.
  • mayadroom ajans
    bluestar cast ajans

dostum bu iki ajansı öneririm sana mayadroom daha çok dizilere bakıyor ve Kanal D deki diziler,daha önce çok çekimlere gittim
    bluestar cast ajans,buda benim ajansım açalı yaklaşık 1 ay oluyor ve 1700 kadar oyuncuya ulaştık,bizde film çekimlerine bakıyoruz genelde,
  • quote:

Orijinalden alıntı: visoela

mayadroom ajans
    bluestar cast ajans

dostum bu iki ajansı öneririm sana mayadroom daha çok dizilere bakıyor ve Kanal D deki diziler,daha önce çok çekimlere gittim
    bluestar cast ajans,buda benim ajansım açalı yaklaşık 1 ay oluyor ve 1700 kadar oyuncuya ulaştık,bizde film çekimlerine bakıyoruz genelde,

Sizin derken sahibi misiniz ?

Benim fiziğim gerçekten çok düzgün ama fizik de yetmiyor sadece. Bakalım denemekte yarar var.
  • evet ajansın sahibiyim...
  • @viseoale
    hocam bikeresinde blue ajanstı galiba çağrıldım çekime ama komşumuz bu çekimin falan faso fiso oldğnu hrkesin çağrıldğını deneme çekimi için ücret alındğını orda kaldığını 1000de 1 çağrıldını söyledi ücret kısmı doğrumu?
  • Up ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhamiselin

visoela; milleti kandırma adi herif! en iyi ajansların yanına daha yeni peydah olmuş adı sanı duyulmamış bi ajans yazıyosun! sebebini de yazmışsın senin ajansınmış! en düzgün ajans falan hikaye onlar bi bu piyasada tutun isim yap ondan sonra iyi olup olmadığını biz söyleriz

birincisi lütfen düzgün konuşun ben sizin seviyenize inmeyeceğim buyrun gelin görüşelim,şikayetiniz varsada klavye delikanlılığı yaparak değilde ADAM gibi yüzümüze söyleyin..ve bizim filmlerimizin reklamlarını görünce heryerde utanırsınız

E-posta:
    bluestarcomedy@hotmail.com
    Ofis:
    Taksim/Gümüşsuyu
    Yer:
    Hariciye konağı sokak, Park apartmanı kat:5
    Istanbul, Turkey

bekliyorum
    Mustafa Bağcı

• quote:

Orijinalden alıntı: Living a Lie

@viseoale
    hocam bikeresinde blue ajanstı galiba çağrıldım çekime ama komşumuz bu çekimin falan faso fiso oldğnu hrkesin çağrıldğını deneme çekimi için ücret alındğını orda kaldığını 1000de 1 çağrıldını söyledi ücret kısmı doğrumu?

öyle birşey yok efendim sadece ajansa kayıt olduğunuzdan sonraki ilk çekim için ücret vermiyoruz,daha sonra figüran veya diyalog uzunluğuna göre size belli bir miktar para veriyoruz..
  • Johnny Bravo

senden de çok özür diliyorum konunu mahvettik, seviyesiz bir insanın yüzünden dolayı...
  • quote:

quote:

@viseoale

öyle birşey yok efendim sadece ajansa kayıt olduğunuzdan sonraki ilk çekim için ücret vermiyoruz,daha sonra figüran veya diyalog uzunluğuna göre size belli bir miktar para veriyoruz..

hayır ajans benden alıcamış
  • quote:

quote:

quote:

@viseoale

hayır ajans benden alıcamış

öyle birşey olmasının imkanı yok,hiçbir ajans oyuncudan para almaz oyuncuya para verir kim dediyse bence yanlış bilgi vermiş..

• quote:

Johnny Bravo

senden de çok özür diliyorum konunu mahvettik, seviyesiz bir insanın yüzünden dolayı...

seviyesiz sensin terbiyesiz! neye göre kime göre en iyi ajanslardan biri olarak görüyosun kendi ajansını? ulan mayadroom nere senin yeni bitme ajansın nere? piyasadan haberi olmayan insanları kandırmaya çalışıyosun düzenbaz!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.