Ajansa Başvuracağım
46 Cevap7382 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Mayıs 2010; 19:40:59 

Arkadaşlar İstanbul'da başvuracağım , düzgün çalışan bir ajans arıyorum. Daha önce tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi. Fiziğime güvendiğim için başvurasım var.

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 19:43:54 

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 19:46:05 

302 Mesaj
8 Mayıs 2010; 19:51:32 

ajans da ne için? mankenlik mi oyunculuk mu eskortluk mu? bunu söyle ona göre önerelim

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 19:54:56 

bende fiziğime güveniyorum bir ajansa başvurmak istiyorum ama çektirdiğim fotoğraflarda güzel poz veremiyorum

150 Mesaj
8 Mayıs 2010; 19:57:55 

jonny freekick atmada finalde naaptın

... Başlangıcı olan herşeyin bir sonu vardır. Sonun yaklaştığını görüyorum, karanlığın yayıldığını görüyorum. Ölümü görüyorum... Ve onun yolunun üzerindeki tek engel sensin. Eğer onu bu gece durduramazsan, korkarım yarın asla olmayacak ...

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 19:59:43 

arkadaşlar düzgün ajansları yazıyorum daha önceki tecrübelerime dayanarak

mayadroom ajans
bluestar cast ajans
imcajans

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 19:59:55 

quote:

Orijinalden alıntı: CPT.McMillan

jonny freekick atmada finalde naaptın

2 turnuva yaptık. Birinde şampiyon birinde 2. oldum.

* Konuya dönecek olursak arkadaşlar. Oyunculuk , mankenlik için istiyorum. Yabancı dil de var , hava alanlarında falan stand görevlisi olarak da çalışmak istiyorum.

2602 Mesaj
8 Mayıs 2010; 20:02:20 

DHA, İHA, CİHAN için CV bırak.

1977 Renault 12 TL Kırmızı
İskenderun Deniz Alayı/Amasra SG Grup K 12.12.2012-17.05.2013

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 20:04:36 

mayadroom ajans
bluestar cast ajans

dostum bu iki ajansı öneririm sana mayadroom daha çok dizilere bakıyor ve Kanal D deki diziler,daha önce çok çekimlere gittim
bluestar cast ajans,buda benim ajansım açalı yaklaşık 1 ay oluyor ve 1700 kadar oyuncuya ulaştık,bizde film çekimlerine bakıyoruz genelde,

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 20:06:03 

quote:

Orijinalden alıntı: visoela

mayadroom ajans
bluestar cast ajans

dostum bu iki ajansı öneririm sana mayadroom daha çok dizilere bakıyor ve Kanal D deki diziler,daha önce çok çekimlere gittim
bluestar cast ajans,buda benim ajansım açalı yaklaşık 1 ay oluyor ve 1700 kadar oyuncuya ulaştık,bizde film çekimlerine bakıyoruz genelde,

Sizin derken sahibi misiniz ?

Benim fiziğim gerçekten çok düzgün ama fizik de yetmiyor sadece. Bakalım denemekte yarar var.

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 20:09:30 

evet ajansın sahibiyim...

3163 Mesaj
8 Mayıs 2010; 20:19:12 

@viseoale
hocam bikeresinde blue ajanstı galiba çağrıldım çekime ama komşumuz bu çekimin falan faso fiso oldğnu hrkesin çağrıldğını deneme çekimi için ücret alındğını orda kaldığını 1000de 1 çağrıldını söyledi ücret kısmı doğrumu?

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 20:23:46 

Up ..

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 20:31:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ilhamiselin

visoela; milleti kandırma adi herif! en iyi ajansların yanına daha yeni peydah olmuş adı sanı duyulmamış bi ajans yazıyosun! sebebini de yazmışsın senin ajansınmış! en düzgün ajans falan hikaye onlar bi bu piyasada tutun isim yap ondan sonra iyi olup olmadığını biz söyleriz

birincisi lütfen düzgün konuşun ben sizin seviyenize inmeyeceğim buyrun gelin görüşelim,şikayetiniz varsada klavye delikanlılığı yaparak değilde ADAM gibi yüzümüze söyleyin..ve bizim filmlerimizin reklamlarını görünce heryerde utanırsınız

E-posta:
bluestarcomedy@hotmail.com
Ofis:
Taksim/Gümüşsuyu
Yer:
Hariciye konağı sokak, Park apartmanı kat:5
Istanbul, Turkey

bekliyorum
Mustafa Bağcı

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 20:33:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Living a Lie

@viseoale
hocam bikeresinde blue ajanstı galiba çağrıldım çekime ama komşumuz bu çekimin falan faso fiso oldğnu hrkesin çağrıldğını deneme çekimi için ücret alındğını orda kaldığını 1000de 1 çağrıldını söyledi ücret kısmı doğrumu?

öyle birşey yok efendim sadece ajansa kayıt olduğunuzdan sonraki ilk çekim için ücret vermiyoruz,daha sonra figüran veya diyalog uzunluğuna göre size belli bir miktar para veriyoruz..

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 20:35:55 

Johnny Bravo

senden de çok özür diliyorum konunu mahvettik, seviyesiz bir insanın yüzünden dolayı...

3163 Mesaj
8 Mayıs 2010; 20:53:35 

quote:

quote:

@viseoale

öyle birşey yok efendim sadece ajansa kayıt olduğunuzdan sonraki ilk çekim için ücret vermiyoruz,daha sonra figüran veya diyalog uzunluğuna göre size belli bir miktar para veriyoruz..

hayır ajans benden alıcamış

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 20:59:52 

quote:

quote:

quote:

@viseoale

öyle birşey olmasının imkanı yok,hiçbir ajans oyuncudan para almaz oyuncuya para verir kim dediyse bence yanlış bilgi vermiş..

302 Mesaj
8 Mayıs 2010; 21:02:57 

quote:

Johnny Bravo

senden de çok özür diliyorum konunu mahvettik, seviyesiz bir insanın yüzünden dolayı...

seviyesiz sensin terbiyesiz! neye göre kime göre en iyi ajanslardan biri olarak görüyosun kendi ajansını? ulan mayadroom nere senin yeni bitme ajansın nere? piyasadan haberi olmayan insanları kandırmaya çalışıyosun düzenbaz!

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 21:03:05 

quote:

quote:

quote:

quote:

@viseoale

öyle birşey olmasının imkanı yok,hiçbir ajans oyuncudan para almaz oyuncuya para verir kim dediyse bence yanlış bilgi vermiş..

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 21:13:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ilhamiselin

quote:

Johnny Bravo

seviyesiz sensin terbiyesiz! neye göre kime göre en iyi ajanslardan biri olarak görüyosun kendi ajansını? ulan mayadroom nere senin yeni bitme ajansın nere? piyasadan haberi olmayan insanları kandırmaya çalışıyosun düzenbaz!

senin okuma yazman yok ben kendimi en iyi ajans demedim oyle bir sey yazmadım sen nerenden uydurup nerenle düşünüyosan artok çook merak ediyorum
sadece düzgün ajasnlar yazdım ve hemen polemiğe girmeye çalışıyosuun buyur işte,insanlarla nasıl diyaloğa girmesini bilmeyen insanlara örnekk

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 21:22:00 

Her konumda kavga çıkıyor hey allam neyse önemli değil

239 Mesaj
8 Mayıs 2010; 21:25:58 

boy kilo yaşını alabilirmiyim merak ettimde

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 21:28:12 

Yaş profilde var. 184 üm 68 kiloyum. Body Buildinge başladım. Şekle sokuyorum vücudu yavaş yavaş. Sarışınım. Saçlarım uzun yeşil gözlüyüm

239 Mesaj
8 Mayıs 2010; 21:30:24 

bende düşünüyorum 21 yaşındayım 3 yıldır kendimce vücut yapıyorum ama bu ay pro olarak başlıcam boyum 192

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 21:30:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

pardon hallettik arkadaşla..

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 21:33:04 

quote:

Orijinalden alıntı: WolfBloodTürk

bende düşünüyorum 21 yaşındayım 3 yıldır kendimce vücut yapıyorum ama bu ay pro olarak başlıcam boyum 192

Benim amacım mankenlik değil fakat 190 ı bulurum heralde 21 yaşına gelince. 19 um. Oyunculuk yapmak istiyorum. Ya da hava alanlarında standlarda falan çalışabilirim. İngilizce biliyorum. Bu sene ispanyolca öğrenicem. Bunu değerlendirmek istiyorum. Amaç tabiki para.

173 Mesaj
8 Mayıs 2010; 21:33:46 

Bende çok istiyorum zamanında imca dahil 3 ajansa bilgilerimi gönderdim ama arayarak İstanbul dışında olduğum(okuyorum) için kabul etmediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 21:38:15 

Çoğu ajans görüşmeye çağırıyor fakat gerisi gelmiyor zaten.

302 Mesaj
8 Mayıs 2010; 21:54:56 

oyunculuk yapmak kolay değil kardeşim düşünki senin gibi binlerce adam var ajans kapılarında bekleyen. oyunculuk eğitimin varsa öne geçersin

2754 Mesaj
8 Mayıs 2010; 22:26:17 

bi resmini koyar yada pm den atarmısın ?

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

Uzaklaştırılmış
8 Mayıs 2010; 22:29:47 

quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Ne yapacaksın ?

302 Mesaj
8 Mayıs 2010; 22:31:06 

quote:

quote:

Ne yapacaksın ?

2754 Mesaj
8 Mayıs 2010; 22:31:53 

Merak ettim sadece

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

542 Mesaj
8 Mayıs 2010; 22:36:28 

quote:

Ona göre sana yol haritası çizecektir arkadaş..

2039 Mesaj
8 Mayıs 2010; 23:10:53 

Und ein letzter Gruß an deinem Grab, von mir dein Freund und Kamerad.
Es bleibt die Erinnerung, ein letzter Gruß an deinem Grab,
von mir dein Freund und Kamerad, es bleibt ein Blick zurück.
ReichIIIYoutubeThe Women

4094 Mesaj
8 Kasım 2010; 14:20:16 

quote:

HORRT

noldu yazıldınmı ajansa nerdesn göremiorz tvde

4094 Mesaj
8 Kasım 2010; 17:10:24 

uppidi

298 Mesaj
18 Mart 2011; 7:31:51 

quote:

Orijinalden alıntı: alpello

quote:

HORRT

noldu yazıldınmı ajansa nerdesn göremiorz tvde

"Türkiye’de bazı güçler var, onları anlattık kendisine. O da “Bizim gücümüz nedir” diye sordu. “Bizim gücümüz kalbimizdir” dedik. “Peki transfer?” diyor, ben “Give me two days” diyorum. Peki “Şu pozisyona adam” diyor ben bu kez “possible” deyince seviniyor ancak “But give me two weeks” dediğimde yıkılıyor. En sonunda “gücümüz yok baş edemeyiz” dedi. “Baş edeceğiz, zaten böyle kazanacağımız için sen efsane olacaksın”

Önder Özen - Slaven Bilic

2294 Mesaj
18 Mart 2011; 7:44:52 

quote:

quote:

mayadroom ajans
bluestar cast ajans

Benim fiziğim gerçekten çok düzgün ama fizik de yetmiyor sadece. Bakalım denemekte yarar var.

koy bi ss bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4094 Mesaj
18 Mart 2011; 10:13:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Fâti

quote:

quote:

mayadroom ajans
bluestar cast ajans

koy bi ss bakalim

benmde ferrarim var ama dışardan bakınca honda civic gibi gözüküyor

82 Mesaj
21 Mart 2011; 18:57:10 

ben 1-2 ay önce internet üzerinden başvurmuştum... fotolarımı felan koydum bi iki tane.. 2 hafta once felan cagırdılar.. yaz sezonunun Algida reklamı için. ilk once tanıtım cd si için 100 lira gibi bi fiyat soylediler.. bide yol parası felan...benim yol param bile yok. malesef yattı yani..

Sadece iş arkadaşlarım için üçer bira isteyeceğim... Andy Dufresne

298 Mesaj
21 Mart 2011; 19:17:24 

quote:

Orijinalden alıntı: 29 Mayıs 1453

ben 1-2 ay önce internet üzerinden başvurmuştum... fotolarımı felan koydum bi iki tane.. 2 hafta once felan cagırdılar.. yaz sezonunun Algida reklamı için. ilk once tanıtım cd si için 100 lira gibi bi fiyat soylediler.. bide yol parası felan...benim yol param bile yok. malesef yattı yani..

Hangi ajans?

"Türkiye’de bazı güçler var, onları anlattık kendisine. O da “Bizim gücümüz nedir” diye sordu. “Bizim gücümüz kalbimizdir” dedik. “Peki transfer?” diyor, ben “Give me two days” diyorum. Peki “Şu pozisyona adam” diyor ben bu kez “possible” deyince seviniyor ancak “But give me two weeks” dediğimde yıkılıyor. En sonunda “gücümüz yok baş edemeyiz” dedi. “Baş edeceğiz, zaten böyle kazanacağımız için sen efsane olacaksın”

Önder Özen - Slaven Bilic

4094 Mesaj
21 Mart 2011; 21:12:35 

quote:

100 lira ? iyiymş ya bildiğin soyuyolar

82 Mesaj
22 Mart 2011; 0:23:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Hangi ajans?

adini tam hatirlamiyorum ama kisaltma gibi biseydi.. zaten 2 ay aramadilar.. tam bizim dans provasi gunu aradilar. baya bi yogundum meraba su ajanstan arioruz..bilmem kac kisi icinden secildiniz felan filan. zaten para konusunu acinca tamam ben bi kac gune size tekrar donerim dedim.. kapatis o kapatis yani

Sadece iş arkadaşlarım için üçer bira isteyeceğim... Andy Dufresne

0 Mesaj
13 Temmuz 2012; 21:54:08 

merhaba arkadaşlar istanbul anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz iyi ajanslar varmı kalıcı çalışmicam satış elemanı, tanıtım, getir götür işleri falan olur vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynst12 -- 13 Temmuz 2012; 21:58:12 >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Ajansa Başvuracağım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266