Şimdi Ara

OCZ, Silencer Mk II serisi yeni güç kaynaklarını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Agility 2 serisi yeni SSD modellerini önümüzdeki günlerde duyurması beklenen OCZ, PC Power & Cooling markalı Silencer Mk II serisi yeni güç kaynaklarını duyurdu. 500 Watt, 650 Watt, 750 Watt ve 950 Watt kapasiteli yeni modeller, 80Plus Bronz (500 Watt'lık model) ve 80Plus Gümüş (diğer tüm modeller) sertifikasıyla geliyor ve yüksek verimlilik vaad ediyorlar. PC Power & Cooling'in diğer güç kaynaklarında olduğu gibi tek kanal 12v rail hattına sahip olan Silencer Mk II serisi yeni güç kaynakları, ATX12V ve EPS12V standartlarıyla da uyumlular.

135mm çapında ısı kontrollü fan ile serinletilen yeni güç kaynakları, 100.000 saatlik hata öncesi kullanım süresi vaad ediyorlar. 500 Watt ve 650 Watt kapasiteli modelleri 5 yıl, 750 Watt ve 950 Watt'lık modelleri ise 7 yıllık garanti ile sunulan güç kaynakları için henüz herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• Güzel haber.

500w serisi 150-200tl bandında satışa sunulur sanırım.

fatality serisinde fiyat kırpılma olur tahminim.

Bizde nasipleniriz.
  • OCZ psu almıştım birinden. sıfır olarak.. oda bi firmadan almış daha 2 nci ayında arızalanınca firma yenisini yollamış. Tabi yenisi gelene kadar o başka psu almış. Bende o gelen sıfır psu OCZ satın aldım.. ve 6 ay sornada aynı arızayı (yeni gelen sıfır) bende gösterdi. Allahtan firma şu anki kullandıgım (HIGH POWER ) psu ile dğeişti de şükürler olsun çok memnunum. OCZ psu ben almam.. Alanada alma demem. Benim başıma bir iş geldi. çok ugraştım.. Elektronik alet kısmet ama aynı seri 2 tane sıfır psu aynı hatayı gösterebiliosa bi düşünmek lazım ..
  • bu markayı OCZ satın almamışmıydı???
  • Psu'nun ismi bikere çok hoş Hep böyle kalsın ismi. Pc Power & Cooling.. Silencer.
    5-7 yıl arasında değişen garanti süresi kalitesini gösterir zaten psu'nun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 8 Mayıs 2010; 15:04:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

quote:

bu markayı OCZ satın almamışmıydı???

evet hocam OCZ satın aldı fakat markayı her halde populerliği yüzünden yaşatmaya devam ediyor.
    çok kaliteli ürünler ve tek kanal 12V güç kaynakları arasında en ön sıralarda yer almakta...

evet demek ki yanlış hatırlamıyorum.. bu markayıda yaşatması çok akıllıcca.. çünkü bu marka bence PSU'da OCZ'nin önüne geçiyor.. çünkü zaten bu isimle ün yapmış markayı silip yerine yeni bir isim getirmek yanlış olurdu.. adamlar ekstradan OCZ adında çıkarıyorlar birde.. oldukça güzel... Bende kullanıyorum oldukça da memnunum..

• 5-7 yıl garanti çok iyi
    benim tagan güç kaynagı vardı 3 yıl garantili idi arıza cıkardı firma yollarken yeniden 3 yıl garanti vererek yolladı
  • Mk cok guzel olmus .... acaba fiyati nedir bunun? 5 il3 7 yil garanti demisler 80+ demisler ... harbi guzel olmus !!
  • Bu PSU'lar Sirtec ürünü. OCZ, Sirtec'ten baya memnun kalmış ki (Fatal1ty 550,vs.) PC P&C için de ürün yaptırıyor.
    Umarım şu güzelim PSU'lara Sleeve Bearing Fan takmamışlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsalonarici -- 8 Mayıs 2010; 20:59:14 >
  • Ben kullanmaktayım 750q silencer modelini.

Harika sapasağlam bir cihaz. Çok para verdim ama bilgisayarda en sağlam duruşlu parça heralde powerdır.

pcpower işi biliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.