Şimdi Ara

HP merakla beklenen ENVY 14 ve ENVY 17 modellerini onayladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HP ENVY 14

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticisi unvanını geçtiğimiz yıl da kimselere kaptırmaya HP, uzun süredir merakla beklenen performans odaklı yeni notebook'larını nihayet doğruladı. Firmanın ENVY 14 ve ENVY 17 isimli yeni dizüstü bilgisayarlarına ilişkin ilk detaylar gün ışığına çıktı.

Gelen bilgilere göre yeni modellerden ENVY 17 19 Mayıs'ta, ENVY 14 modeli ise 27 Hazira'dan Amerika'da satışa sunulacak. Ultra-taşınabilir formda olan Alüminyum kasalı yeni dizüstü bilgisayar, Intel platformunu kullanıyor ve DirectX 11 destekli Mobility Radeon HD 5830 ile geliyorlar.

Arka aydınlatmalı tuş takımı, slot yüklemeli optik sürücü, TrueVision HD kamera, the Beats ses teknolojisi, mini DisplayPort konnektörü ve WiFi ile 3G gibi güncel kablosuz teknolojilere yer verilen ENVY serisinin yeni üyeleri 1000$'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacaklar.

HP ENVY 17

• hp nin tasarımlarını başarılı buluyorum.acer da biraz tasarıma önem verse hp yi geçeceğine inanıyorum.
  • bu ne abi ya çakma casper gibi olmuş neresi güzel bu tasarımın en güzel tasarım sony de bence
  • Yapmayın arkadaşlar, Macbook'ların üzerine tasarım tanımam. Zaten Envy'de biraz Macbook esintileri var. :))
  • google aramasında burası çıktı. daha bugün yazılmış.

güzel birşeye benziyor.
  • isteyenler burayı da inceleyebilr
    http://forum.donanimhaber.com/m_38016394/tm.htm
  • klavyede casper bir de önden baktınmı bi macbook havası var :D Hoparlörün ön tarafta olması kötü olmuş ya! Hp yukarı ve aşağı tuşlarını çok küçük yapıyor
  • kesinlikle benziyor macbooka.. güzel olmuş ama
  • oldukça şık görünüyorlar.. HP bu laptop işinde oldukça başarılı.. Dış kasa görünümü ve klavye hoşuma gitti.. Yalnız klavyede yön tuşlarını daha iyi yapabilirlermiş.. pek ergonomik gözükmüyor..
  • Envy 14 Macbook gibi ama şık cihaz epey.
  • Envy ismi bana FullMetal Alchemist i hatırlattı
  • burda 2000 lirayı bulur fiyatı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

burda 2000 lirayı bulur fiyatı..

2000 TL ye gelse yine iyi

tabi i5 + 5650

değiştirme:biraz gezdimde 2000 TL olabilirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 9 Mayıs 2010; 1:10:14 >
  • Casper ıda hp ile bir arada kelime olarak kullananlar varya hala helal olsun ya
  • http://www.hp.com/united-states/campaigns/envy/discover_14.html

14 saat pil süresi diyor veya ben yanlış anladım:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.