Şimdi Ara

GAS Turkey 2010: Gas Italy ile Röportaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gas Turkey fuarındaki son durağımız Gas Italy standı oldu. Araçlardaki LGP kurulumu ve teknoloji hakkında merak edilen diğer detayları Gas Italy'e sorduk.

[wvp=1550]

• yinegüzel bir paylaşım,emeğe saygı
  • söylenişi çok güzel gazitali
  • gasitaly ye de italygas gib başarılı olmasını temenni ediyoruz
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 19 Temmuz 2010; 16:41:44 >
  • Basarilar dileriz.
  • herşeyden önce marka değil usta önemli sattığı ürünün arkasında durması gerek henüz yeni kullanmaya basladım ama bazı sorunlar var servisin halledeceğine inanıyorum düzelmezse sorunları paylasıcam
  • 1991 bmv ye taktırdım ama bitürlü sorunumu gideremedik sorunum arcımla normal otobanda giderken mesela yavaşlamam veya durmam grekiyo fakat araç hemen istop edeyor taktırdığım kişde arkadaşım en az 4 sefer ayar yaptı vegaz mmelerinide değiştirdiği halde sorunu gideremedik aracım benzinde hiç bi sorunu yok hava akış metresinide değiştirdim yani kısacası pek memnun değilim
  • e 36 bmw marka otomobilim var,keşke gasıtaly lpg taktırmasaydım aracım çekişi çok aşırı düşürdü,azıcık gaza basınca hemen benzine geçiyor,yazın sıcaklarda arabayı titretiyor ve sto ediyor ışıklarda beklerden daha ne olsun,olmaması gereken her sıkıntıyı yapıyor sakın almayın bu markayı ben çıkartacam zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

e 36 bmw marka otomobilim var,keşke gasıtaly lpg taktırmasaydım aracım çekişi çok aşırı düşürdü,azıcık gaza basınca hemen benzine geçiyor,yazın sıcaklarda arabayı titretiyor ve sto ediyor ışıklarda beklerden daha ne olsun,olmaması gereken her sıkıntıyı yapıyor sakın almayın bu markayı ben çıkartacam zaten...

çıkart beklediğin hata ben de bu markayı kullanıyorum bazen çekişten düşüyor evet.Ama zamanında benzin'den LPG'ye de geçiyor.Ben memnunum herkese tavsiye ediyorum.Bu arada rölantisi de düşmesi normal sonuçta araç benzinli LPG'li değil.
  • DH Misafiri Gasitaly de yasanmasi mumkun olmayan ne kadar sey varsa yazmıs :) Emege saygı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.