Şimdi Ara

GlacialTech yeni işlemci soğutucusu Igloo 5760'ı satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Komponent üreticisi GlacialTech, Igloo 5760 isimli yeni işlemci soğutucusunu duyurdu. 96 x 128 x 90 mm boyutlarında ve 350 gram ağırlığında olan yeni soğutucu, üç adet Bakır ısı borusuna, çok sayıda Alüminyum yaprağa ve 800-2000 devir/dakika hızlarında çalışan 92mm fana sahip.

Gürültü seviyesi 27dBA olarak açıklanan Igloo 5760, Intel tarafında LGA 775/1156/1366 ve AMD tarafında ise Soket AM2, AM2+ ve AM3 işlemcilerle kullanılabiliyor. GlacialTech yeni soğutucusu Igloo 5760'ı, yurt dışında 17 Avro seviyesindeki etiket fiyatıyla kullanıma sunuyor.

• Igloo mu ? bu ismi bir yerden hatırlıyorum

Hatırlıyorum geliyoo aklımaa

Hah budum Igloo dondurulmus deniz ürünleri :D
  • amd stok fanı gibi işlemcinin üzerine hava veriyor. tabi stok fan zaman zaman 6000 devire merdiven dayıyor ama ses olarakta kendini hissettiriyordu. yurt ışında 17 avro: 36 tl olduğuna göre bizde 50 lira civarında olur diye düşünüyorum. 15cm lik canavarları kasalarına sığdıramayanlar tercih edebilriler tabiki testlerini görmek lazım.
  • GlacialTech yeni işlemci soğutucusu Igloo 5760'ı satışa sundu

Bu aralar bu tarz soğutucular üretmeye başladılar. Tabi ki GlacialTech'in bu ürünü Noctua NH-C12P SE14'ün yanından geçemez orası başka
  • gürültü seviyesi oldukça yüksekmiş.. benzer tasarıma sahip TT var ve sadece 16dBA.. karşılaştırma yaparsak ikisi arasında oldukça fark var..
  • evet biraz gürültülü ama şıklığından hiç ödün vermemiş.. performansıda şıklığı kadar iidir inşallahh..
  • Guzel cihazmış. Alırım acımadan 17 Avro verir.
  • rengini siyah yapsalar daha iyi olurmuş çok sırıtıyor
  • üzerindeki mavi fan soğuğu andırdığı için alınmasını kolaylaştıracaktır

soğutma perf. merak ettim
  • tasarımın mantığını anlayamadım. yandan dolandırılarak gereksiz yere ısı borularının boyu uzatılmış gibi göründü bana. direk alttan çıksa 5'te bir uzunlukta olabilirdi.
  • Sanki bu haberi bir kaç hafta önce okumuştum ve altına yorum yazmıştım
  • küçükmüş birazgiriş seviyesi için çıkartılmış gibi duruyor
  • Stok fandan farkı olmaz ve gürültülü, kısaca bakmaya değmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

rengini siyah yapsalar daha iyi olurmuş çok sırıtıyor

bencede siyah rengin bir asaleti var
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Stok fandan farkı olmaz ve gürültülü, kısaca bakmaya değmez...

aynen katılıyorum. gereksiz bir ürün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.