Şimdi Ara

Clamcase, iPad'i şık görünümlü bir dizüstü bilgisayara dönüştürüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın iPad'i için akseuar üretimi tam gaz devam ediyor. Apple iPad için üretilen Clamcase isimli ürün, iPad'e dizüstü bilgisayar görünümü kazandırıyor. İşlev olarak sitemizde daha önce yayınladığımız LapDock isimli ürünü hatırlatan Clamcase, siyah parlak kasa tasarımıyla dikkat çekiyor. Clamcase'in sahip olduğu klavye iPad'e bluetooth yoluyla bağlanıyor. iPad için klavye işleminin yanında koruyucu özelliğine de sahip olan Clamcase'in diğer teknik özelliklerinin önümüzdeki günlerde açıklanması beklenirken, ürünün sonbahar aylarında piyasaya sunulacağı tahmin ediliyor.

• Çok güzel olmuş bence fiyatida iyi olursa tutar diye dusunuyorum
  • Ben insanlardaki iPad'i dizüstü ve türevine çevirme aşkını anlayamadım bir türlü...
  • iPad'de siyah renk seçeneği var mı?
  • çok güzel olmuş hakikaten
  • @Shady

Kesinlikle aynı fikirdeyim. iPad kanepede uzanırken eğlenceli vakit geçirmek için tasarlanmış bir alet. Ne gerek var bunu notebook formuna çevirmeye?
  • hmm, anlamak gerekmiyor sanirim. kendince nedenelri olabilir, hatta hicbir nedeni olmayabilir, keyfinden yapmak isteyebilir, ona bakilirsa bircogu icin de ipad alanlari alamak mumkun degil. demekki isteyen var, adamlar da yapiyor. ayrica onboard klavyeyi kullanarak uzun bir metin girisi yapmak bana da pek mantikli gelmiyor. Sonucta guclu bir bilgisayar ipad, hem notebook hem de tablet sahibi olmak yerine sadece ipad gayet makul bir secenek olabilir. herkes evinin teknoljik bir copluk haline gelmesini istemeyebilir.
  • Sonuçta kılıf, istediğin zaman tak istediğin zaman çıkar. alimakkaya arkdaşın da dediği gibi ekran klavyesi hızlı yazma ihtiyacı duyanlar için kullanışsız olabilir. Parası olana herşey güzel.
  • Harici klavye açısından ürün mantıklı , ve de bir stant özelliğinde , sabitleyici sonuçta , film izlerken filan masaya koyup izlemek isteyen olabilir belki , veya oyun oynarken böyle daha rahat olur , bir de ekran koruyucu kapak gibi oluyor , çok kullanışlı bir aksesuar bence
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 3 Temmuz 2010; 21:55:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

özellikle iPad dışında bilgisayar ve ya dizüstüye sahip olmayanlar için iyi bir çözüm olmuş...

iTunes olmadan kullanamazlar zaten iPad'i.
  • Q TR olmadıktan sonra almanın pek bir anlamı yok bence.
  • Aynen bende anlıyamıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Shady

Ben insanlardaki iPad'i dizüstü ve türevine çevirme aşkını anlayamadım bir türlü...
  • yahu alete 700 dolar vercen kdv ytl derken 1100-1200 liraya gelecek alet sna abide bu 100 dolar olsa 1500 liraya kral gibi laptop alır adam herşeyi sorunsuz kullanır itunesten kurtulmakta cabası gıcık oluyorum itunes a :D
  • Yahu yıllardır alttaki şu fazlalığı atıp geriye sadece ekran bırakmaya çalışırken hala fazlalık ekleyeme çalışmak çok mantıkız geliyor.
  • Gereksiz bir aksesuar. iPad'in sağına soluna taktığınız her zımbırtı cihazı amacı dışına çıkarır. Ben sadece orjinal iPad Case ile sipariş verdim. Başka da bir şey istemiyorum.

Clamcase, iPad'i şık görünümlü bir dizüstü bilgisayara dönüştürüyor
  • saçmalık bunlar, aletin üretilme amacına aykırı bi kere.. para verip alanlara şaşarım
  • görünümü dizüstüne benzese nolcak ki ya ? dizüstü işlevi görmeden ne anlamı kalır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzeyirx
    görünümü dizüstüne benzese nolcak ki ya ? dizüstü işlevi görmeden ne anlamı kalır ?

Vay dostum i8910 basliginda guzel paylasimlari olmustu. Ben ce de bu cihaz bu aparat gereksiz olmus. Oyle olsa netbook alirdik.
  • güzel ama gereksiz bu şekilde kullanıcak olsa adam gider laptop alır ztn
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.