Şimdi Ara

Nintendo Wii Fifa 2010 Ligi ( Katılımlar Başladı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süredir forumları takip ediyorum ancak hiç turnuva düzenlendiğini görmedim.Bu yüzden böyle bir fikir geldi aklıma.Tabi ki katılım patlaması beklemiyorum.En azından 10 kişi toplanırsak ( Fazla da olabilir. ) turnuva düzenleyebiliriz.Katılımlar bu günden itibaren başlamıştır.Sayımız ne zaman 10'a ulaşırsa turnuva tarihleri ve takımlar belirlenir ( 10 a ulaştıktan sonra 1-2 gün daha bekleriz katılım olur diye. ).Takımlar Türkcell Süper Lig takımı olacak ancak herkes istediği takımı seçmeyecek tabi ki.Kura çekeceğiz.Kurayı ben çekerim.Haksızlık olmasın diye video koyarım foruma kura çekimi esnasında.Umarım güzel bir iş çıkarabiliriz,umarım bu turnuvayı düzenleyebiliriz.Haydi arkadaşlar katılımlarınızı bekliyoruz ...

Not : Kesin katılacağınızı belirtirseniz,eğer katılmama durmunuz var ise ''belki katılamaya bilirim'' diye not düşerseniz sevinirim.Friend Code'larınızı belirtmelisiniz ayrıca.

Turnuvaya Katılanlar

1-NinintendoWii ( Ben ) Friend Code : Eklenecek
    2-WiiCrazy ( Diğer Site ) Friend Code : Eklenecek
    3-wiiZoneVoyager ( Diğer Site ) Friend Code : Eklenecek
    4-timsak ( Diğer Site ) Friend Code : Eklenecek
    5-DarkEternal ( Donanimhaber'den ) Friend Code : Eklenecek
    6-129912994 ( Diğer Site ) Friend Code : Eklenecek
    7-
    8-
    9-
    10-

Arkadaşlar başka bir sitede turnuva düzenlemiştik,malümunuz pek katılım gösterilmiyor wii ile ilgli turnuvalara.Eğer katılmak isteyen olursa bekliyoruz.Asıl konuya gitmek için tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YamYamPokemon -- 7 Mayıs 2010; 22:18:55 >

• Bende katılıyorum turnuvaya. Kod u evdeyken yollarım. Çok keyifli olacağını düşünüyorum...
  • EVet arkadaşlar son 4 kişi kaldı.Bekliyoruz.
  • ah be, pes 2010 koyamadınız mı? fifa'dan daha iyiydi o ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperkin

ah be, pes 2010 koyamadınız mı? fifa'dan daha iyiydi o ya.

Kontroller bakımından biraz daha kolay olduğu için Fifa seçtik.Fifa da güzeldür yani Fifa'yı yapalım Pes de yaparız
    Ekliyeyim mi kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YamYamPokemon -- 7 Mayıs 2010; 23:18:07 >
  • benide ekleyin bakalım ama akşamları katılabilirim umarım maç saatleride ona göre ayarlanır
  • Turnuvayı haftasonu yapsak arkadaşlar, artık kaç kişi olursak...
  • selamlar,

siz hangi kontroller la oynuyosunuz? wii classic controller almıştım ama malum r1 r2 yerleşimleri futbol oyunları için iğrenç. pro classic alan var mı? uygun fiyata nereden temin edilebilir.

teşekkürler.
  • Ben remote + nunchuk kullanıyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.