Şimdi Ara

Kapaklı ve BB 6.0 işletim sistemli BlackBerry 9670 yeniden görüntülendi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birbirinden başarılı iş telefonu çözümleriyle karşımıza çıkan Kanadalı üretici RIM (Research in Motion)'ın kapaklı ve BlackBerry 6.0 işletim sistemli ilk modeli BlackBerry 9670 TheCellularGuru tarafından görüntülenerek yeniden gündeme geldi.

Rivayetlere göre 480x360 piksel çözünürlüğünde ekran ve 5 megapiksellik dijital kamera gibi özellikler sunacak QWERTY klavyeli telefonun ne zaman tanıtılacağı ve diğer teknik özellikleri hala belirsizliğini koruyor.

• gözüm kapasız olanlara alışkın olduğundan mı ne tasarımı hoşuma gitmedi
  • aslında çok mantıklı bir hareket olmuş.. daha geniş bir ekran ve daha ergonomik bir klavye tasarımı mümkün böylece...
  • itici ama daha kullanışlı ve güzel

yani cebe değil masanın üstünde durması için alınır
  • Kocaman birşey olmuş,sonuçca mobil cihaz abrtmanın anlamı yok...elimizde plazma gibi bu nere girer 3.inçten fazlası başa bela...
  • Cihazda gereksizce boş olan okadar cok bırakmışlarki,ebatlar haliyle uzamış,tasarım sıfır...
  • bu kadar kötü bir tasarım olamazdı ya bu ne yahu iiğğhhh. kamplumbağa gibi duruyor.
  • kapaklı modeller hep daha cok ılgımı cekmıstır tr ye gelırmı acaba
  • tipsiz olmuş
  • Bende şu kapaklı telefonlara bir türlü alışamadım
  • telefonu tutan sanırım bayan..bayanların elleri ufaktır ..ama o el bile ordaki klavyeye fazlaca büyükmüş gibi geldi nedense...
  • uzun zamandır bu telefonu bekliyorum tr gelecekmi bilgisi olan bana cevap atsın...
  • Motorola U9'un çakması gibi dursa da hoş olmuş fakat blackberry diyince aklıma direk 8520,9300,9700,9780 tipinde klasik modeller geliyo onlar daha güzel bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.